تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1125 از 1126 اولاول ... 125625102510751115112111221123112411251126 آخرآخر
نمايش نتايج 11,241 به 11,250 از 11255

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام دوستان من تصمیم دارم که 2 رشته رو همزمان بخونم اما برام سواله که این ممکنه :
    1-مدیریت بیمه رو بصورت بدون کنکور در دانشگاه ازاد و مدیریت بازرگانی در بیام نور (فرقی نمیکنه برام چه صرفا با سوابق تحصیلی باشه یا با آزمون)
    میخوام بدونم میشه هر دو رو باهم خوند یا نه
    ممنون میشم به سوالم جواب بدید خیلی درگیر این موضوع شدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hossein_128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان من کارهای فارغ التحصیلی رو انجام دادم: تسویه حساب کردم، یه سری برگه رو بردم مُهر و امضا کردن، عکس دادم و...

برای نظام وظیفه هم دانشگاه یه نامه بهم داد که بدم پلیس +10 که مثلا دیگه معافیت تحصیلی ام باطل بشه.

نامه رو بردم پلیس +10 ولی گفتن اصلا نیازی به نامه نیست، و نامه رو فقط نگاهی کرد و ازم نگرفتش! گفتن هر وقت خواستی اعزام بشی بیا اینجا...

دانشگاه بهم گفت مدرک اصل لیسانس رو بهت نمیدیم، برو دو هفته دیگه بیا تا مدرک موقت بهت بدیم!

حالا میخواستم ببینم کل کارهای فارغ التحصیلی همین بود؟؟؟

الان وضعیت نظام وظیفه ام چطور میشه؟؟؟؟ یعنی از الان خود به خود اون یک سال فرصت برای معرفی به سربازیم شروع شده؟؟؟

الان هیچ مدرکی نه به من دادن و نه به نظام وظیفه. پس نظام وظیفه از کجا بفهمه که من درسم تموم شده تا دیگه برام معافیت تحصیلی صادر نکنه؟؟؟

کلا فرایند فارغ التحصیلی رو درست رفتم؟؟؟؟

آخر فروم باز fandak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان من تصمیم دارم که 2 رشته رو همزمان بخونم اما برام سواله که این ممکنه :
    1-مدیریت بیمه رو بصورت بدون کنکور در دانشگاه ازاد و مدیریت بازرگانی در بیام نور (فرقی نمیکنه برام چه صرفا با سوابق تحصیلی باشه یا با آزمون)
    میخوام بدونم میشه هر دو رو باهم خوند یا نه
    ممنون میشم به سوالم جواب بدید خیلی درگیر این موضوع شدم
    در پیام نور می شه دو رشته رو با هم خوند به شرط اینکه کارت پایان خدمت یا کارت معافیت داشته باشی / آزاد در کنار پیام نور هم احتمالا در دوره کارشناسی مشکلی پیش نمیاد

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستان من کارهای فارغ التحصیلی رو انجام دادم: تسویه حساب کردم، یه سری برگه رو بردم مُهر و امضا کردن، عکس دادم و...

برای نظام وظیفه هم دانشگاه یه نامه بهم داد که بدم پلیس +10 که مثلا دیگه معافیت تحصیلی ام باطل بشه.

نامه رو بردم پلیس +10 ولی گفتن اصلا نیازی به نامه نیست، و نامه رو فقط نگاهی کرد و ازم نگرفتش! گفتن هر وقت خواستی اعزام بشی بیا اینجا...

دانشگاه بهم گفت مدرک اصل لیسانس رو بهت نمیدیم، برو دو هفته دیگه بیا تا مدرک موقت بهت بدیم!

حالا میخواستم ببینم کل کارهای فارغ التحصیلی همین بود؟؟؟

الان وضعیت نظام وظیفه ام چطور میشه؟؟؟؟ یعنی از الان خود به خود اون یک سال فرصت برای معرفی به سربازیم شروع شده؟؟؟

الان هیچ مدرکی نه به من دادن و نه به نظام وظیفه. پس نظام وظیفه از کجا بفهمه که من درسم تموم شده تا دیگه برام معافیت تحصیلی صادر نکنه؟؟؟

کلا فرایند فارغ التحصیلی رو درست رفتم؟؟؟؟
    دقیقا کلیه مراحل به همین شکل بوده . اول گواهی موقت میاد برای مدرکتت . بعد از دو سه سال هم اصلش میاد که باید با کارت پایان خدمت بری و اصل مدرکتت رو تحوییل بگیری

نظام وظیفه هم همه مراحلش الکترونیکی . مشکلی بابت این مسائل نیست . شما منتظر باش که روز خدمت بری دو سال خدمت مقدس سربازی .

5. این کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام متاسفانه پیام نور همه رشته ها رو پذیرش نداره ...
    در کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته هم اصلا پذیرش نداره ...
    بله دقیقا

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

هنوز هم پیام نور بی دروپیکره?
    من ورودی ۸۶ بودم پدرم دراومد تا تونستم تموم کنم

Sent from my SM-G6100 using Tapatalk
    از چه نظر بی در و پیکره

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hossein_128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دقیقا کلیه مراحل به همین شکل بوده . اول گواهی موقت میاد برای مدرکتت . بعد از دو سه سال هم اصلش میاد که باید با کارت پایان خدمت بری و اصل مدرکتت رو تحوییل بگیری

نظام وظیفه هم همه مراحلش الکترونیکی . مشکلی بابت این مسائل نیست . شما منتظر باش که روز خدمت بری دو سال خدمت مقدس سربازی .
    خیلی ممنون

پس الان یک سال فرصت دارم تا دفترچه اعزام به خدمت رو پُر کنم؟ در غیر این صورت وارد غیبت میشم درسته؟؟

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام،

آقا من تمام واحد هام رو پاس کردم، ولی هیچ کاری برای فارغ التحصیلی نکردم.

از طرفی ارشد روزانه قبول شدم، شرط قبولی فارغ التحصیلی تا آخر شهریوره.

عایا من الان فارغ التحصیل محسوب میشم یا خیر؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

خیلی ممنون

پس الان یک سال فرصت دارم تا دفترچه اعزام به خدمت رو پُر کنم؟ در غیر این صورت وارد غیبت میشم درسته؟؟
    باز برو بپرس . چون یه سری ها میگن شش ماه . یک سری ها میگن یک سال . هر دفعه قانون عوض می شه . برای اطمینان این شش ماه یا یکسال سوال بپرس تا خیالت راحت باشه

11. این کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام،

آقا من تمام واحد هام رو پاس کردم، ولی هیچ کاری برای فارغ التحصیلی نکردم.

از طرفی ارشد روزانه قبول شدم، شرط قبولی فارغ التحصیلی تا آخر شهریوره.

عایا من الان فارغ التحصیل محسوب میشم یا خیر؟
    آخرین نمرت وقتی ثبت بشه و تایید شده یعنی تمام . 136 یا 138 واحد پاس کرده باشی تمام . می ری آموزش یا کارشناس رشتت اگه همه چیز اوکی باشه یه برگه هست برای معدل و ریزنمرات تا وقتی که گواهی موقت پایان تحصیلات آماده بشه ( به شرطی که تمام مدارک فارغ التحصیلی وکارهای فارغ التحصیلی رو انجام بدی )، بهت می ده برای ثبت نام در دانشگاه جدید

13. این کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •