تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1124 از 1126 اولاول ... 1246241024107411141120112111221123112411251126 آخرآخر
نمايش نتايج 11,231 به 11,240 از 11255

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

بله شاغلم . پیام نور با کنکوره یا بی کنکور ؟
    بی کنکورش هم هست ولی ظاهرا هزینه اش کمی بیشتر از با کنکوره

اینو مطمئن نیستم از بچه های پیام نور بپرسید که هزینه اش بیشتر هست یا نه

2. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه miss_ava7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام بر همه

آقا من هیچ اطلاعاتی ندارم ممنون میشم از عزیزان بنده را رالهنمایی فرمایید..

بنده دیپلم گرافیک کامپیوتر کارو دانش دارم ، بعد از چندین سال تصمیم گرفتم ادامه تحصیل بدم برم دانشگاه با توجه به اینکه در اداره ای هم شاغل هم هستم کدام دانشگاه بهتره ثبت نام کنم که هم تحصیل ادامه بدم هم در کارم هم زیاد خللی وارد نکنه ؟؟

رشته ای که دوست دارم مکانیک خودرو هستش

سلام. دوست عزیز من پارسال فارغ التحصیل شدم. تجربیات خودم رو خدمتتون میگم.

* از نظر رفت و آمد به دانشگاه و زمان حساب کنیم، پیام نور از همه بهتره. چون حدود 70-80 درصد واحدها رو که تئوری هستند معمولا میشه خودخوان برداشت و دیگه سر کلاس نرفت. اون درس های عملی هم که نمیشه خودخوان برداشت معمولا 4 تا 12 جلسه هست. یعنی شما که شاغلید نهایتا 1-2 روز مجبورید برید دانشگاه ، اونهم نه کل روز.
    (البته رشته مورد علاقه شما واحدهای عملیش خیلی بیشتر میشه)

البته این کم بودن کلاسها یعنی اینکه از استادها و دانشگاه رفتن چیزی یاد نمی گیرید و خودتون باید همت کنید کل کتابها رو بخونید و امتحان بدید. فشار درسی و زحمت درس خوندن توی پیام نور خیلی بیشتر از دانشگاه های دیگه هست. چون امتحانات از جزوه های کم حجم نیست و به جاش باید کتابها رو کامل بخونید.

کلا میشه گفت اکثر دانشجوهای پیام نور بچه های شاغل و یا متاهل و بچه دار هستند.

* از نظر شهریه و هزینه هم به نظر من کم نمی گیرن. مثلا منی که 20 واحد برمی داشتم و نهایتا دو سه تا از درسهام واحد عملی داشت و بقیه خودخوان بود 200-300 هزار تومن شهریه میدادم. پیام نور ارزون نیست،مثل بقیه دانشگاه هاست.اگه کمتر به نظر میاد به این خاطره که تعداد کلاسها و کیفیتش پایین تره. اینم بگم شهریه پیام نور هر ترم یکم بیشتر میشه و توی 4 سال ثابت نمی مونه.

* اگه از طریق فراگیر کنکور بدید، هم خود کنکور و هم قبول شدن توی پیام نور آسون تر و سریع تره. کتابهای ترم اول رو باید بخونید و اگه قبول بشید میرید ترم دوم. معطلی سراسری رو نداره. وارد شدن بهش آسونتره ولی بگم مدرک گرفتنش هم سخت تره.

* مدرک پیام نور هم پیش مردم هم موقع پیدا کردن کار بی ارزشه.

* پیام نور کنکور داره. چه فراگیرش چه مدل عادیش. یا همزمان با کنکور دولتی توی تیرماه امتحان میدید یا از طریق فراگیر شرکت می کنید که زمان ما کنکورش دی ماه بود و بهمن رفتیم سر کلاس. ولی فراگیر هم یه مقدار هزینه اش بیشتره هم اینکه بعد از قبولی باید شهریه ثابت ترم اول رو هم پرداخت کنید.

من جای شما بودم از تابستون امسال شروع می کردم واسه کنکور درس خوندن تا بتونم سال بعد دانشگاه دولتی قبول شم که کمترین هزینه و بالاترین کیفیت و اعتبار رو داره و ارزش اون 4 سال وقت گذاشتن رو داره. نهایتش این میشد که در ترم واحدکمتری برمی داشتم و می تونستم به کارم هم برسم.

گول راحت تر بودن پیام نور رو نخورید.. من که خودم پشیمونم رفتم پیام نور.. مگر اینکه شما با این مواردی که گفتم مشکلی نداشته باشید.

موفق باشید

4. 3 کاربر از miss_ava7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال qwertym's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام. دوست عزیز من پارسال فارغ التحصیل شدم. تجربیات خودم رو خدمتتون میگم.

* از نظر رفت و آمد به دانشگاه و زمان حساب کنیم، پیام نور از همه بهتره. چون حدود 70-80 درصد واحدها رو که تئوری هستند معمولا میشه خودخوان برداشت و دیگه سر کلاس نرفت. اون درس های عملی هم که نمیشه خودخوان برداشت معمولا 4 تا 12 جلسه هست. یعنی شما که شاغلید نهایتا 1-2 روز مجبورید برید دانشگاه ، اونهم نه کل روز.
    (البته رشته مورد علاقه شما واحدهای عملیش خیلی بیشتر میشه)

البته این کم بودن کلاسها یعنی اینکه از استادها و دانشگاه رفتن چیزی یاد نمی گیرید و خودتون باید همت کنید کل کتابها رو بخونید و امتحان بدید. فشار درسی و زحمت درس خوندن توی پیام نور خیلی بیشتر از دانشگاه های دیگه هست. چون امتحانات از جزوه های کم حجم نیست و به جاش باید کتابها رو کامل بخونید.

کلا میشه گفت اکثر دانشجوهای پیام نور بچه های شاغل و یا متاهل و بچه دار هستند.

* از نظر شهریه و هزینه هم به نظر من کم نمی گیرن. مثلا منی که 20 واحد برمی داشتم و نهایتا دو سه تا از درسهام واحد عملی داشت و بقیه خودخوان بود 200-300 هزار تومن شهریه میدادم. پیام نور ارزون نیست،مثل بقیه دانشگاه هاست.اگه کمتر به نظر میاد به این خاطره که تعداد کلاسها و کیفیتش پایین تره. اینم بگم شهریه پیام نور هر ترم یکم بیشتر میشه و توی 4 سال ثابت نمی مونه.

* اگه از طریق فراگیر کنکور بدید، هم خود کنکور و هم قبول شدن توی پیام نور آسون تر و سریع تره. کتابهای ترم اول رو باید بخونید و اگه قبول بشید میرید ترم دوم. معطلی سراسری رو نداره. وارد شدن بهش آسونتره ولی بگم مدرک گرفتنش هم سخت تره.

* مدرک پیام نور هم پیش مردم هم موقع پیدا کردن کار بی ارزشه.

* پیام نور کنکور داره. چه فراگیرش چه مدل عادیش. یا همزمان با کنکور دولتی توی تیرماه امتحان میدید یا از طریق فراگیر شرکت می کنید که زمان ما کنکورش دی ماه بود و بهمن رفتیم سر کلاس. ولی فراگیر هم یه مقدار هزینه اش بیشتره هم اینکه بعد از قبولی باید شهریه ثابت ترم اول رو هم پرداخت کنید.

من جای شما بودم از تابستون امسال شروع می کردم واسه کنکور درس خوندن تا بتونم سال بعد دانشگاه دولتی قبول شم که کمترین هزینه و بالاترین کیفیت و اعتبار رو داره و ارزش اون 4 سال وقت گذاشتن رو داره. نهایتش این میشد که در ترم واحدکمتری برمی داشتم و می تونستم به کارم هم برسم.

گول راحت تر بودن پیام نور رو نخورید.. من که خودم پشیمونم رفتم پیام نور.. مگر اینکه شما با این مواردی که گفتم مشکلی نداشته باشید.

موفق باشید

سلام دوست عزیز

ممنون از اینکه وقت گذاشتید و تجربیاتتون را در اختیار قرار دادید

به نظر شما برای منی که شاغلم کدام دانشگاه پیشنهاد میکنید ؟؟ من دوست دارم عملی یاد بگیرم.. روخونی و مدرک گرفتن بعدش هم هیچی بلد نباشه آدم با اتلاف عمر تفاوتی نداره

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوست عزیز

ممنون از اینکه وقت گذاشتید و تجربیاتتون را در اختیار قرار دادید

به نظر شما برای منی که شاغلم کدام دانشگاه پیشنهاد میکنید ؟؟ من دوست دارم عملی یاد بگیرم.. روخونی و مدرک گرفتن بعدش هم هیچی بلد نباشه آدم با اتلاف عمر تفاوتی نداره
    اگر به فکر یادگرفتن عملی هستید اصلا به فکر دانشگاه نباشید

اونایی که هم عملی یادگرفتند خودشون رفتن یاد گرفتن و گرنه دانشگاه های ایران چیزی به انسان یاد نمیده فقط به شما یک مدرک میده

ما استاد داشتیم از کارشناسی تا دکترا شریف خونده بود دکترای مخابرات داشتت ولی جزوه رو از دستش میگرفتی نمیتونست درس بده

حتی نرم افزار های مهندسی که جدید بودن مثل متلب رو یاد نگرفته بود

اما استاد داشتیم که لیسانس الکتریونیک دانشگاه آزاد بود و ارشد و دکترا رو تو تربیت مدرس گرفته بود گرایش قدرت

ولی رفته بود عملی کار کرده و از نظر عملی وضعیتش خیلی بهتر از اون استاد شریف بود

چند سال پیش هم ماه عسل یه مخترعی رو اورده بود که تو الکترونیک اختراع داشت ولی رفته بود علوم سیاسی میخوند.گفته بود حتی بچه های شریف گاهی می اومدن پیش من تا براشون پروژه انجام بدم
    خلاصه اوضاع خرابه

شما اگه دغدغه مدرک ندارید میتونید سرفصل درس های رشته مورد علاقه تون از تو اینترنت دربیارید.منابع هم میزنه.اون منابعی که میزنه مثل کتاب هایی که معرفی کرده رو بگیرید بخونید و البته عملی هم باید کار کنید تا یاد بگیرید چون خوندن خود کتاب ها چیزی به انسان یاد نمیده

7. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hossein_128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان من این ترم، ترم آخرم بود. همه واحدهامو پاس کردم فقط دوتا از درسهام نمراتش هنوز تایید نشده
    شهریه هم قبل از شروع امتحانات کامل پرداخت کرده بودم

الان نمیدونم چرا سایت گلستان 75 هزار تومن برام شهریه زده؟؟

این برای فارغ التحصیلیه؟؟ برای چیه دقیقا؟؟

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

عاغا منم واحدام تقریبا تموم شده فقط یه عازمایشگاه مونده. الان متوجه شدم نمره یه درسی که در امتحانش شرکت کردم رو استاد رد نکرده، یعنی برای هیچ کس رد نکرده، تقریبا 5 نفر میشیم.

چی کار کنم؟ کلا 4 واحد میمونه، سه واحد این درسه و یه واحد آزمایشگاه. میشه معرفی به استاد برداشت؟

وقت ثبت نمره رد شده، نه؟

ناظر انجمن دانلود و آپلود nits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

از دوستان کسی هست که در پیام نور تهران درس بخونه در حال حاضر ؟ اهل تهران باشه
    بچه های کامپیوتر کدوم واحد میخونن ؟

آخر فروم باز behnam_tr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    T@BRIZ

پيش فرض

هنوز هم پیام نور بی دروپیکره?
    من ورودی ۸۶ بودم پدرم دراومد تا تونستم تموم کنم

Sent from my SM-G6100 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض ثبت نام بدون کنکور پیام نور

سلام من فوق دیپلم از دانشگا علمی کاربردی دارم برای کارشناسی دوست دارم وارد پیام نور بشم.ایا امکانش هست ایا میشه.لطفا هرکی که میدونه منو کامل راهنمایی کنه ممنونش میشم

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام متاسفانه پیام نور همه رشته ها رو پذیرش نداره ...
    در کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته هم اصلا پذیرش نداره ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •