تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 145 از 148 اولاول ... 4595135141142143144145146147148 آخرآخر
نمايش نتايج 1,441 به 1,450 از 1479

نام تاپيک: Stronghold Crusader آنلاین 100% تضمینی

اگه نباشه جاش خالی می مونه mortal kombat 2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    فعلا که تو ایران

پيش فرض

فقط موقع نصب نرم افزار و اجراش خاموش باشه. بعدا می تونی روشنش کنی.
    بعدا یعنی کی ؟؟ موقع اجرا بازی ؟؟ خب اینجوری از اونجایی که اتصال به اینترنت برقراره هیچ مشکلی پیش نمیاد ؟؟ اخه فروشگاه من همین هفته پیش -- شد و دلیلشم غیر فعال بودن انتی ویروسم بود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsanyacoza0021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ری

پيش فرض

کسی نمیاد بازی کنیم حصلم سر رفت

آخر فروم باز M e i s a m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

کسی نمیاد بازی کنیم حصلم سر رفت
    کجا بیاد بازی کنی؟ خو حصله/حوصله ت سر رفته برو با کلاینت بازی کن من هر وقت رفتم کلی ایرانی بودن البته اکثرا نوب بودن ولی یکیشون خیلی باحال جمعم کرد... معنای واقعی استراتژی رو فهمیدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeed_2007r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    توی دل

پيش فرض

این بازی حد سختی مشخصی نداره...
    افرادی هستن مثل خود من واقعا عجیب بازی میکنن اگه میشه درجه سختی شکست دادن خودم رو بگه very very very top player!!!!
    خودم هم نمیتونم خودم را شکست بدم....

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

بعدا یعنی کی ؟؟ موقع اجرا بازی ؟؟ خب اینجوری از اونجایی که اتصال به اینترنت برقراره هیچ مشکلی پیش نمیاد ؟؟ اخه فروشگاه من همین هفته پیش -- شد و دلیلشم غیر فعال بودن انتی ویروسم بود.
    نه بعد از نصب بازی. کلا موقه اجرای بازی آنتی ویروست غیر فعال باشه. نه مشکلی پیش نمیاد. اینترنت تا وقتی که تو نری ویروس رو بگیری اون بدو بدو نمیاد تو کامپیوترت. فروشگاهت -- شد ؟؟؟ سایتت منظورته ؟؟؟ سایت چه ربطی به آنتی ویروس سیستمت داره ؟؟؟ مگه روی هاست نیستش ؟؟؟

---------- Post added at 03:02 PM ---------- Previous post was at 03:00 PM ----------

این بازی حد سختی مشخصی نداره...
    افرادی هستن مثل خود من واقعا عجیب بازی میکنن اگه میشه درجه سختی شکست دادن خودم رو بگه very very very top player!!!!
    خودم هم نمیتونم خودم را شکست بدم....
    بیخیـــــــــــــــــــــ ــــــــــیال یعنی چطجوری بازی میکنی ؟؟؟ یه کم از تکنیکاتو لو بده یاد بگیریم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeed_2007r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    توی دل

6

نه بعد از نصب بازی. کلا موقه اجرای بازی آنتی ویروست غیر فعال باشه. نه مشکلی پیش نمیاد. اینترنت تا وقتی که تو نری ویروس رو بگیری اون بدو بدو نمیاد تو کامپیوترت. فروشگاهت -- شد ؟؟؟ سایتت منظورته ؟؟؟ سایت چه ربطی به آنتی ویروس سیستمت داره ؟؟؟ مگه روی هاست نیستش ؟؟؟

---------- Post added at 03:02 PM ---------- Previous post was at 03:00 PM ----------

بیخیـــــــــــــــــــــ ــــــــــیال یعنی چطجوری بازی میکنی ؟؟؟ یه کم از تکنیکاتو لو بده یاد بگیریم.
    من فقط از شوالیه و سوارکار عرب بازی میکنم!!!!{واسه دفاع از برده!!!!)
    تمرین کن:یه روز اگه احساس کردی میتونی 5مین دووم بیاری :به بازی دعوتم کن!

آخر فروم باز M e i s a m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

داداش خیلی با افتخار حرف میزنیا
    خیلی وقت نگذشته از وقتی من و یکی از دوستان 2 نفری 6 تا حریف رو جمع میکردیم اونم نه از نوع ضعیفش بلکه گلچین هاشون
    البته این قضیه مربوط به دوران راهنماییم هست یعنی 5 6 سال پیش... چه زود پیر شدیم

جالبه بعد از چند سال دوباره هوس کردم رفتم گیم نت دیدم شده مهد کودک همونجا زدم بیرون

---------- Post added at 05:34 AM ---------- Previous post was at 05:32 AM ----------

در مورد شوالیه عرب هم خوب اومدی

کاربر فعال انجمن زیست شناسی و پزشکی hajoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من با شما موافق نیستم.من از سوار کار عرب و ویژه عرب و منجنیق استفاده می کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mortal kombat 2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    فعلا که تو ایران

پيش فرض

خب ببین برا اینکه سایت رو -- کنند باید پسورد رو گیر میاوردن و برا گیر اوردنش یه کیلاگر فرتادن تو کامپیوترم و بعد پسورد رو گرفتند. منظور من اینه که فکر میکنم هنوز اون کیلاگره تو سیستممه و اگه فایروال رو غیر فعال کنم اونا می تونند با اون کیلاگر ارتباط برقرار کنند. البته من کاملا ویندوز رو عوض کردم و کلی سیستم رو اپدیت کردم و ... نمی دونم ممکنه که هنوز کیلاگره تو سیستمم باشه یا نه !!

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

هر کسی یه نوع بازی داره. منابع رو چیکار می کنی. حالا ارتش رو یه کاریش میشه کرد
    در ضمن ما که بازی می کنیم 10 دقیقه اول که چی چی تایم بود یادم رفته اونو میذاشتیم
    اووووووووه 2-3 سال پیش بازی می کردم. ولی از این نظر که میشد با همه بازی کرد خیلی حال میداد پینگ بالا هم اشکال نداشت دیگه. ولی من تو یکی از بازی های اولم یه چیزی یاد گرفتم همیشه به کارم اومد. سوارکار عرب رو همراه این محافظا وقتی میفرستی جلو مگه میمیرن شوالیه ؟؟؟ به نظر من خیلی مزخرفه. استفاده از بردتو خیلی حال کردم. اینو یکم توضیح بده که چیکار می کنی.

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

خب ببین برا اینکه سایت رو -- کنند باید پسورد رو گیر میاوردن و برا گیر اوردنش یه کیلاگر فرتادن تو کامپیوترم و بعد پسورد رو گرفتند. منظور من اینه که فکر میکنم هنوز اون کیلاگره تو سیستممه و اگه فایروال رو غیر فعال کنم اونا می تونند با اون کیلاگر ارتباط برقرار کنند. البته من کاملا ویندوز رو عوض کردم و کلی سیستم رو اپدیت کردم و ... نمی دونم ممکنه که هنوز کیلاگره تو سیستمم باشه یا نه !!
    بگو دیگه اینو خب می تونی اینکارو بکنی ارتباط اینترنت رو قطع کنی نرم افزار رو نصب کنی. موقع نصب خاموش باشه آنتی ویروس . بعد هم بازی و هم نرم افزار رو روی فایروالت اعتماد سازی کنی که بهشون گیر نده. بعد هم اینترنتت رو فعال کن هم هم فایروالت رو. راستی یه anti spyware هم رو سیستمت داشته باشی بد نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •