تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 1178 اولاول 1234567814541045041004 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 11779

نام تاپيک: { آرشیو } مشاوره كلی برای خريد انواع لپ تاپ ( پست اول مشاهده شود )

اگه نباشه جاش خالی می مونه mamad_chagho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

به نظرتون بهترین انتخاب یک لبتاپ برای کار های ساده و با حداکثر قیمت 600-700 چی هست؟

اگه کوچیک باشه بهتره!

ممنون...

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

با چه گارانتی هایی هست؟ کدوم بهتره؟
    من شخصا امرتات ، زیگورات ، توسعه و تجارت و نوتالی رو پیشنهاد میدم ... البته امرتات چون همه جا نمایندگی فروش داره و در دسترسی هست برای شهرستانی ها هم بهتره

توی کشورهای دیگه 100 تا فروشگاه هست توی یک شهر که یه محصول رو ارائه می دهند و چند تا محدود هم نمایندگی مستقیم اون شرکت هست که همه کارشون توسط خود شرکت های سازنده نوت بوک کنترل میشوند.

توی ایران برعکسه ! هر کسی تونسته یه فروشگاه زده میگه با گارانتی خودم یا امرتات و زیگورات و ... . و حقیقتا هم هیچ کدام وقتی مشکلی پیش اومد ارائه خدمات درستی نمیدهند ...

همینطور که شنیدید بیشترین شکایات در نظام صنفی انفورماتیک در بخش سخت افزار شکایات از شرکت های گارانتی کنده نوت بوک بود و این باعث تاسف هست !!!

اگر واقعا شرکت زیگورات و امرتات وارد کننده رسمی نوت بوک هستند پس موقعی که از شرکت و یا نمایندگی خاورمیانه اجناس رو میخرند پول گارانتی هم میدهند . پس چرا دوباره هزینه از مشتری دریافت میکنند به بهانه گارانتی محلی ؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام
    می خواستم بپرسم نظر شما در مورد این لبتاب چیه ؟؟ من نهایتا میتونم 1 تومن خرج کنم آیا گزینه بهتری هست؟( فقط amd)
    HP Pavilion dv6704-nr

[CPU:AMD Athlon 64 X2 Dual-Core(TK57)1.9GHz / CACHE: 1MB / FSB: 1600MHz / RAM: 2GB DDR2 / HDD: 160+ GB SATA / LCD: 15.4” XBrite WXGA / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: NVIDIA GeForce Go 7150M - 559MB / PORTS: MODEM + LAN + WiFi + i-LINK + CARD READER / 2.7 Kg / Windows Vista Home Premium/]
    قیمت 950

ممنون
    گرافیک ضعیفه - مدل تقریبا قدیمیه و توی بورس نیست - این مدل رو کجا دیدی من همین رو با گرافیک GF8400 MGS و با رم 1 گیابایت حدود 1 میلیون بنام DV6640 هست توی لیست فروش

در آغاز فعالیت علي1800's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

گرافیک ضعیفه - مدل تقریبا قدیمیه و توی بورس نیست - این مدل رو کجا دیدی من همین رو با گرافیک GF8400 MGS و با رم 1 گیابایت حدود 1 میلیون بنام DV6640 هست توی لیست فروش
    ممنون از پاسخ شما
    در مورد cpu چطور؟ چون از نوع Athlon 64 X2 آیا این مدل که tk58 هست نسبت به Turion 64 x2 ضعیف تر هست یا خیر؟
    متاسفانه من مدل 6450 رو از اهواز گیر نیاوردم.. لطفا راهنمای کنید
    ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

ببین ... ID عمومی سی پی یو یا همون شماره مدل رو اصلا با نوع تکنولوژی تجاری اون قاطی نکن

TK58 شماره زیر مجموعه cpu هست و Turion X2 64bit هم تکنولوژی آن که نشون میده دو هسته ای و 64 بیتی هست ... مثل اینکه بگیم intel centrino dou که تکنولوژی جدید اینتل هست و T7500 که سی یی یو اینتل با مشخصات core2 dou - 2.4GHZ - FSB 800 -4MB L2 cache که از زیر مجموعه تکنولوژی centrino dou دو هسته ای هست

من پیشنهاد میدم برای خرید مدلی که نمونه اش توی بازار اهواز نیست با یک شرکت معتبر توی تهران تماس بگیرید و سفارش بدهید نه مثلا برید بازار بازرگ و فروشگاه تکنو سیستم و یا رایانه فردا، التماس کنید تا گرانتر از قیمت واقعی براتون سفارش بده ... من که خودم همکارشون هستم ( البته بگم فروشگاه ندارم) نمیتونم اخلاقشون رو تحمل کنم چه برسه به مشتری !!!

نوتالی خوبه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ... چون کیفیت کاری اش رو دیدم ... همچنین فروشگاه همپارد هم توی بازار پاییتخت تهران خوبه برای hp .
    Last edited by REGISTERED USER; 14-04-2008 at 16:38.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با این قیمت DELL 1520 سری n ایرلندی هست ... با سی پی یو T7250 کور2 دوا 2 گیگاهرتز - 2 مگابایت کش

قیمت هم با هارد 120 همین حدوده

فقط ویندوز نداره و کش سی پی یو پایینه و 4 نیست که به نظرم باعث کم شدن قیمت و اومدن زیر 1 میلیون شده و انتخاب بسیار خوب و مناسبیه

امروز چند مدل پیشنهادی شما رو رفتم و دیدم ، DELL 1400 و 1520 و 1525 دیدم ولی هر سه تاشون ساخت لهستان بودند ( سری N هم بودن که منظور از سری N رو نمیدوم یعنی چی ) سیستم عامل هم نداشتند ،
    DELL 1400 ( 2 - 1 - 120 - 14.1" - 9700000RLS
    DELL 1525 ( 1.66 - 1 - 120 - 15.4" - 8750000RLS
    DELL 1520 ( 2 - 1 - 120 - 15.4" - 9550000RLS

به نظرتون کدوم انتخاب بهره ؟

داره خودمونی میشه denudate's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    رو صندلی جلو مانیتور

پيش فرض

مخلص داش رجیستر

پیرو این تاپیک (
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    )
    می دونم بحث رو..!
    من که نمیخوام هیوندا بخرم..!گفتم دوستم می خواد بفلوشه حدود قیمت میخواد بزاره واسه فروش...!روشن نکرده هنوز نوئه!!

پروفشنال Mohandes_mansour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    c:/windows/system32/regedt32.exe

پيش فرض

سلام مدل Dell Vostro 1500 با ان کیانفیگ رو 1200 تومان خریداری کردم!
    Cpu : 2.2 GHZ 4 MB Catch
    Ram : 2
    GB Upgradeable 4 GBFSB :800
    Geraphic : 8600 GT 1 GB share and 256 or 512 MB Didicate
    !کانفیگ Cpu 2.4 توی تهران و از نمایندگیش ( زیگوارت)پرسیدم گفت که 2.4 نیست !! آخرش 2.2 هست که من گرفتمش !این سیستم برای بازی کردن چطوره ؟کرایسیس رو با رزولیشن بالا خوب اجرا می کنه ؟؟آخه چند نفر گفتند که اذیت میکنه برای بازی کردن! راست می گن ؟؟ کارت گرافیکش که بد نیست !راستی با این قیمیت خوب گرفتم ؟؟
    Last edited by Mohandes_mansour; 14-04-2008 at 22:06.

پروفشنال Mohandes_mansour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    c:/windows/system32/regedt32.exe

پيش فرض

راستی کارت گرافیک نوت بوک هم آور کلاک میشه ؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه e.iglesias's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    کسی قیمت باطری لپتاپ های توشیبا سری p105 رو داره؟
    اگه قیمت باطری دوبلش چطور؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •