تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 53

نام تاپيک: سیم کارت در لب تاپ و چگونگی وصل کردن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

10

[QUOTE=IMANOKIA;2296107]دوستان عزیز دل اینسپایرون 1520که من گرفتم یه شیار کوچک زیز باطریش داره که فکر می کنم جای سیم کارت هست

اگه واقعا اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید که چه کاربردی داره و چگونه باید اتصال صورت بگیره؟

آیا نرم افزار خاصی داره؟

من سیم کارت گذاشتم و بعد لب تاپ را روشن کرد م ولی هیچ تغییری صورت نگرفت چرا؟؟؟[/QUO

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

شما باید یک(مودم) کارت که اصطلاحاً بهش WWAN Card گفته میشه تهیه کنی که یه ارتباط دهنده بین سخت افرار جای سیم کارت و مادر برد محسوب میشه.بعد درایورشو نصب کنی و با یه سیم کارت به اینترنت وصل بشی.البته باید به اطلاع برسونم که این کارت تو ایران گیر نمیاد.اگه کسی رو اونور داری میتونی بگی برات بگیره.من خودم یکی به قیمت 43 دلار چند سال پیش گرفتم.مدلای مختلفی با توجه به تجهیزات اپراتورای کشورهhی مختلف داره.در کل باید کلی تو نت بگردی تا چیزی گیرت بیاد که هم با لب تاب و هم اپراتورای خودمون جواب بده.اسم کاملش wide wireless area network

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض فعال سازی سیم کارت لبتاب برای تمام سیم کارتها

دوستان عزیز دل اینسپایرون 1520که من گرفتم یه شیار کوچک زیز باطریش داره که فکر می کنم جای سیم کارت هست

اگه واقعا اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید که چه کاربردی داره و چگونه باید اتصال صورت بگیره؟

آیا نرم افزار خاصی داره؟

من سیم کارت گذاشتم و بعد لب تاپ را روشن کرد م ولی هیچ تغییری صورت نگرفت چرا؟؟؟
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    سلام دوست عزیز سیم کارت در تمام لبتابهای که جای سیم کارت داره فعال میشه
    من خودم دارم استفاده میکنم با سرعت خیلی بیشتر از مودم های بازاری تمام سیم کارتها را هم چک کزدم حتا سی دی ام ا
    یک سخت افزار داره و یک نرم افزار مخصوص دو تا ثصویر را ببین سوالی داشتی ایمیل کن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    من خودم دارم استفاده میکنم با سرعت خیلی بیشتر از مودم های بازاری تمام سیم کارتها را هم چک کزدم حتا سی دی ام ا
    سلام دوست عزیز ، لطف می کنید لینک ار جای که نرم افزار رو دانلود کردین رو بزارید ، ممنون میشم!!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

باید کامپیوتر شما سخت افر موبایل رو داشته باشه نرم افزار هم بستگی داره به مدل لبتاب و چیپ سخت افزار
    مدل لبتاب رو برام بفرست تا راهنمایی کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

باید کامپیوتر شما سخت افر موبایل رو داشته باشه نرم افزار هم بستگی داره به مدل لبتاب و چیپ سخت افزار
    دوست عزیز لپ تاب من Dell Ltatiude E6400 که زیر باتری هم سلات برای سیم کارت وجود داره و علامت آنتن موبایل هم کنار علامت بلوتوث و وای فای رو خود بدنه لب تاپ موجوده ، حالا نمیدونم چرا سیم کارت رو شناسایی نمیکنه ، شاید اصلا هیچ سخت افزاری توی خود دستگاه برای اتصال وجود نداره و اسلات هم نمایشی باشه!!!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

ضمنا دوست عزیز من نرم افزار Dell Mobile Broadband Manager رو هم نصب کردم ولی میگه The mobile boardband device is not communicating !!!!!!!!!!!!
    پیشاپیش سپاس از جواب شما !

داره خودمونی میشه اصغر e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

از چه سیم کارتی استفاده می کنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام مدل لب تاب من HP EliteBook 8760w چطوری میتونم درایور مربوطه بگیرم و استفاده کنم خیلی واجبه ممنون میشم راهنماییم کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    Last edited by tadvingar.sina; 10-10-2015 at 21:44.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام مدل لب تاب من HP EliteBook 8760w چطوری میتونم درایور مربوطه بگیرم و استفاده کنم خیلی واجبه ممنون میشم راهنماییم کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •