تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1122 از 1126 اولاول ... 122622102210721112111811191120112111221123112411251126 آخرآخر
نمايش نتايج 11,211 به 11,220 از 11255

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

آخر فروم باز fandak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستان من ترم آخرم. این ترم مهمان موقت شدم به یه مرکز دیگه

حالا برای فارغ التحصیلی بلافاصله بعد از تایید نمره های این ترم باید اقدام کنم؟؟

برای کارهای فارغ التحصیلی باید برم دانشگاه مبدا؟ دانشگاه خودم؟

بعد دقیقا مراحل فارغ التحصیلی چیه؟ چکار باید بکنم؟ چقدر زمان میبره؟ مدرک اصلی رو بهم میدن؟. ...

ممنون
    آخرین نمره وقتی تایید شد و اون حدنصاب تعداد واحدها که تمکیل بشه . شما می تونی برای فارغ التحصیل یاقدام کنی . و صد در صد هم باید بری دانشگاه مبداو بقیه ماجرا و مدارک . کارتکس پر کردی؟ مدارک فارغ التحصیلی هم معلوم . عکس و اصل شناسنامه و کارت ملی و فتوکپی هاش . دیپلم و پیش دانشگاهی فتوکپی هاش و دو تا هم فیش بانکی پول که بعضی از دانشگاه دستگاه پوز دارن همونجا می کشن . مدرک اصل هم که به این زودی بهت نمی دن اولش یه گواهی موقت می دن که اون هم شاید یکی دوماه زمان ببره . بعدش مدرک اصلی میاد که اون خیلی طول می کشه

2. 2 کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hossein_128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

آخرین نمره وقتی تایید شد و اون حدنصاب تعداد واحدها که تمکیل بشه . شما می تونی برای فارغ التحصیل یاقدام کنی . و صد در صد هم باید بری دانشگاه مبداو بقیه ماجرا و مدارک . کارتکس پر کردی؟ مدارک فارغ التحصیلی هم معلوم . عکس و اصل شناسنامه و کارت ملی و فتوکپی هاش . دیپلم و پیش دانشگاهی فتوکپی هاش و دو تا هم فیش بانکی پول که بعضی از دانشگاه دستگاه پوز دارن همونجا می کشن . مدرک اصل هم که به این زودی بهت نمی دن اولش یه گواهی موقت می دن که اون هم شاید یکی دوماه زمان ببره . بعدش مدرک اصلی میاد که اون خیلی طول می کشه
    حد نصاب تعداد واحدها منظور همون تعداد کل واحدها هستش؟ مثلا 137 واحد ؟

یه کارتکس گرفتم که تعداد واحدهای پاس شده و باقی مونده رو نشون میداد. همونه دیگه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

حد نصاب تعداد واحدها منظور همون تعداد کل واحدها هستش؟ مثلا 137 واحد ؟

یه کارتکس گرفتم که تعداد واحدهای پاس شده و باقی مونده رو نشون میداد. همونه دیگه؟
    بله همون تعداد واحدها . آره همون کارتکس

5. 2 کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان سیستم گلستان نمره 9/5 رو خودکار 10 میکنه؟

الان یکی از استادا بدون اینکه میان ترم بدم بهم 2 از 6 داده! الان اگه هر سوال رو 0/5 نمره در نظر بگیریم، 30 تا سوال پایان ترم کلا میشه 15 نمره

یعنی الان باید حداقل از 30 تا سوال 18 تاش رو درست بزنم تا بشم 8 بعد بعلاوه 2 نمره میان ترم میشه 10 و قبولم. درسته؟

راهی هست بشه به نمره میان ترم استاد اعتراض کرد؟؟ غیبت در امتحان رو بهم 2 داده!!

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستان سیستم گلستان نمره 9/5 رو خودکار 10 میکنه؟

الان یکی از استادا بدون اینکه میان ترم بدم بهم 2 از 6 داده! الان اگه هر سوال رو 0/5 نمره در نظر بگیریم، 30 تا سوال پایان ترم کلا میشه 15 نمره

یعنی الان باید حداقل از 30 تا سوال 18 تاش رو درست بزنم تا بشم 8 بعد بعلاوه 2 نمره میان ترم میشه 10 و قبولم. درسته؟

راهی هست بشه به نمره میان ترم استاد اعتراض کرد؟؟ غیبت در امتحان رو بهم 2 داده!!

سیستم 9.5 رو به سمت بالا گرد می کنه می شه 10 . نه شما باید 17 تا سوال رو درست جواب بدی که از 14 نمره7.9 رو بگیری که با 2 جمع بشه نمره قبولی رو بگیری .

ولی یه سری میگن نمره میان ترم زیر 3 رو اصلا سیستم جمع نمی بنده . خودش بر مبنای خودخوان حساب می کنه . الله اعلم

8. این کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سیستم 9.5 رو به سمت بالا گرد می کنه می شه 10 . نه شما باید 17 تا سوال رو درست جواب بدی که از 14 نمره7.9 رو بگیری که با 2 جمع بشه نمره قبولی رو بگیری .

ولی یه سری میگن نمره میان ترم زیر 3 رو اصلا سیستم جمع نمی بنده . خودش بر مبنای خودخوان حساب می کنه . الله اعلم
    ممنون

یجا خوندم که نمرات پیام نور به دو صورت حساب میشه، که نتیجه هر کدوم بهتر باشه سیستم همون نمره رو در نظر میگیره:

- یکی اینکه نمره میان ترم + نمره پایان ترم = نمره نهایی دانشجو
    - یکی هم اینکه نمره پایان ترم + 10 و تقسیم بر 7 = نمره نهایی دانشجو

میگین نتیجه هر کدوم از اینها که بهتر باشه سیستم همون رو ثبت میکنه. درسته؟؟

بعد کلا الان که میان ترم بهم 2 داده برام بهتره یا اگه کلا میان ترم نمیداد بهم؟؟ الان 2 داده به نفعم شده یعنی؟؟

+

و یه سوال دیگه برای اطمینان میپرسم:

من این ترم درس پروژه رو برداشتم. درس پروژه فقط زده 3 واحد عملی.هیچ منبع و کتابی هم نداشت.الان من سر کلاس های پروژه رفتم. کار عملی هم براش بردم

الان توی سیستم استاد نمره عملی رو بهم 17 داده. ولی هیچ نمره میان ترم یا تشریحی نداده. فقط عملی داده 17

الان پروژه پاس شده دیگه؟ امتحان پایان ترم و اینام نداره دیگه؟؟

بازم ممنون

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ممنون

یجا خوندم که نمرات پیام نور به دو صورت حساب میشه، که نتیجه هر کدوم بهتر باشه سیستم همون نمره رو در نظر میگیره:

- یکی اینکه نمره میان ترم + نمره پایان ترم = نمره نهایی دانشجو
    - یکی هم اینکه نمره پایان ترم + 10 و تقسیم بر 7 = نمره نهایی دانشجو

میگین نتیجه هر کدوم از اینها که بهتر باشه سیستم همون رو ثبت میکنه. درسته؟؟

بعد کلا الان که میان ترم بهم 2 داده برام بهتره یا اگه کلا میان ترم نمیداد بهم؟؟ الان 2 داده به نفعم شده یعنی؟؟

+

و یه سوال دیگه برای اطمینان میپرسم:

من این ترم درس پروژه رو برداشتم. درس پروژه فقط زده 3 واحد عملی.هیچ منبع و کتابی هم نداشت.الان من سر کلاس های پروژه رفتم. کار عملی هم براش بردم

الان توی سیستم استاد نمره عملی رو بهم 17 داده. ولی هیچ نمره میان ترم یا تشریحی نداده. فقط عملی داده 17

الان پروژه پاس شده دیگه؟ امتحان پایان ترم و اینام نداره دیگه؟؟

بازم ممنون
    نمره میان ترم زیر 3 فایده ای نداره عملا. هر چی نمره میان ترم بالا 4 باشه بهتره . مثلا شما اگه نمره میان ترم نداشته باشی ، عملا می شه خودخوان و باید از 30 تا سوال حتما 15 تا سوال رو درست جواب بدی که سیستم بهت 10 بده تا قبول بشی .
    در مورد پروژه هم بله نمره کامل وارد شده و نیازی به میان ترم نداره . و شما اون درس رو قبول شدی .

11. 2 کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام . مدارک مهندسی پیام نور مثل مهندسی برق جدیدا دیگه گرایش در مدرک ثبت نمیشه و فقط میخوره مهندسی برق سوالم اینه که برای استخدامی یا ادامه تحصیل که اجتیاج به گرایش است ایا به مشکل برنمیخوره؟
    سوال دوم اینکه الان وضعیت اعتبار مدارک مهندسی پیام نور چطوریه با توجه به شرایطی که داره؟

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

دوستان سلام ..جریان این نمره میان ترم که صفر زده چیه نمره اصلی من چطور حساب میشه ممنون میشم جواب بدین چند بگیرم قبول بشم
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض پاسخی نبود

....up نبود جواب

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •