تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 57

نام تاپيک: با یک کارت شارژ ایرانسل چند گوشی را شارژ کن!!!!!!!!

داره خودمونی میشه NΣVΣRHOOD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ماداکتو

پيش فرض

نام تاپیک عوض شد
    راه های نوین کلاه برداری
    برنامه امشب سینما تهران
    با حضور جمعی از اساتید در زمینه ی ........

خانم یا آقای مثلا محترم

اینجا انجمنه و همه ی اعضا با رعایت قوانین حق اظهار نظر دارن و مسخره کردن نظر دیگران هم نشانه ی قوی نبودن استدلال شماست!
    شما هم همونطور که دوستمون گفتن برو سر هرکی خواستی کلاه بذار
    اولا اون پاراگراف اولی رو از خودت مایه بزار به قول بچه ها ( رو .... من اسکی نرو)
    دوما اینجا انجمنه نه محلی برای اظهار نظر در مورد مسائل حاشیه ای ، جنابعالی اگر به قول خودت> ازحار نزر < می خوای بدی در مورد این ترفند نظرتو بگو نه درباره احکام اسلام...
    سوما تمام کاربرا شاهدن که شما حرف زدی منم جوابتو دادم نه مسخره کردم نه توهین.
    چهارما لطف کن توی پست بعدی استدلال رو واسم معنی کن ... جدی میگم
    پنجما...یادم رفت
    ششما من نه میخوام سره کسی رو کلاه بزارم و نه با دادن این ترفند سودی میکنم ، من فقط میخوام از حق دوتا مثله تو دفاع کنم.در ضمن اگه چشمات ایراد ندارن من آخره این ترفند منبع رو نوشتم و این مطالب مال من نیست.
    هفتما هدف من از زدن این تاپیک معلومه ( اطلاع رسانی) ولی هدف امثال شما ( فرستادن تاپیک مردم به سرزمین زیبای ترشستان ،البته با نظرات بچه گانه و بدون منطق )
    هشتما یکی بیاد به من ثابت کنه که این قضیه عین مال حرومه...
    هر کدوم از دوستان اگه با حرفای من مخالفند اگه بگن به این دلیل شما اشتباه میکنید ، اون موقع تمام حرفای این آقا پسر رو قبول میکنم
    موفق باشید

آخر فروم باز omidshsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    شهر شیراز

پيش فرض

جواب بند به بند رو فردا می دم
    فقط می تونم بپرسم چن سالتونه؟یه جوری صحیبت می کنید که مثلا خیلی تجربه دارید!؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

با شما موافقم.
    مسئله اینجاست که ما از این مسائل کوچکتر باید شروع کنیم و رعایت کنیم، حالا ایرانسل یا بقیه دزد هستن جای خود دارد.
    دوست عزیز امر به معروف و نهی از منکر که اشتباه است، کسی هم اینو نگفت .
    دقت کنی متوجه میشی.
    به هر حال چشم ما هم خودمونو درست میکنم شما شاد باش برو سره کلک بعدی !
    برین جمع کنین بابا! اه ه ه حالا 4 تا جوجه به ما امر نمیدونم چی چی نهی از منکر می کنن. بهتره که دیگه به این تاپیک سر نزنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mosii-online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

ای بابا ول کنید اه دادا دمت گرم آموزش رو گذاشتی اینجا فیض بردیم هرکی هم که این قضیه رو به احکام ربط میده بهتره سیکتیر کنه.

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ماداکتو

پيش فرض

اشکال نداره
    اصلا یک هفته دیگه جواب بده ، آخه میدونم باید بشینی فکر کنی که چی جواب بدی واسه همین میگم یه وقت فکرت هنگ نکنه.
    من 24 سالمه اصلا هم تجربه ندارم و یک آدم معمولی بیشتر نیستم.فقط یک چیزو میدونم (هیچ وقت زیر بار حرف زور و غیر منطقی و بچه گانه نرم)
    در ضمن این چیزایی رو که من گفتم فقط حرفای من نیست اگه به صفحات قبلی و همین صفحه یه نگاهی بندازی متوجه میشی که خیلیها همین نظر رو دارن.
    برین جمع کنین بابا! اه ه ه حالا 4 تا جوجه به ما امر نمیدونم چی چی نهی از منکر می کنن. بهتره که دیگه به این تاپیک سر نزنید
    ای بابا ول کنید اه دادا دمت گرم آموزش رو گذاشتی اینجا فیض بردیم هرکی هم که این قضیه رو به احکام ربط میده بهتره سیکتیر کنه.
    اصلا گیرم من اشتباه میکنم ، بقیه چی؟اونام در اشتباهن؟ نه داداش من ، شما 4 تا چیز تو گوشتون خوندن حالا دارین همونا رو واسه ما دیکته میکنید.بزار خودت باشی نه اونی که دیگران میخوان باشی.( آهنگ نقاب سیاوش قمیشی رو گوش بدی متوجه منظورم میشی)
    حالا اگه من جات بودم به این بحث خاتمه میدادم چون اگه چیزی نگی سنگین تری.
    در ضمن تو هر چی بگی من هزار تا جواب واسه حرفت دارم.
    خود دانی
    موفق باشید
    Last edited by NΣVΣRHOOD; 20-04-2008 at 08:49.

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ماداکتو

پيش فرض .............................

................................................
    Last edited by NΣVΣRHOOD; 20-04-2008 at 09:39. دليل: زدن پست اشتباهی

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    شهر شیراز

پيش فرض

اولا اون پاراگراف اولی رو از خودت مایه بزار به قول بچه ها ( رو .... من اسکی نرو)
    دوما اینجا انجمنه نه محلی برای اظهار نظر در مورد مسائل حاشیه ای ، جنابعالی اگر به قول خودت> ازحار نزر < می خوای بدی در مورد این ترفند نظرتو بگو نه درباره احکام اسلام...
    سوما تمام کاربرا شاهدن که شما حرف زدی منم جوابتو دادم نه مسخره کردم نه توهین.
    چهارما لطف کن توی پست بعدی استدلال رو واسم معنی کن ... جدی میگم
    پنجما...یادم رفت
    ششما من نه میخوام سره کسی رو کلاه بزارم و نه با دادن این ترفند سودی میکنم ، من فقط میخوام از حق دوتا مثله تو دفاع کنم.در ضمن اگه چشمات ایراد ندارن من آخره این ترفند منبع رو نوشتم و این مطالب مال من نیست.
    هفتما هدف من از زدن این تاپیک معلومه ( اطلاع رسانی) ولی هدف امثال شما ( فرستادن تاپیک مردم به سرزمین زیبای ترشستان ،البته با نظرات بچه گانه و بدون منطق )
    هشتما یکی بیاد به من ثابت کنه که این قضیه عین مال حرومه...
    هر کدوم از دوستان اگه با حرفای من مخالفند اگه بگن به این دلیل شما اشتباه میکنید ، اون موقع تمام حرفای این آقا پسر رو قبول میکنم
    موفق باشید
    اول میشه یکم توضیح بدید که چرا معتقدین ایرانسل دزده؟
    واما جواب ها
    1-باشه
    2-این چیزی که من گفتم یه چیز کانلا اخلاقی هست و هر دینی این رو توصیه می کنه (کردار نیک......)
    3-شما اگه توی جمع نا اشنا یه حرفی بزنی و یک نفر به شما بگه نظزت بچه گانه هست اینو تمسخر تلقی نمی کنید؟
    4-استدلال یعنی این که هر کاری یا هر رفتاری رو با دلیل انجام دادن البته نه دلیل صرفا مادی
    5-........
    6-اگه اسم این کلاه گذوشتن سر کسی(مسیولان ایرانسل) نیست پس چیه؟کلاه گذوشتن هم که شاخ و دم نداره
    و بهر حال هم تو اومدی توی این انجمن مطرح کردی !! من هم از گفتن این حرفا سود شخصی نمی برم که هیچ شاید هم ضرر کنم ولی چیزی که هست هر کسی در برابر خدا و جامعش مسیوله

7-منم هدف اطلاع رسانی به دوستانه

این که اکثر دوستان موافق نظر شما باشن طبیعیه چون اکثرا اومدن تو این تاپیک که از این به اصطلاح ترفند استفاده کنن و بطور کلی این که اکثریت با 1 موضوع موافق باشن دلیلی بر صحت اون موضوع نیست

8-و اما اثبات:اول اینکه مال حروم چیه؟یه تعریف سادش اینه که مالی که صاحب اصلی اون مال راضی نباشه که شما ازش استفاده کنین حالا بحث اصلی من و شما احتمالا اینه که اگه اقای الف در حق ما یک بدی ای کرده باشه ما هم حق داریم در حقش بذی کنیم؟یا مثلا اگه یه نفر از خونمون دزدی کنه ما هم باید از خونش دزدی کنیم ؟؟(این رو هم بگم الان فرض بر اینه که ایرانسل داره دزدی می کنه که من روی همین هم مشکل دارم)
    جواب رو جامعه شناسانه میگم: با چنتا مثال:
    فرض کن تو دکتری میری سلمونی می بینی طرف 1000 تومن بیشتر از تعرفه ش میگیره ازش می پرسی چرا؟میگه مثلا صابخونموم اجاره رو 100 هزار تومن زیاد کرده!! بعد تو میری تو مطب با خودت میگی حالا که سلمونی هم گرون کرده چرا من پول ویزیتمو بیشتر نکنم؟یا بعبارتی حالا که اون در حق من و بقیه بدی کرده و گرونتر گرفت چرا من این کارو نکنم؟ (بدی در جواب بدی) بعد تو هم میای ویزیتتو گرونتر می کنی بعد وقت یارو بقال یا میوه فروش میاد پیش تو میبینه تو گرون کردی می گه چرا من گرون نکنم؟ همین سیکل که ادامه بدی میرسی به جامعه ی مریض ما که به قول شاعر:هر کس اسم خودشو بغل کرده اینا پیشرفت نیست اینا عقب گرده
    یا
    ما می خوایم با حرص گلوی همو بدریم انگار از هم طلب داریم ارث پدری

حالا منتظر شنیدن استدلال شما برای حلال و اخلاقی و درست بودن این کار هستم

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ماداکتو

پيش فرض

همون طوری که گفتم شما دارین عین حرفای آخوندایی که خون مردم رو کردن تو شیشه رو به من Paste میکنی.
    دیگه از این حرفا حالم به هم میخوره ، به ظاهر دیگرون رو به قول خودت به کردار نیک دعوت کنی اون وقت خودت در باطن گناهکارترین آدم دنیا باشی. دیگه هیچ کس با این حرفا خ.ر نمیشه.چقدر صورت خودمونو با سیلی سرخ نگه داریم؟
    به خدا منم وقتی هم سن و سال تو بودم دیدم نسبت به زندگی و جامعه ای که توش زندگی میکنم درست مثله تو بود ولی وقتی بزرگتر شدم فقط یه چیزو فهمیدم که ( آدمای دورو برم همه گرگن ، پس بخور تا خورده نشی).
    شاید این چیزایی که تو میگی برداشتت از 4 تا رساله و احکام باشه ، منم منکرش نمیشم، ولی آیا این احکام رو اون کسی که ایرانسل رو راه انداخت نمیدونست؟
    یه چیزی بهت میگم که دیگه نگی این کار حرومه...مگه تو نمیگی که اونام دزدن؟خوب ما هم داریم پولهای حرومی رو که از ما دزدیدن و الان دارن باهاش حال میکنن رو پس میگیریم.پس نمیشه به این گفت کار حروم.وقتی 5000 تومان میدی بالای کارت شارژ ولی تو روز روشن 2250 تومان ازش کسر میشه بابت هیچ ، این دزدی نیست؟
    این تاپیک تا حالا 1030 نفر بازدید کننده داشته پس لابد همه این افراد حرام خوارن؟
    عزیزم دوره این حرفا دیگه گذشت.الان اگه بخوای با این حرفا زندگی کنی همیشه هشتت گروی نهته و به هیچ جا نمیرسی.اون مثالی هم که درباره مال حروم گفتی اصلا به این قضیه ربط نداشت و فقط برداشت غیر منطقی خودت بود.جامعه ما هم با همین حرفای این جوریه که مریض شده نه حرفای منی که میخوام گلیم خودمو از آب بکشم بیرون.
    خلاصه اگه این حرفا تو دلت سنگینی میکنه میتونی بری قم چون اونجا خیلیا هستن که شنونده حرفاتن
    لطف کن دیگه غیر از بحث درباره این ترفند پست دیگه ای نده چون با این کارت فقط داری حق دیگرون رو پایمال میکنی
    موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    شهر شیراز

پيش فرض

همون طوری که گفتم شما دارین عین حرفای آخوندایی که خون مردم رو کردن تو شیشه رو به من Paste میکنی.
    دیگه از این حرفا حالم به هم میخوره ، به ظاهر دیگرون رو به قول خودت به کردار نیک دعوت کنی اون وقت خودت در باطن گناهکارترین آدم دنیا باشی. دیگه هیچ کس با این حرفا خ.ر نمیشه.چقدر صورت خودمونو با سیلی سرخ نگه داریم؟
    به خدا منم وقتی هم سن و سال تو بودم دیدم نسبت به زندگی و جامعه ای که توش زندگی میکنم درست مثله تو بود ولی وقتی بزرگتر شدم فقط یه چیزو فهمیدم که ( آدمای دورو برم همه گرگن ، پس بخور تا خورده نشی).
    شاید این چیزایی که تو میگی برداشتت از 4 تا رساله و احکام باشه ، منم منکرش نمیشم، ولی آیا این احکام رو اون کسی که ایرانسل رو راه انداخت نمیدونست؟
    یه چیزی بهت میگم که دیگه نگی این کار حرومه...مگه تو نمیگی که اونام دزدن؟خوب ما هم داریم پولهای حرومی رو که از ما دزدیدن و الان دارن باهاش حال میکنن رو پس میگیریم.پس نمیشه به این گفت کار حروم.وقتی 5000 تومان میدی بالای کارت شارژ ولی تو روز روشن 2250 تومان ازش کسر میشه بابت هیچ ، این دزدی نیست؟
    این تاپیک تا حالا 1030 نفر بازدید کننده داشته پس لابد همه این افراد حرام خوارن؟
    عزیزم دوره این حرفا دیگه گذشت.الان اگه بخوای با این حرفا زندگی کنی همیشه هشتت گروی نهته و به هیچ جا نمیرسی.اون مثالی هم که درباره مال حروم گفتی اصلا به این قضیه ربط نداشت و فقط برداشت غیر منطقی خودت بود.جامعه ما هم با همین حرفای این جوریه که مریض شده نه حرفای منی که میخوام گلیم خودمو از آب بکشم بیرون.
    خلاصه اگه این حرفا تو دلت سنگینی میکنه میتونی بری قم چون اونجا خیلیا هستن که شنونده حرفاتن
    لطف کن دیگه غیر از بحث درباره این ترفند پست دیگه ای نده چون با این کارت فقط داری حق دیگرون رو پایمال میکنی
    موفق باشید.

اولا که ما تقریبا هم سن وسالیم
    دوما این حرفا رو من خودم نوشتم و چیزی رو هم پیست نکردم
    این رو هم بدون که هر کسی رو تو گور خودش می خوابونن و اشتباه یا گیریم که دزدی ایرانسل اصلا این کار شما رو توجیه نمی کنه
    به نظر من ایرانسل اینقدر احمق نیست که از عمدی این کارو بکنه و اشتباهاتی هست که رخ میده همونطور که یه رفیق دارم میگه جی پی آر اسش مجانی شده
    اینا بخاطر تازه کار بودن ایرانسل طبیعین
    در ضمن من کی گقتم این 1030 نفر حرام خوارن؟هر کس از این کار سود کرده این 5 تومنه حرومه

مثلا اگه مجازات گناه ((الف)) اسمش (ب) باشه
    اگه یه نفر اون گناه رو در حق شما انجام بده مجازات (ب) در انتظارشه
    اگه شما هم دقیقا همون کارو در برابرش انجام بدین شما هم با اون فرقی ندارین و شما هم اون گناه (الف) رو انجام دادید و مجازات (ب) در انتظار شماست
    در کل هم جواب بدی بدی نیست
    و آتیش رو با آتیش خاموش نمی کنن
    اینکه نونم حلال باشه ولی هشتم گروی نهم باشه خیلی بهتره تا اینکه اصطلاحا با زرنگی نون حروم بخورم
    در مورد اون مثال هم الکی نگو ربطی نداشت دلیل بیار
    اینقدر فکر شخص خودتون نباشید یکم هم فکر مصالح کلی تر جامعه باشید

البته این رو بگم توی این دوره زمونه حرفای تو از حرفای من خریداراشون خیلی بیشتره!!!
    حالا هر چی می خوای بگو تو حرفای فلانی ها رو داری تکرار می کنی و.....
    Last edited by omidshsh; 20-04-2008 at 17:29.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اشکال نداره
    ااصلا گیرم من اشتباه میکنم ، بقیه چی؟اونام در اشتباهن؟ نه داداش من ، شما 4 تا چیز تو گوشتون خوندن حالا دارین همونا رو واسه ما دیکته میکنید.بزار خودت باشی نه اونی که دیگران میخوان باشی.( آهنگ نقاب سیاوش قمیشی رو گوش بدی متوجه منظورم میشی)
    حالا اگه من جات بودم به این بحث خاتمه میدادم چون اگه چیزی نگی سنگین تری.
    در ضمن تو هر چی بگی من هزار تا جواب واسه حرفت دارم.
    خود دانی
    موفق باشید
    حالت خوبه عزیز !!!!!!! من منظورم این یارو omidshsh بود من دارم از شما دفاع می کنم اونوقت..........
    Last edited by danial_crazy; 21-04-2008 at 01:01.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •