تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدوم سرویس دهنده ADSL راضی هستید ؟

راي دهنده
24. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • رها نت (نمایندگی عصر تلکام)

8 33.33%
  • سها نت ( نمایندگی پارس آنلاین)

2 8.33%
  • پژواک ( نمایندگی آسیا تک)

4 16.67%
  • آبی نت (نمی دونم)

0 0%
  • سایر (اگه هست حتما اسمش رو توی تاپیک بنویسید)

10 41.67%
صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 46

نام تاپيک: اینترنت استان زنجان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام.در حال حاضر ارزون ترین از نظر من پارس آنلاینه که 128 با حجم 1 رو میده 12000 تومان و نامحدودش هم 28000 تومان من که یه دوره داشتم راضی بودم

2. این کاربر از sinashan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    من اولا 3و4 سال پیش از رهانت می گرفتم خوب بود بعد یه شرکتی اومد به نام پژواک فکر کنم مال این خیلی خوب بود من که خیلی راضیم بعد برگشتم به همین رهانت که قابل قبوله
    دوستان اگه اطلاعی درباره رنج ip هر کدوم از این رو دارید لطفا بگید
    ممنون

4. این کاربر از alifarh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hellmayor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ZJ

پيش فرض

درسته که پارس آنلاین 128 بیشتر رو به خونه ها نمیده ؟ (من محدود 512 میخوام) ؟؟؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

تو زنجان پارس آنلاین از همه بهتره!! قیمتش هم خیلی مناسبه

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

مگه شما از بقیه هم سرویس گرفتید !؟

8. این کاربر از jooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه YEAH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    همینجا

10 از اینترنت مخابرات راضی هستید؟

من از اینترنت مخابرات زنجان استفاده میکنم
    معرکه اس
    هم سرعتش حداقل 128 و حداکثر 256
    هم قیمتش ماهی 10400 با ترافیک 4 گیگ
    2600 هم برای هر گیگ ترافیک اضافه

من از اول تیر گرفتم تا امروز 11 تیر قطعی یا کندی نداشته!

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

فکر کنم اگه از مخابرات شش ماهه بگرید ، ترافیکش نامحدوده باید باشه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

شما در زنجان از اینترنت پر سرعت با این قیمتهای افتضاح راضی هستین واقعا متاسفم
    ولی میدونم که نمی دونید که اینترنت شاتل یا اندیشه سبز خزر در مناطقی که از نظر اینکه مردم زیاد اینترنت استفاده نمی کنن مثل زنجان پر سرعت 128 با قیمت 15000 تومن نامحدود و در زمانهایی که اینترنت خلوته در جاهایی مثل زنجان در همه ی مواقع روز اینترنت سرعتش 40 تا 50 کیلو بایت در ثانیه هست و هیچ وقت 16 نمیشه حالا بعد از اینکه حرفای من رو شنیدین بگید از اینترنت پر سرعت در زنجان راضی هستید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من که حالم بهم می خوره این چند روزه هم رهانت هر روز یکی دو بار قطعی داشته. حداقل قطعی نداشت دلمونو خوش می کردیم قطعی نداره.
    زنگ زدم میگم چرا اینترنت قطعه؟ میگه قطع نیست وصلم کرد به یکی دیگه بازم گفتم چرا اینترنت قطعه؟ میگه قطع نیست 3 کیلو بایت داری دانلود میکنی ؟؟!! قابل توجه شما اینترنتم 64 نیست 256 هست.
    اگه دانلود نمی کنید حتما از مخابرات بگیرید حداقل می دونید اونجا هیچکس به حرفتون گوش نمیده .

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hamidkhann's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    زنجان

پيش فرض

شما در زنجان از اینترنت پر سرعت با این قیمتهای افتضاح راضی هستین واقعا متاسفم
    ولی میدونم که نمی دونید که اینترنت شاتل یا اندیشه سبز خزر در مناطقی که از نظر اینکه مردم زیاد اینترنت استفاده نمی کنن مثل زنجان پر سرعت 128 با قیمت 15000 تومن نامحدود و در زمانهایی که اینترنت خلوته در جاهایی مثل زنجان در همه ی مواقع روز اینترنت سرعتش 40 تا 50 کیلو بایت در ثانیه هست و هیچ وقت 16 نمیشه حالا بعد از اینکه حرفای من رو شنیدین بگید از اینترنت پر سرعت در زنجان راضی هستید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من که حالم بهم می خوره این چند روزه هم رهانت هر روز یکی دو بار قطعی داشته. حداقل قطعی نداشت دلمونو خوش می کردیم قطعی نداره.
    زنگ زدم میگم چرا اینترنت قطعه؟ میگه قطع نیست وصلم کرد به یکی دیگه بازم گفتم چرا اینترنت قطعه؟ میگه قطع نیست 3 کیلو بایت داری دانلود میکنی ؟؟!! قابل توجه شما اینترنتم 64 نیست 256 هست.
    اگه دانلود نمی کنید حتما از مخابرات بگیرید حداقل می دونید اونجا هیچکس به حرفتون گوش نمیده .
    پاراگراف اول شما رو من که نفهمیدم، جملات و لغات رو پس و پیش نوشتی!
    رهانت رو اطلاع ندارم اما مخابرات عالیه. با 128 سرعت دانلود به طور میانگین 53 کیلوبایت هستش. بدون نوسان آنچنانی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض اینترنت پارسیان

سلام به همه
    من 2 ماه پپیش یه اشتباهی کردم در حد تیم ملی من اینترنت از رهانت داشتم 128 ریت دانلودش صبح ها بالای 16 بود بعد از ظهر ها هم تقریبا 2 برابر می شد
    امدم رفتم وایرلس128 از اینترنت پارسیان گرفتم 150 خرده ای خرج ورداشت از همون روز اول ریت دانلود زیر 8 کیلو بایت بود مگر اینکه شب ها از 12 به بعد 16 خودمو بدن به پشتیبانی هم که زنگ می زدم هیچکی ور نمی داشت
    همون ماه اول اومدم اشتراک مو با هاشون قطع کردم و انتن رو به خودشون پس دادم الان 1.5 ماهه که نه هزینش رو بهم بر می گردونن نه انتنی که دادم
    وقتی که من به شرکتشون مراجعه کردم یه لیست بهم نشون دادن که بالای 10 نفر مثل من بودن
    از دوستانی که همین مشکل رو دارن لطفا با هم در تماس باشیم تا به صورت قانونی حقمون رو بگیریم
    ای دی من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •