تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 678 از 1178 اولاول ... 178578628668674675676677678679680681682688728778 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,771 به 6,780 از 11779

نام تاپيک: { آرشیو } مشاوره كلی برای خريد انواع لپ تاپ ( پست اول مشاهده شود )

داره خودمونی میشه Mahbod91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام.
    دستتون درد نکنه واقعا کمک کردید ، الان اگه تو این سایت عضو نبودم کاملا گیر کرده بودم چی بگیرم
    حالا ، من کلا ، 960 هزار تومن پول دارم (با قرض کردن و کشیدن شیره ی همه تا خرخره )
    کارم با کامپیوتر ، فوتوشاپ هست ، و اصولا فایلهای خیلی سنگین توش لود می کنم ، اونم 30 تا 30 تا ، به بازی هم خیلی علاقه دارم ، ولی میتونم 2-3 ماه صبر کنم برم یه XBOX 360 بخرم که قدرت بازیش از قویترین لپ تاپ ها هم قوی تره! (از لحاظ سخت افزاری شاید ضعیف تر باشه ، ولی مثلا GTA-IV روی 360 ، 30 فریم میده روی پیسی دسکتاپ 4 میلیونی 20 فریم )
    بنابراین تو این دو سه ماه ، با گرافیک اینتل ، میتونم سر کنم و Most Wanted و کلی بازی قدیمی که هنوز تمومشون نکردم رو بازی کنم. از طرفی ، کلا از صفحه 16:10 متنفرم! چون تکلیفش مشخص نیست بلاخره ,واید ه یا معمولی! فیلم توش نگاه میکنی بالا پایینش بازم سیاه میشه! ، انگار نه انگار مثلا مانیتور HD گرفتی ، فیلم باید فیت صفحه ات باشه!
    خوب تمام مشخصاتی که گفتم ، به Ins-1545 میخوره و کلا من عاشق این لپتاپم!، حالا اینی که میگید جوابشو پس نداده بنظرتون میارزه بخاطر این مساله من بیخیال علاقه ام بشم ، برم Studio 1535 بگیرم؟ (این استودیو 1535 هم خیلی باکلاس تره! دیسک درایو مکشی ، نور کیبورد ، فینگرپرینت! )
    حالا Dell Inspiron 1545 بگیرم یا Studio 1535 ؟
    ram 4 gig hdd 250 grafic 8400 gf CPU 2.5 Cash 6 m بگیرم با قیمت1050000 تومن
    این که از جفت اینا بهتره که !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان. الان بعد از 2 هفته تحقیق در باره خرید لپتاپ وقعن گیج شدم اگه می شه کمکم کنین
    من دانشجوی فوق لیسانس برقم کارم با کامپیوتر بیشتر نرم افزارهای رشته خودمون و Matlab و یک کمی هم برنامه نویسی است. فیلم هم نگاه می کنم اما زیاد اهل بازی نیستم فقط شاید گاهی PES می خوام بعد از 13ام فروردین یک لپ تاپ تا قیمت 1200000 تومن بخرم اما اگه خیلی تلاش کنم شاید بتونم 1400000 تومن هم بدم اما واسم یکمی سخته. راستی وزن لپ تاپ واسم خیلی مهم نیست اما اگه کمتر باشه بهتره
    اون اولا از FW390 NFB خوشم اومد که کانفیگش اینه
    2.4/3
    250 GB
    4 MB
    820 intel
    بعد که تحقیق کردم از CS230 J/Q بیشتر خوشم اومد که کانفیگش اینه قیمتشم مشابه قبلی 1190000 تومن
    2.4/3
    320 GB
    4 MB
    820 intel
    بعد فهمیدم که گرافیک این دوتا مسکه خیلی بد. و چند تا مدل گرون تر رو دیدم مثل
    FW 378 J/b
    2.4/3
    320
    4
    ATI 3650

FW 390 JFH
    2.4/3
    320
    4

FW 373 J/B
    2.4/3
    320
    4
    ATI3650
    البته قیمت داخل ایران بعضی از این مدلها رو ندارم. می خواستم اگه می شه راهنماییم کنین با توجه به خواسته های من کدوم مدل بهتر واسم. آیا ارزش داره 200000 تومن بیشتر بدم واسه کارت گرافیک؟ یا اگه مدل دیگه ای هم به نظرتون می رسه بهم معرفی کنین البته ترجیح می دم Vaio باشه
    کممممممممممممممممممک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

pami_wega جون ببخشید دوباره مزاحم شدم :
    1- با 800 تومن کدوم سری از ایسوس را بخرم (کار برنامه نویسی و کمی کارهای گرافیکی)
    2- ایسوس را با کدام گارانتی بگیرم
    3- ایسوس ساخت کدام کشورها داره و کدومش بهتره
    **متشکرم**

آخر فروم باز Grand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

سلام

من دنبال یک لپ تاپ می‏گردم با مشخصات زیر:

1. دارای درایو نوری Blueray

2. خروجی HDMI (صدا و تصویر)

3. رزولوشن حداقل 1920x1080

4. مانیتور حداکثر 15 اینچ

5. ترجیحاً از برند سونی

استفادم بیشتر برای تماشای فیلم‎های 1080p با بیت ریت بسیار بالا و ادیت فایل‎های RAW بالای 10 مگابایت هست.

آیا مدلی با این مشخصات وجود داره؟ و اگه هست چه قیمتی داره؟

سوال آخرم هم اینکه لپ تاپ با هارد SSD کی همه گیر میشن؟

با تشکر

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام.
    دستتون درد نکنه واقعا کمک کردید ، الان اگه تو این سایت عضو نبودم کاملا گیر کرده بودم چی بگیرم
    حالا ، من کلا ، 960 هزار تومن پول دارم (با قرض کردن و کشیدن شیره ی همه تا خرخره )
    کارم با کامپیوتر ، فوتوشاپ هست ، و اصولا فایلهای خیلی سنگین توش لود می کنم ، اونم 30 تا 30 تا ، به بازی هم خیلی علاقه دارم ، ولی میتونم 2-3 ماه صبر کنم برم یه xbox 360 بخرم که قدرت بازیش از قویترین لپ تاپ ها هم قوی تره! (از لحاظ سخت افزاری شاید ضعیف تر باشه ، ولی مثلا gta-iv روی 360 ، 30 فریم میده روی پیسی دسکتاپ 4 میلیونی 20 فریم )
    بنابراین تو این دو سه ماه ، با گرافیک اینتل ، میتونم سر کنم و most wanted و کلی بازی قدیمی که هنوز تمومشون نکردم رو بازی کنم. از طرفی ، کلا از صفحه 16:10 متنفرم! چون تکلیفش مشخص نیست بلاخره ,واید ه یا معمولی! فیلم توش نگاه میکنی بالا پایینش بازم سیاه میشه! ، انگار نه انگار مثلا مانیتور hd گرفتی ، فیلم باید فیت صفحه ات باشه!
    خوب تمام مشخصاتی که گفتم ، به ins-1545 میخوره و کلا من عاشق این لپتاپم!، حالا اینی که میگید جوابشو پس نداده بنظرتون میارزه بخاطر این مساله من بیخیال علاقه ام بشم ، برم studio 1535 بگیرم؟ (این استودیو 1535 هم خیلی باکلاس تره! دیسک درایو مکشی ، نور کیبورد ، فینگرپرینت! )
    حالا dell inspiron 1545 بگیرم یا studio 1535 ؟

این که از جفت اینا بهتره که !
    با این قیمت و در حال حاضر بهترین خرید شما از دل همین مدل 1535 هست و به نظرم تو قیمت 1 میلیون امکانات خوبی داره و گرافیکش هم از اینتل ها خیلی بهتره ...
    بزارید این 1545 کامل و فراگیر بشه تو ایران و همینطور قیمتش پایینتر هم بیاد بعد توجیه داره برای خرید ...

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام

من دنبال یک لپ تاپ می‏گردم با مشخصات زیر:

1. دارای درایو نوری Blueray

2. خروجی HDMI (صدا و تصویر)

3. رزولوشن حداقل 1920x1080

4. مانیتور حداکثر 15 اینچ

5. ترجیحاً از برند سونی

استفادم بیشتر برای تماشای فیلم‎های 1080p با بیت ریت بسیار بالا و ادیت فایل‎های RAW بالای 10 مگابایت هست.

آیا مدلی با این مشخصات وجود داره؟ و اگه هست چه قیمتی داره؟

سوال آخرم هم اینکه لپ تاپ با هارد SSD کی همه گیر میشن؟

با تشکر
    اولا من تو هیچ برندی ندیدم که 15.4 اینچی داشته باشیم و اون هم Full HD و اگه همچین مانیتوری بسازن کاربر بعد از 2 هفته کور میشه !!!
    اگه Full HD میخواین حداقل سایز موجود تو همین سونی ها 16.4 اینچ هست ...
    مدل VAIO Fw285 J/B برای شما مناسب خواهد بود با قیمت 1 میلیون و 380 هزار تومن
    معمولا لپ تاپ هایی از SSD استفاده میکنن که یا مینی باشن یا از سری های باشن که ضد ضربه هستن و برای حمل و نقل راحت ساخته شدن و مزیت های SSD باعث نمیشه که فراگیر بشه و جای هارد های مغناطیسی رو پر کنه ... در مقابل مزایا قیمت بالایی داره ...

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

pami_wega جون ببخشید دوباره مزاحم شدم :
    1- با 800 تومن کدوم سری از ایسوس را بخرم (کار برنامه نویسی و کمی کارهای گرافیکی)
    2- ایسوس را با کدام گارانتی بگیرم
    3- ایسوس ساخت کدام کشورها داره و کدومش بهتره
    **متشکرم**
    خواهش میکنم این چه حرفیه عزیز .. ؟
    یا x50gl رو بگیرید یا f80q ... هر دو برای کاربرد شما مناسب هستن ...
    به نظر من بهتره با گارانتی دیجیتال بخرین .
    اسوس شرکتی تماما تایوانی هست و اکثر لپ تاپ های این شرکت رو تایوان میسازه ... البته برخی مدلها هم چینی هستن .
    کیفیت یکسانه ...

8. 2 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

کممممممممممممممممممک
    دوست عزیز پست ها رو نمیخونی ها !!
    من جواب پست شما رو 7-8 صفحه قبل دادم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه کافی نیست بگید حتما ...
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    لپ تاپی میخوام حدود 1 میلیون(-+150) که برای کار با فتوشاپ و کرل مناسب باشه. لطف کنید یکی دو مدل معرفی کنید.
    آیا گرافیک 8400 برای کاربرد من کفایت می کنه؟
    Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

dell inspiron 1520 رو الان چند میتونم بفروشم ؟ یک سال هست خریدم و مشکلی هم نداره. از لپتاپ پشیمون شدم میخوام به جاش سیستم بخرم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •