تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1078 از 1178 اولاول ... 785789781028106810741075107610771078107910801081108210881128 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,771 به 10,780 از 11779

نام تاپيک: { آرشیو } مشاوره كلی برای خريد انواع لپ تاپ ( پست اول مشاهده شود )

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

دوست عزیز ، لطفا دوستان رو گمراه نکنید ! اگر از چیزی اطلاعات کافی ندارید ، لازم نیست بگید بلد نیستم . فقط پست ندید لطفا.

dell studio 1555
    cpu intel 2.4 /3mb
    ram 3gb
    کارت گرافيک (ATI 4570 512M Up To 2000M)
    hdd 500gb
    ATI 4570 - 2000 MB
    display 15.6" XBrite - LED
    face detection
    9cell
    price:~1300
    میشه بیشتر توضیح بدید که چه اطلاعات نا درستی دادن؟

داره خودمونی میشه jahfer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

Mishe baghie doostan ham nazareshoon ro began? Mamnoon
    سلام
    قبلا هم گفتم نمایشگرهای LED فعلی موجود روی لپ تاپها فقط دارای نور زمینه LED هستند. یعنی نور نمایشگر به جای لامپ مهتابی (CCFL) توسط LED تأمین میشه. وقتی LED منبع تأمین نور باشه یعنی در کیفیت رنگ تأثیر نمیگذاره و شاید فقط در بعضی موارد باعث افزایش شدت نور نمایشگر بشه. حسن اصلی LED باریکتر بودن و مصرف کمتر برقه.

در ضمن LED هایی که در Backlight استفاده میشن نوع پیشرفته همین LED های معمولی هستند که در کیتهای رقص نور استفاده میشن و اختراع سال 1920 آقای Oleg Losev (نابغه روسی) هستند. او در 17 سالگی اولین LED جهان را ساخت.

بگذریم. برای دیدن فیلم و ولگردی در اینترنت acer 5738z کافیه و نمایشگرش هم بد نیست. بهترین نمایشگری که تا حالا دیدم متعلق به SONY CS بود که 14 اینچ هستند.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

دوست عزیز ، لطفا دوستان رو گمراه نکنید ! اگر از چیزی اطلاعات کافی ندارید ، لازم نیست بگید بلد نیستم . فقط پست ندید لطفا.

dell studio 1555
    cpu intel 2.4 /3mb
    ram 3gb
    hdd 500gb
    ATI 4570 - 2000 MB

display 15.6" XBrite - LED
    face detection
    9cell

دوستان لطفا جواب پست بالای من رو بدید
    اولا لطفا توی تاپیک درست صحبت کنید. بخصوص که تازه واردید و قدیمی تر ها منتظر گرفتن سوتی از شما هستند.

ثانیا 1555 کانفیگهای مختلفی داره و اونی که دوستمون گفت هم صحیحه.

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

dell studio 1555
    cpu intel 2.4 /3mb
    ram 3gb
    hdd 500gb
    ATI 4570 - 2000 MB

display 15.6" XBrite- LED
    face detection
    9cell

دوستان لطفا جواب پست بالای من رو بدید

با تشکر از دوست خوبم jahfer.
    جوابتون رو نمیدم اما لازم هست توضیح بدم که اینجا جای کل انداختن نیست.
    پست توهین آمیز اخطار داره. اما چون از نا آگاهی شما بوده صرف نظر میشه.
    وقتی میگن dell 1555 اینطور نیست که فقط یک کانفیگ از اون در بازار موجود باشه.
    نوت بوکی که شما معرفی کردین هم هست.
    نوت بوکی که من هم معرفی کردم هم درسته و در بازار موجوده و علاوه بر این کانفیگ های دیگری هم از این نوت بوک در بازار هست.
    در مورد قیمت هم بین گارانتی های متفاوت حتی بیش از 100 تومان اختلاف دیده میشه نوت بوکی که معرفی کردم تا 1400 هم قیمت خورده
    به طور مثال این هم کانفیگ دیگری از سری studio 1555
    dell studio 1555
    cpu intel 2.1 2mb T6570
    ram 2gb
    ATI 4570 256mb d
    hdd 320gb
    display 15.6" - LED
    face detection
    6cell

در ضمن تکنولوژی Xbrite مختص به نوت بوک های سونی هست نه DELL شما هم بیشتر دقت کنید

با تشکر
    Last edited by biostar; 07-10-2009 at 23:55.

5. 3 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

دوستان عزيز بين دو مدل موندم
    aw 110 و fw 290
    به نظر شما كدوم رو بگيرم؟
    خرابه عکست شدیم
    اگر وزن نوت بوک برای شما اهمیتی نداره حتما سری aw رو خریداری کنید که حرف نداره.
    سری fw2xx هم دیگه قدیمی شده و سری 4 الان در بازار به فروش میرسه

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من هيچ مورد غير متعارفي تو پست ايشون نديدم ، شما رو چه حساب اين حرف رو زديد ؟
    پست ايشون كامل و درست و صحيح هست و به قصد كمك رساني به بقيه

مدلي كه ايشون معرفي كردند قيمتي بين 1.340 - 1.450 در بازار محتمع پاييتخت دارد و قيمت مدلي كه شما معرفي كرديد بين 1.100-1.220 قيمتشه

لطفا اول مطمئن بشيد بعد كسي رو متهم كنيد

8. 4 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت BABYMAMMUT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

[quote=biostar;4293160]خرابه عکست شدیم
    سری fw2xx هم دیگه قدیمی شده و سری 4 الان در بازار به فروش میرسه[/q
    ممنون از اينكه جوابمو داديد فقط يه سوال
    من اگه بخوام يه بازي كه گرافيك 8800 جي فورس ميخواد اجرا كنم اين مدلا جواب ميدن يا بايد به فكر مدلي ديگر باشم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

راستش من ميخواستم بگيرم زنگ زدتهران گفت كميابه الان بين دومدل 490jab sony و dell1340 موندنم كسي نظر نداره با اينكه دل سي پي يو 2.66 اما سوني 2.55 و كش دل 6 سوني 3 نميدونم چرا دوستان ميگن سوني بگير كسي ميدونه؟
    برای اینکه اختلاف این دو پردازنده خیلی کمه و 2.66 با 6 مگ کش نهایتا 6% قویتر از 2.55 با 3 مگ کش است. برای اینتل کاری نداره که روی پردازنده 128 مگابایت کش بذاره و قیمتش 100 دلار از بقیه بیشتر باشه، اما مسأله اینه که کش بیشتر از 2 مگ بیشتر جنبه تزئینی داره و برای فخر فروشی به بقیه خوبه.

پردازنده فقط یکی از جوانب لپ تاپه و یک لپ تاپ خوب باید پردازنده، کارت گرافیک، نمایشگر، باطری، جنس بدنه، وزن، ابعاد و امکانات ارتباطی خوبی داشته باشه. اصلا پردازنده و گرافیک در لپ تاپهای امروزی یکی از آیتم های ثانویه محسوب میشن، چون اکثر پردازنده های امروزی از پس تمام نرم افزارها بر میان و گرافیک هم فقط برای بازی توصیه میشه.

برای مثال Lenovo T400S را ببینید، سخت افزار فوق العاده ای نداره و از خیلی Vostro ها پایین تره، اما در سایت Notebookcheck یکی از پر امتیاز ترین لپ تاپهاست و با وسترو فاصله زیادی داره. پس آیتمهایی مثل کیفیت و ارگونومی دستگاه و کیفیت نمایشگر خیلی مهمتر از اختلاف 6 درصدی پردازنده ها هستند.

11. 2 کاربر از jahfer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

[quote=BABYMAMMUT;4293253]
    خرابه عکست شدیم
    سری fw2xx هم دیگه قدیمی شده و سری 4 الان در بازار به فروش میرسه[/q
    ممنون از اينكه جوابمو داديد فقط يه سوال
    من اگه بخوام يه بازي كه گرافيك 8800 جي فورس ميخواد اجرا كنم اين مدلا جواب ميدن يا بايد به فكر مدلي ديگر باشم؟
    سلام
    فکر بازی با لپ تاپ را از سرت بیرون کن. لپ تاپها محدودیتهای بخصوصی دارند که بازی کردن با اونها را سخت میکنه. یک دستگاه بازی باید ارگونومی مناسبی داشته باشه مخصوصا در دستگاههای ورودی، اما در لپ تاپها مهمترین دستگاه ورودی که کیبرد باشه به خروجی دستگاه که نمایشگره چسبیده. این یعنی باید خودت را باید به نمایشگر نزدیک کنی و تغییر حالت کیبرد با تغییر مکان نمایشگر همراهه.
    اشکال دیگه اینه که لپ تاپها کلیدهای فشرده ای دارند و مخصوصا اگه به کار با کلید های مکان نما عادت داشته باشی، در لپ تاپها با ابعاد بسیار کوچک و فشرده طراحی شده اند.

برای بازی راحت حتما باید یک موس و کیبرد مجزا تهیه کنی و با USB به دستگاهت وصل کنی. نمایشگر دستگاهت هم باید بزرگ باشه. مثلا 17 اینچ

برای گرافیک باید مواظب باشی گول نامگذاری مشابه نسبت به دسکتاپها را نخوری. مثلا گرافیک 9600GT که مال دسکتاپه از زمین تا آسمون با 9600M GT که مال لپ تاپه فرق داره. از تعداد واحدهای سایه زنی گرفته تا پهنای باند حافظه و فرکانس هسته و حافظه و ... میشه گفت تنها مشابهت این دو اسمشون است.
    این مورد بیشتر در محصولات nVidia (Geforce وجود داره و محصولات ati تقریبا همون نمونه دسکتاپ هستند که فرکانس هسته کم شده تا مصرفشون بیاد پایین.
    برای مثال در دسکتاپها Geforce 9600 از ati 4650 بسیار قویتره. اما در لپ تاپها ati 4650 از Geforce 9600M قویتره!

نمونه مشابه Geforce 8800 GT در لپ تاپها این مدله:
    Geforce GTX260M
    لپ تاپ با قیمت مناسب که این کارت گرافیک را داشته باشه ASUS G51Gx است که البته یک پردازنده چهار هسته ای هم داره.(برای بازی پردازنده 2 هسته ای بهتره چون قیمت و مصرف برق کمتری داره و کارایی مشابه با 4 هسته ای هم فرکانس) قیمتش 2 ملیون تومان و نمایشگرش 15.6 اینچ.

اما اگر میبینی قیمتش زیاده باید به یک کارت گرافیک ضعیفتر مثل Geforce 9800M GS یا 4650 ati بسنده کنی. که پیشنهاد من هم اینه که همین کار را بکنی. نظرت را بگو تا بیشتری راهنمایی کنم.

13. 4 کاربر از jahfer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام.از دوستانی که با dell studio 1555 cpu 2.8 کار کردنند خواهش میکنم معایب و محاسنشو بگند.ظاهرا اپ تاپ پر قدرتی به نظر میرسه.و اگه میشه سری وایر لسش هم بگنند.ممنونم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •