تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1002 از 1178 اولاول ... 25029029529929989991000100110021003100410051006101210521102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,011 به 10,020 از 11779

نام تاپيک: { آرشیو } مشاوره كلی برای خريد انواع لپ تاپ ( پست اول مشاهده شود )

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

لپ تاپ dell vostro 1500 که میگن 2 ساله که تولید نمیشه

یه بنده خدایی دسته 2 داره خیلی هم تمیزه و مشکلی نداره..

من فقط واسه 10 ماه استفاده میخوامش

چند تومن میارزه ازش بگیرمش؟
    نهایتا 600-650 می ارزه اگه جعبه و تمام لوازمش همراهش باشه و مشکل باتری و هارد نداشته باشه
    پایه های ال سی دی رو هم چک کنید ببینید اگه خیلی شل شده وقت عوض کردنشه و نزدیک 15 هزار تومن براتون خرج بر میداره

2. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بار سوم

لپ تاپ میخام که نهایتا 1200 تا 1300 تموم بشه

بین دو برند hp و sony موندم

خودم از برند اچ پی خیلی خوشم میاد و محصولاتشو دوست دارم

برای اینترنت - بازی - فیلم - گاهی کارای گرافیکی میخام

میشه یه رده بندی کارت های گرافیکی لپ تاپ هارو بدید که بدونیم کدوم ها بهترن ؟ gf 9600 یا 4650 یا intel 4500 ؟

جنس بدنه هم مهمه که زود خش نیفته و از قیافه نیفته ! کیفیت قطعات سونی بهتره یا اچ پی ؟ گارانتی خیلی مهمه ؟ من دو سه بار پرسیدم اگه بخام از دوبی بیارم چقدر ارزون تر برام میفته که کسی جواب نداد !!!

چند تا مدل خوب برام از اچ پی و سونی معرفی کنید ( البته 1520 دل هم خوب بود مشخصاتش اما قیافشو درست ندیدم عکس واضحی ازش گیر میاد ؟ )

اچ پی الان سری های dv4 و dv5 رو تولید میکنه ؟

من درایور های لپ تاپ که بگیرم لازم دارم چون شاید بخام ویندوز دیگه ای روش بریزم ؟ میشه ویندوز 7 نصب کرد روی لپ تاپ ؟

تفاوت کیفیت lcd های سری dv6 با fw490 چقدره ؟

گارانتی های پارس لپ تاپ - اریس - نوتالی - ایران نوت بوک چطورن ؟
    اولا بین این 3 تا گرافیک مسلما 4650 بسیار قویتر هست و بعد 9600 و Intel 4500 MHD هم بیخیال برادر !

کیفیت ساخت سونی سری های FW4xx بهتر هست ، الان با این قیمت که تو ایران در دسترس هست ارزش زیادی نداره از دبی بیارید

Vostro 1520 :

ویندوز 7 هم به راحتی با درایور های ویستا قابل نصب هست
    کیفیت ال سی دی های FW4xx به مراتب بالاتر از انواع DV6 هست مخصوصا کیفیت رنگ ( سونی بیشترین شهرتش برای لپ تاپ ها رو از نمایشگرهاش داره )
    گارانتی هم توضیح داده شده

4. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

میشه کمی اطلاعات کامل تری بدی ؟ مثلا یک گارانتی معتبر چقدر میده؟ چون چیزی که دارم میبینم رسما با عقل جور در نمیاد. زیادی عالی ئه! همیشه فکر میکردم سونی کمی به نسبت گرون میده ولی این یکی اینجور نیست.
    گارانتی معتبر هم بین 100-150 تومن به این مبلغ اضافه کنید ( باز هم نوسان داره )
    یه زمانی آره سونی روی برخی مدلها قیمت بالایی میزاشت اما الان اگه این کار رو نکنه مردم میرن HP DV6 میخرن و FW هاش فروش نمیره
    ایران رهجو نیاورده ولی با گارانتی متفرقه منظورم نه اینکه اینقدر خراب باشه ... شاید نهایت 80 تومن دیگه بره روش

ببینید این انتخاب فوق العاده ای هست برای سونی ، ولی بهترین جایگزینش همون سری HP DV5 است

حتما در فرصت مناسبی جایزه نوبل را به شما اهدا خواهیم کرد !
    مگه من شیرین عبادی هستم حجابمو بردارم برم از دست یک مشت صهیونیست خائن جایزمو بگیرم ؟ بعد بیام بشم ضد جمهوری اسلامی و رفیق بعضی کاندیدها ؟

رفت تا یک سال دیگه ، البته با این سرعت که این تاپیک داره رشد میکنه زودتر اتفاق میفته !
    خو من 2 ساله تو صفم ... باید زودتر می جنبیدی پیام جان

من الله توفیق

پروفشنال babialex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

مرسی بابت جوابتون دوستان

از نظر کیفیت قطعات و کارائی بهتر fw490 بهتره یا dv6 ؟

بین این دو تا مدل کدوم رو انتخاب کنم ؟ چرا ؟

hp dv6 1215
    2.53
    3m
    4 gb
    500 gb
    4650
    15.6

قیمت
    1230

یا

sony fw490 jbb

2.53
    3 mb
    4 gb
    250 gb
    16.4
    4650 ati

قیمت
    1290

داره خودمونی میشه KAMAL_CAMARO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

آقایون من درست حسابی سر در گم شدم !

من میخوام تا 2 هفته دیگه یه لپ تاپ بگیرم ( از برند سونی ) اما بین FW و CS گیر کردم ؛ اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید تا قیمت 1.4

ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

آقا کسی جواب منو نمیده ؟ من یه لپ تاپ واسه نرم افزارهای عمران مثل etabs , safe, sap میخواستم و گوش دادن به موزیک و دیدن فیلم . یکی از دوستان HP HDX X16-1040 رو پیشنهاد کرده . نظر شما چیه ؟
    کسی جواب سوال ما رو نمیده ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه aram24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان گرافيك nVidia Quadro NVS 160 بهتره يا 4650

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان گرافيك nVidia Quadro NVS 160 بهتره يا 4650
    بلاشک 4650 خیلی قویتر هست ، گرافیک ATI 4650 تقریبا معادل Geforce 7950 GTX در حالت SLI هست و در برخی تست ها هم کمی بالاتر از این !
    گرافیک Quadro NVS 160 ضعیفتر هست ولی مناسب طراحی های صنعتی و گرافیک صنعتی هست و برای اینکار ساخته شده نه بازی

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

آقایون من درست حسابی سر در گم شدم !

من میخوام تا 2 هفته دیگه یه لپ تاپ بگیرم ( از برند سونی ) اما بین FW و CS گیر کردم ؛ اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید تا قیمت 1.4

ممنون
    برای بازی سنگین و سرگرمی و جایگزین دسکتاپ و استفاده طولانی مدت = FW
    برای بازی های معمولی و مالتی مدیا و جابجایی = CS
    هرچند کیفیت ساخت CS پایین تر از FW هست و کانفیگ ضعیفتری داره ولی خب طراحی CS یه چیز دیگه هست !
    مدل پیشنهادی = Sony VAIO FW490 JAB با قیمت 1.300 با بهترین مشخصات که نیازتون رو برای بازی های امروزی هم رفع میکنه
    یه نصیحت : زیادی تو بازار و فروم دنبال مشخصات بهتر و انتخاب بهتر نگردید ، هر لپ تاپ و برندی مزایای خودش رو داره که از اون یکی برتره ، شما انتخابت رو قطعی کردی بخر و دست دست نکن ، اینطوری تا 1 سال دیگه هم چیزی نخواهی خرید !

12. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ma@@#'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    وقتي كه رسيدم اطلاع ميدم

9

یه نصیحت : زیادی تو بازار و فروم دنبال مشخصات بهتر و انتخاب بهتر نگردید ، هر لپ تاپ و برندی مزایای خودش رو داره که از اون یکی برتره ، شما انتخابت رو قطعی کردی بخر و دست دست نکن ، اینطوری تا 1 سال دیگه هم چیزی نخواهی خرید !
    احسن همینو بگو آدمو کلافه میکنه هر کدومش در جای خودش مزایایی داره

حالا دو سوال : من رفتم بیرون حقیق کردم گفتن دل سونی و هر برند دیگه ای کلآ قطعاتش چینیه فقط تنها فرق سونی اینه که اون قطعاتو میبرن تو آمریکا به هم میچسبونن خوب کشوری که خود قطعه رو میسازه بهتره خودشم مونتاژش بکنه.وس حالا یعنی به خاطر فقط مونتاژ قطعات در آمریکا اینقدر قیمت بالایی دارن ؟یعنی مونتاژ اینقدر مهمه؟ واین که طرف گفت فقط تو ایران دل و سونی خریدارش زیاده در حالی که HP اولین رتبه رو در خارج داره و دل رتبه ۱۳ چرا این گونه شده آیا دلیل موجهی داره که تو ایران دل و سونی مشتری زیادی داره؟
    Last edited by ma@@#; 08-09-2009 at 18:58.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •