تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل لب تاب

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    MAHABAD

پيش فرض مشکل لب تاب

سلام به همه توروخدا کمکم کنید نوکرتونم کمکم کنید امروز یه ضربه به لب تابم خورد کلا خاموش شد الان که روشن میکنم مینویسه boot mgr is missing بعد وقتی دی وی دی ویندوز میزارم توش تو ستارتینگ یا فرمت میمونه چیکار کنم تورو خدا؟؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام به همه توروخدا کمکم کنید نوکرتونم کمکم کنید امروز یه ضربه به لب تابم خورد کلا خاموش شد الان که روشن میکنم مینویسه boot mgr is missing بعد وقتی دی وی دی ویندوز میزارم توش تو ستارتینگ یا فرمت میمونه چیکار کنم تورو خدا؟؟
    با یک درایو اکسترنال و یک دی وی دی ویندوز دیگه هم تست کنید اگه بازم رو نصب ویندوز موند ممکنه هارد به دلیل ضربه آسیب دیده باشه رم ها رو هم بردارید و دوباره وصل کنید و مجددا تست کنید

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    MAHABAD

پيش فرض

الان رفت واسه نصب ویندوز همه چی راحت نصب میشد که یوهو این ارورو داد r windows could not apply unattend setting drung pass [offline servicing
    چیکار کنم تورو خدا؟؟؟

بعد الان یه ویندوز 8 انداختم اومده رو قسمت درایو ها درایو c رو فرمت کردم بعد زدم واسه نصب نوشته

we culd not create a new partition or locate an existing one.for more information see the setup log file

ین چه چیکار کنم؟؟

جولوی همه درایو هام نوشته
    disk 0 partistion 2 100 mb system
    disk 0 partition 3 78gb dynamic
    disk 0 partition 4:music 128gb dynamic
    disk 0 volume aks 133gb dynamic
    disk 0 volume film 127gb dynamic

اینا اون قسمت نوشته که موقع نصب ویندوز میاد بعد واسه نصب ویندوز 7 رو درایو دوم که همیشه ویندوزو روش نصب میکنم میره واسه نصب تا قسمت ابدیت میره تو محیط نصب ویندوز منظورمه بعد اونجا ارور میده اما موقع نصب ویندوز 8 وقتی میخام بفرستم واسه نصب اون پایین سمت چپ نوشته
    windown can not be install an drive 0 partition 3
    وقتی روش کلیک میکنم اینو میاره
    windows can not be installed too this disk.this computers hardware may not sapurted booting to this disk ensure tHE THAT DISKS contriler is enabeled in the computers BIOS menu

و اگر رو همین درایو نکست میزنم تا بره واسه نصب ویندوز این میاد
    if the partition you chosen contains file from aprevios windows installation these file and folders will be moved to a folder named windous .old.you'll beable to access windous.old.but you won't be ale to use your previos version of windous
    چیکار کنم تورو خدا داداش؟ مشکل چیه؟؟
    Last edited by R4MS4M.R4M2; 22-11-2013 at 15:11.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

الان رفت واسه نصب ویندوز همه چی راحت نصب میشد که یوهو این ارورو داد r windows could not apply unattend setting drung pass [offline servicing
    چیکار کنم تورو خدا؟؟؟

بعد الان یه ویندوز 8 انداختم اومده رو قسمت درایو ها درایو c رو فرمت کردم بعد زدم واسه نصب نوشته

we culd not create a new partition or locate an existing one.for more information see the setup log file

ین چه چیکار کنم؟؟

جولوی همه درایو هام نوشته
    disk 0 partistion 2 100 mb system
    disk 0 partition 3 78gb dynamic
    disk 0 partition 4:music 128gb dynamic
    disk 0 volume aks 133gb dynamic
    disk 0 volume film 127gb dynamic

اینا اون قسمت نوشته که موقع نصب ویندوز میاد بعد واسه نصب ویندوز 7 رو درایو دوم که همیشه ویندوزو روش نصب میکنم میره واسه نصب تا قسمت ابدیت میره تو محیط نصب ویندوز منظورمه بعد اونجا ارور میده اما موقع نصب ویندوز 8 وقتی میخام بفرستم واسه نصب اون پایین سمت چپ نوشته
    windown can not be install an drive 0 partition 3
    وقتی روش کلیک میکنم اینو میاره
    windows can not be installed too this disk.this computers hardware may not sapurted booting to this disk ensure tHE THAT DISKS contriler is enabeled in the computers BIOS menu

و اگر رو همین درایو نکست میزنم تا بره واسه نصب ویندوز این میاد
    if the partition you chosen contains file from aprevios windows installation these file and folders will be moved to a folder named windous .old.you'll beable to access windous.old.but you won't be ale to use your previos version of windous
    چیکار کنم تورو خدا داداش؟ مشکل چیه؟؟
    جوابتون رو دادم

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •