تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 99 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 986

نام تاپيک: پارتیشن بندی لپ تاپ های جدید در ویندوز ویستا و حل مشکلات ریکاوری اطلاعات

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با دیسک به صورت بوتیبل اجرا میکنی ؟ یعنی روی سی دی هست و نسخه اصلی یا خودت ساختی ؟

ببین از بوت منو برای لود استفاده میکنی ؟

کلا اگر ابزار مستقل بوت نباشه و خودت با نرم افزار ساختی چون به پارتیشن C وابسته است این مشکل پیش میاد
    بله نرم افزار روی سیدی(لرد 2008 که گفتید ریجستر جان) است واز بوت منو برای لود استفاده میکنم من حدس میزنم مشکل ماله هارد xps m1530 باشه که نمیتونه این نرم افزار ها را ساپورت کنه ویا شایدم ویستا چون کامپیوترم که ایکس پی داره بخوبی اجراش میکنه برنامه را

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ba salam man winfarsi nadaram va 1soal daram man laptabamo format kardam ba partishen majik va win kharab shod va dvd ricaviri ham nadaram va laptabam ham hp9704tx ast va man iran ham nistam baraye garanti raftam goftan 250000 be pole ma mishe faghat barye ricaveri dar hend 8000 ropiye lotfan komak konid ta khodam dorostesh konam ba tashakor
    Last edited by prkh555; 30-07-2008 at 22:06.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

[

QUOTE=forest;27202]اقا من لپتاپم که ویستا داره را repair and restore factory کردم ولی وقتی نسخه بوتیبل paragon disk manager 2008 را اجرا میکنم فقط یه صحفه سیاه میاد درصورتیکه با کامپیوترم که اکس پی داره این برنامه بخوبی اجرا میشه .
    مشکل از ویستا است؟
    سایر برنامه ها هم نظیر partition magic & acronis disk بصورت بوتیبل را وقتی اجرا میکنم در حین اجرا خطا میده میگه
    file copy error c:\bootcd\adds.uha to R :\ adds.uha
    r = درایوی مجازی است که خودش میسازه واسه انجام عملیات

با این اوضاع من باید بیخیال پارتیشن شوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آقای ریجستر خان و ابی جان نظر شما چیه/
    با تشکر
    [/QUOTE]

سلام

بیبن پارگون با هارد 1530 و 1330 مشکل داره اینکاری رو که میگم انجام بده انشالله چواب می گیری.
    بعد از اینکه restor factory کردی از توی دی وی دی شماره 4 لرد Acronis disk director suite 10.0 رو نصب کن بعد پارتیشن بندی کن من همین کار رو دوماه پیش برای یکی از دوستام که 1530 داشت انجام دادم .

نتیجه رو خبر بده

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

ba salam man winfarsi nadaram va 1soal daram man laptabamo format kardam ba partishen majik va win kharab shod va dvd ricaviri ham nadaram va laptabam ham hp9704tx ast va man iran ham nistam baraye garanti raftam goftan 250000 be pole ma mishe faghat barye ricaveri dar hend 8000 ropiye lotfan komak konid ta khodam dorostesh konam ba tashakor
    دوست عزیز فقط فارسی بنویسید (قوانین انجمن)

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

[

QUOTE=forest;27202]اقا من لپتاپم که ویستا داره را repair and restore factory کردم ولی وقتی نسخه بوتیبل paragon disk manager 2008 را اجرا میکنم فقط یه صحفه سیاه میاد درصورتیکه با کامپیوترم که اکس پی داره این برنامه بخوبی اجرا میشه .
    مشکل از ویستا است؟
    سایر برنامه ها هم نظیر partition magic & acronis disk بصورت بوتیبل را وقتی اجرا میکنم در حین اجرا خطا میده میگه
    file copy error c:\bootcd\adds.uha to R :\ adds.uha
    r = درایوی مجازی است که خودش میسازه واسه انجام عملیات

با این اوضاع من باید بیخیال پارتیشن شوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آقای ریجستر خان و ابی جان نظر شما چیه/
    با تشکر

سلام

بیبن پارگون با هارد 1530 و 1330 مشکل داره اینکاری رو که میگم انجام بده انشالله چواب می گیری.
    بعد از اینکه restor factory کردی از توی دی وی دی شماره 4 لرد Acronis disk director suite 10.0 رو نصب کن بعد پارتیشن بندی کن من همین کار رو دوماه پیش برای یکی از دوستام که 1530 داشت انجام دادم .

نتیجه رو خبر بده[/QUOTE]

پیشنهاد خوبیه ... متاسفانه پاراگون با هارد لپ تاپ های جدید که از چیپست های کنترلر اختصاصی استفاده میکنند مثل XPS و IBM lenovo T series و Sony vaio TZ مشکل داره اونم بعلت قدیمی بودن برنامه و طراحی شدن برای دسکتاپ ها

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

از طرف prkh555 :سلام!من لپ تاپ hp مدل pavilion9704tx 17"inch رو فرمت کردم با مجیک پارتیشن و ویندوز اوریجینال خراب شد و سی دی ریکاوری هم ندارم (اصلا تو باکس لپ تاپهای hp نست!!)رفتم گارانتی میگن برای رکاوری 8000 روپیه (بسته به مدل ویندوز ویستایی که میخوام )میگیرند!!8000 روپیه یعنی 250 هزار تومن!!!!خواهشا کمک کنید که بدون هیچ گونه هزینه ای فایلهای ریکاوری رو بدست بیارم!در ضمن ویندوز کرک شده روی سیستم میریزم ولی سیستم بهم میریزه و باهاشون سازگار نیست!!!!!!!ایکس پی هم که نمیشه به سادگی رو سیستمی که ویستا داشته نصب کرد!!!

داره خودمونی میشه mahmud.k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

با سلام
    من پارتیشین بندیم ریخته به هم ولی از ریکاوری یک dvd دارم اگه چند درایو از جمله recovery رو حذف و دوباره اونا رو بسازم با همون ترتیب و مشخصات فبل و دوباره recovery رو بریزم آیا مشکلی پیش نمیاد(در مورد ریکاوری)
    ضمنا در شماره 75 به restore factory برخوردم آیا میشه پارتشین ها رو هم به حالت کارخانه در اورد
    مدل لپ تاپ dell xps m1330
    آقا ناامیدمون نکنید
    اگه از recovery دی وی دی بسازم اگه هاردمم کامل فرمت شه مثلا با media direct reinstall آیا میشه ریکاوری رو برگردوند ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

از طرف prkh555 :سلام!من لپ تاپ hp مدل pavilion9704tx 17"inch رو فرمت کردم با مجیک پارتیشن و ویندوز اوریجینال خراب شد و سی دی ریکاوری هم ندارم (اصلا تو باکس لپ تاپهای hp نست!!)رفتم گارانتی میگن برای رکاوری 8000 روپیه (بسته به مدل ویندوز ویستایی که میخوام )میگیرند!!8000 روپیه یعنی 250 هزار تومن!!!!خواهشا کمک کنید که بدون هیچ گونه هزینه ای فایلهای ریکاوری رو بدست بیارم!در ضمن ویندوز کرک شده روی سیستم میریزم ولی سیستم بهم میریزه و باهاشون سازگار نیست!!!!!!!ایکس پی هم که نمیشه به سادگی رو سیستمی که ویستا داشته نصب کرد!!!
    خوب اگر پارتیشن ریکاوری رو فرمت کردی و از دست دادی ، تنها راه خرید دیسکهای ریکاوری هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALI TT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

یه سوال : اگه اصلا هارد رو پارتیشن بندی نکنیم ، یعنی با همون یه دونه درایو خودش کار کنیم ... مشکلی پیش میاد .... یعنی تمام نرم افزارها و بازی ها رو روی همون یه درایو نصب کنیم ....

کند میشه ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

یه سوال : اگه اصلا هارد رو پارتیشن بندی نکنیم ، یعنی با همون یه دونه درایو خودش کار کنیم ... مشکلی پیش میاد .... یعنی تمام نرم افزارها و بازی ها رو روی همون یه درایو نصب کنیم ....

کند میشه ؟
    خیر مشکلی پیش نمیاد و سرعتش هم بالاتر میره چون همه توی یک پارتیشن هستند

اما وقتی ویروس گرفت و یا خراب شد و مجبور بودی ریکاوری یا فرمت کنی قیافه کاربران آماتور جالبه !!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •