تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 1178 اولاول ... 78910111213141521611115111011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 11779

نام تاپيک: { آرشیو } مشاوره كلی برای خريد انواع لپ تاپ ( پست اول مشاهده شود )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

چرا پست رو تکرار میکنید ... ویرایش کنید لطفا نه دو بار تکرار !

هم رم 2 گیگ خوب توی بازاربا چیپ hynix حدود 50 تومنه و 4 گیگ میشه دوتا 50 تومن، 100 هزار تومان ! فقط خرید ها و تعویض ، وگرنه رم خودت چقدر بره با فروشنده است.

اون HP هم مدلش رو نوشتم با CPU T9300 اینتل هست HP 2775 ... خیلی لپ تاپ عالی و سریعیه

و اما کش ... ببین فرض کنیم که شما هر روز به رستوران می رید . هر روز راس ساعت 5 بعد از ظهر سفارش غذا می دید . هروز 4 نوع غذا رو به ترتیب خاص سفارس می دید . راس ساعت 5 همبرگر سفارش می دید گارسون سفارش شما رو بررسی می کنه به آشپزخونه میره بعد از 1 دقیقه همبرگر رو برای شما میاره شما همبرگر رو خورده و سفارش سوسیس می دید مجددا سفارش توسط گارسون به آشپزخانه منتقل شده و بعد از یک دقیقه غذا آماده می شه . به همین ترتیب شما سه غذای دیگه رو سفارش داده و برای هر غذا 1 دقیقه معطل میشید . خوب شما هروز همین غذاهارو سفارش داده و برای آماده شدن هر غذا 1 دقیقه معطل می شید . گارسون با خودش فکر می کنه که برای اینکه هم خودش کمتر کار کنه و هم شما کمتر معطل بشید بیاد و 1 میز دیگه ای آماده از غذاهای شما رو تهیه کنه و بلافاصله بعد از سفارش شما غذا رو روی میزتون بزاره . در اینجا گارسون" باس " آشپزخانه " رم " و میز آماده " کش " در نظر گرفته می شن . بعد از چند روز شما همبرگر رو میخورید طبق عادت گارسون برای شما سوسیس میاره اما شما می گید که امروز املت می خوام! اینجا گارسون مجددا مجبور میشه که 1 دقیقه شما رو در انتظار بزاره تا املت رو براتون بیاره . در اینجا گارسون میز دومی رو تهیه می کنه که بر اساس انتخاب های دوم شما چیده شده . بدین ترتیب شما اگر غذایی رو سفارش بدین که در میز اول نباشه اما در میز دوم باشه بلافاصله غذا رو میل می کنید و معطل نمی شید . میز دوم در اینجا کش سطح دو یا " Cache L2 " هست . اصطلاحی که امروزه در رابطه با فول کش یا هالف کش گفته میشه همین کش سطح 2 هست . اصول کار پردازنده بدین صورت که پیش بینی دستورات بعدی رو کرده و جواب دستورات رو در حافظه ی نهان یا همون کش می ذاره . جالبه که بدونید پردازنده 90% دستورات بعدی رو درست حدس میزنه و اگر حدس پردازنده غلط از کار در بیاد مجبوره که به حافظه ی رم مراجعه کنه که همین مراجعه باعث تاخیر زیادی در کار پردازنده میشه .

نکته ی که قابل گفتن هست اینه که این حافظه بسیار گران قیمت هست ... و L2 کش هم افزایشش راحت تر و کم هزینه تر است
    دوست گرامی واقعا" ممنون
    امیدوارم که روزی بتونم این لطفتو جبران کنم

فقط با عرضض شرمندگی
    قیمت hp چند هست ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام ببخشید لپ تاپ توشیبا خوبه ؟؟ چند وقت پیش توی یه مجله یه مدلشو دیدیم اگه اشتباه نکنم این lcd لپ تاپ هم یخورده چرخیده بود هم قلم داشت ... کسی میدونه مدلش چیه ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام
    نظرتون در مورد این مدل چیه؟
    hp 6732
    amd Turion
    64*2
    vga:8400 g force
    hdd 160
    ram 1 gig
    قیمت: 1020000

متاسفانه مدلی که قبلا گفته بودم گیر نیاوردیم
    لطفا اگه مدل بهتری از hp تا 1100000 سراغ دارید به من معرفی کنید

hp pavilion های زیر 1.100 اغلب AMD هستند ... اگر بخواد حداقل به یک Intel T7250 تبدیل بشه حدود 120 هزار تومان گرانتره ... اما برای کارهای مهندسی و بازی و اگر میخوای نوت بوکت سرور نباشه خوبه و این مدل هم جایگزین HP DV6640 شده ... لپ تاپ خوبیه

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    IRAN ===> MAZANDARAN ===> SARI

پيش فرض

1- 2- اگر واقعا یک لپ تاپ خفن با این بودجه آمریکا میخوای فقط alienware یا XPS M1730 بخر و لا غیر
    3-
    مرسی
    راستی 1730 مدل good پیشنهادی سایت دل در میاد $ 2,949 !!!!
    من 1.800 میخواستم هزینه کنم،شما چطور این مدل رو پیشنهاد کردید؟
    2.مدل alienware چه مدلیشو پیشنهاد میکنید؟
    3.تو این رنج قیمت(1.800) فقط این دو برند رو پیشنهاد میکنید؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

خیلی خیلی از راهنماییتون ممنونم و یه سوال دیگه hp 2775 یا hp 6750 مدل special با gf 8600 دارند؟
    و اگر هست چطوری می تونم تهیه کنم و کجا ها دارند و اینکه می ارزه ادم یه مدل spcial بخره یا بهتره یه مدل بخره
    که روش gf 8600 از اول باشه منظورم اینه که special نباشه و دیگه اینکه 8400 خیلی کمتر از 8600 است یعنی می ارزه
    که برم دنبال یه hp 2775 special ؟ راحت گیرم میاد؟
    روی تقریبا تمام نوت بوک های جدید میشه GF8600 نصب کرد اما چون گرافیک روی برد اصلی سوار هستند باید از سمت نمایندگی توی خود شرکت کاستوم بشه و بعد برای شما بیاد

و این بستگی به طرفی داره که سفارش میگیره ... الان 90 درصد SE های تو ایران همون GF8400M نهایت GT و GS دارند و 8600 فقط توی دو مدل دیدم که قبلا یکی از دوستان توی پاییتخت از دبی آورد ... قیمت هم بالا بود چون سری game edition بودند

زیاد هم برای بازی GF8400 و GF8600 خود را نشان نمیدهند مگر بخوای از پیکسل های بالا و تفکیک پذیری بالا و یا detail های بالاتر استفاده کنی که ممکنه کم بیاره و تراک تراک بشه تصویر ... ورگنه همون 8400 کافیه

برای 2755 هم فکر نکنم کسی se داشته باشه ... اگر میخوای خیلی باید بگردی ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

دوست گرامی واقعا" ممنون
    امیدوارم که روزی بتونم این لطفتو جبران کنم

فقط با عرضض شرمندگی
    قیمت hp چند هست ؟
    حدود 1.490.000 هست آخرین قیمت

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام ببخشید لپ تاپ توشیبا خوبه ؟؟ چند وقت پیش توی یه مجله یه مدلشو دیدیم اگه اشتباه نکنم این lcd لپ تاپ هم یخورده چرخیده بود هم قلم داشت ... کسی میدونه مدلش چیه ؟
    اونها مدل تبلت هستند ... بیشتر برای کسانی هست که می خواهند از لپ تاپ بع عنوان یک دفترچه کارهای اداری استفاده کنند لپ تاپ هایی سبک و کم حجم و مانیتور 12 یا 10 اینچی ... کسایی که تو بورس هستند .. بانکی ها و ارائه دهندگان کنفرانس ... کسی که واقعا میخواد لپ تاپ همیشه باهاش باشه و دستش باشه !

به این سری که توی تویشیبا خیلی قوی و با کیفیت و البته گران هستند Portégé میگویند و پسوند نام آنها M هستند مثلا Toshiba Portege M700 که رنج قیمت بالای 1.200 هست

The Portégé M700 Tablet PC has a 12.1-inch diagonal widescreen LED Backlit Display with digital pen support, optional touch capability and anti-glare display for indoor/outdoor viewing. The Portégé M700 offers a smooth transition from notebook to Tablet PC with powerful Intel Centrino®Pro processor technology support for wireless 802.11a/g/n, and Gigabit Ethernet, making it a highly mobile standard for productivity.

اما من خودم سری TX اچ پی رو که سی پی یو AMD دارند بیشتر پیشنهاد میدم ... بسیار قوی تر و با کیفیت تر ... طراحی هم که نظیر نداره

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

مرسی
    راستی 1730 مدل good پیشنهادی سایت دل در میاد $ 2,949 !!!!
    من 1.800 میخواستم هزینه کنم،شما چطور این مدل رو پیشنهاد کردید؟
    2.مدل alienware چه مدلیشو پیشنهاد میکنید؟
    3.تو این رنج قیمت(1.800) فقط این دو برند رو پیشنهاد میکنید؟
    1- اوکی اشتباه از من بود من فکر کردم 2.800 زده بودی ... قاطی شد یه لحظه
    2- M51 بهترین مدلشه دیگه
    3- خیر XPS M1530 با هارد 7200 دور در دقیقه و رم 4 گیابایت و گرافیک 8600 هم یکی از بهترین پیشنهاداته ... و یا توشیبا X205 که برای بازی عالی ... یا ASUS VX1 که سری فوق العاده قدرتمندیه ... همه اینا برای شرایط سخت کاری و بازی عالی اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

بازم سلام و دیگه اینکه خیلی ممنونم از اینکه به سوالات زیاد و گاهی خیلی ابتدایی ما با دقت پاسخ می دید
    _سوال دیگه داشتم من رو desktop خودم کریسس رو با رزولوشن 800*600 و با گرافیک یکی مونده به اخریش راحت بازی می کنم می خواستم بدونم می تونم با یه همچین تنظیماتی رو hp 2775 هم بازی کنم؟ و
    _دیگه اینکه لطفا یه نمایندگیه hp تو اصفهان معرفی کنید(چون من الان ساکن اصفهانم) .اگه به دلیل تبلیغاتی نمی شه لطفا پ.خ. بدید بازم ممنونم؟ و
    _اگه با یه تغییرات کمخرج و راحت تر از تغییر کارت گرافیک میشه سرعتش رو باز هم افزایش داد لطفا راهنماییم کنید.؟
    dell xps 1530 اون قدر بهتر از 2775 هست که به تفاوت قیمتش بیارزه؟
    _من هم می خوام بازی کنم هم نرم افزارایه مهندسی مثل catia ,fluent,matlab,و ... رو باش کار کنم hp 2775 از پس این کارا بر میاد؟ و
    _کلا این جور کار کشیدنا باعث کاهش طول عمر یا داغ کردن و چنین صدماتی نمیشه؟
    _در اخر بین HP DV6750 و HP DV2775 کدوم رو بگیرم بهتره از لحاظ کارایی و سرعت؟
    _اینا تو بازی یا کارای پردازشیه سنگین داغ نمی کنن؟
    _باتریاشون چطوریاس؟
    Last edited by faceback2; 19-04-2008 at 12:40.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    IRAN ===> MAZANDARAN ===> SARI

پيش فرض

1- اوکی اشتباه از من بود من فکر کردم 2.800 زده بودی ... قاطی شد یه لحظه
    2- M51 بهترین مدلشه دیگه
    3- خیر Xps M1530 با هارد 7200 دور در دقیقه و رم 4 گیابایت و گرافیک 8600 هم یکی از بهترین پیشنهاداته ... و یا توشیبا X205 که برای بازی عالی ... یا Asus Vx1 که سری فوق العاده قدرتمندیه ... همه اینا برای شرایط سخت کاری و بازی عالی اند
    مرسی از جوابات
    فقط خودت بین این چند مدل کدوم رو پیشنهاد میکنی؟ همه جوانب برام مهمه مخصوصا اینکه میخوام تو ایران باهاش کار کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •