تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: لرزش دست!مشکل در جراحی؟

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض لرزش دست!مشکل در جراحی؟

سلام دوستان
    خسته نباشید
    راستش من خیلی مشکل لرزش دست دارم!مخصوصا در دست چپ!دلیلهاش چی هست؟راه درمانش چیه؟
    یک سوال دیگه هم داشتم
    هدفم اینه که جراح مغز و اعصاب بشم!آیا در آینده (برای شغلم)این لرزش دست مشکل ساز هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    اااااااااااااااااااااا...... !!!!!!
    جراح مغز و اعصاب؟ ببینم تو کنکور تک رقمی آوردی یا دو رقمی دوست من ؟(خیلی آتیشت تنده )
    البته من که هنوز سال دومم و نمیتونم اظهار نظر بکنم . ولی همونطوری که خودتم شاید بدونی لرزش دست میتونه علل مختلفی داشته باشه .بعضی قابل درمان بعضی قابل تخفیف و بعضی هم لاعلاج!
    ولی چیزی که مسلمه لرزش دست بسیار مهم و حیاتیه . در مواردی که شدید باشه شخص نمیتونه هیچکدوم از رشته های جراحی رو بخونه چه برسه مغز و اعصاب.
    تنها راه مطمئن شدن از وضعیت بیماری هم مراجعه به یک پزشک وارد هست.
    ( به حرف های این و اون و کسایی که پزشک متخصصش نیستند اعتماد نکن)

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

ممنون از زاهنماییتون ولی شما چقدر درس خوندن رو مشکل میگیرید!مگه اونهایی که دکتر و مغز اعصاب شدن یه مغز اضافی داشتن؟اونها هم یکی مثل ما بودن!فقط زحمت زیاد کشیدن!یه نصیحت دوستانه بهت میکنم!همیشه در هر کاری همیشه به خودت بگو من میتونم!
    اینو همیشه بدون:
    بزرگترين لذت در زندگي انجام کاري است که ديگران مي گويند ؛ تو نمي تواني

در هر صورت منظورتون به چه پزشکی بود؟یعنی به چه نوع پزشکی مراجعه کنم؟

پروفشنال tekno2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

لرزش و یا ترمور دست علل متفاوتی میتواند داشته باشد که بسته به ویژگیهای آن علت بروز آن هم متفاوت خواهد بود.
    اگر لرزش دست در زمان استراحت رخ دهد ترمور استراحتی گویند و اگر در زمان حفظ ‏وضعیت رخ دهد ترمور وضعیتی گفته می شود. كه این لرزش طی فعالیت ادامه می یابد ولی ‏حركت و شدت آن را افزایش نمی دهد. اگر لرزش هنگام حركت وجود دارد ولی طی استراحت ‏وجود نداشته باشد ترمور ارادی گویند.‏
    ترمور وضعیتی می تواند ناشی از ترمور فیزیولوژیك یا ترمور فیزیولوژیك افزایش یافته یا ترمور ‏خوش خیم باشد. تومور ارادی و استراحتی ناشی از بیماری مخچه مسمومیت با دارو و برخی ‏بیماریهاست .ترمور فیزیولوژیك ممكن است با ترس یا اضطراب افزایش یابد. ممكن است به دنبال ‏فعالیت فیزیكی و بدنی زیاد یا كم خوابی رخ دهد، می تواند ناشی از مصرف برخی داروها یا ‏مسمومیت با جیوه سرب منوكسید كربن باشد. گاهی هم ناشی از پركاری تیروئید است. ‏درمان آن بستگی به علت ایجادكننده دارد. اگر ناشی از اضطراب باشد استفاده از داروهایی ‏مانند اكسازپام یا لورازپام مفید است . در ترمور خوش خیم مصرف پروپرانولول موثر است. بهتر ‏است جهت بررسی به متخصص مغز و اعصاب مراجعه نمائید.

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

پس درمان قطعی داره؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

چون در سن جوانی هستید به راحتی قابل حله
    یکی از همکاران ما هم به مشکل شما دچار بود بعد ها متوجه شده که علت آن به خاطر وزنه برداری بوده چون افراد وزنه بردار هم به این مشکل دچار میشن البته دلیل علمی برای این کار وجود داره که تو جراحی خیلی اذیت می شد الان به راحتی درمانش کرده

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

tekno2006 عزیز
    شما جراح هستید؟جراح چی؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

tekno2006 عزیز
    شما جراح هستید؟جراح چی؟

با این سن جوانی حالا حالا ها کار داره تا جراح شم ولی انجام میدم البته از اون آدمایی که یه پاش تو پزشکی و یه پاش تو کامپیوتر و اینترنت بودمن قبل این حرفه یه هکر بازیگوش و فوق العاده سمج تو هک کردن بودم که یه اتفاقی افتاد و برا همیشه ولش کردم . تو برنامه نویسی و انیمیشن هم مهارت دارم
    من رزیدنت هستم فعلا با کمک متخصص تو اتاق عمل جراحی(جراحی عمومی برای مثال آپاندیس و غیره) می کنم تا این دوره تموم شه

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

معمولا در چه سن و سالی میشه مشغول یه جراحی شد؟حتما باید پیر بشیم تا بتونیم یه جراح بشیم؟البته میدونم بستگی داره تو چه مدت درس رو تموم میکنیم ولی برا گرفتن فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب به طور معمولی در چه سن و سالی مشغول به جراحی شد؟(میدونم سوالم بچه گانه بود)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من هم این مشکل شما رو داشتم البته الانم دارم ولی میتونم بگم 80 درصد کمتر شده،چطوری؟الان میگم
    اگه فرصت کردی برو بیمارستان خاتم الانبیاء تهران پیش دکتر نجاریان متخصص مغز و اعصاب با یه نگاه مشکلتو میفهمه...

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •