تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 27 از 27

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پــالـرمـو: F.C. Palermo News

آخر فروم باز Antonio Andolini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    هر آن جا که یاری خوش است

پيش فرض مصاحبه میکولی زننده تک گل صورتی پوشان در مقابل کاتانیا

میکولی:"من به شما گفتم که گل زنی خواهم کرد."

"من به شما گفتم که به میدان میروم و گل زنی می کنم."فابریتزیو میکولی،بعد از گل تعیین کننده اش در مقابل کاتانیا تایید کرد که بعد از مصدومیت هایی که او را میادین به دور کرد الان در موقعیت فیزیکی خوبی قرار داره."من در این فصل بسیار زحمت کشیدم به خاطر مصدومیت هایم و من را برای مدتی طولانی از میادین به دور نگه داشت.حال من احساس خوبی دارم و از کادر پزشکی پالرمو بسیار متشکرم.من همچنین بسیار تمرین می کردم هم در صبح و هم بعد از ظهر ها.بازی ما مقابل کاتانیا یک بازی خاص بود چون دربی ها همیشه یک بازی خاص هستند.من گل خودم را به خانواده ام و تیم پزشکی و هواداران تقدیم می کنم که واقعا شایستگی اش را دارند.ولی الان من منتظر روز سه شنبه هستم چون آمائوری به من گفته بود که اگر گل زنی کنم یک جایزه پیش او خوام داشت." بازی بعدی؟ما کم تر نگرانی خواهیم داشت چون الان در جدول 42 امتیاز داریم و جایگاهمان ما را برای آخر فصل اجازه میدهد که آسوده خاطرتر باشیم."

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    هر آن جا که یاری خوش است

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    هر آن جا که یاری خوش است

پيش فرض مصاحبه بالزارتی در مورد بازی در مقابل فیورنتینا

بالزارتی:"مت در مقابل تیم قدرتمندی بازی خواهیم کرد.:

"بالاخره ما به هدفمان در این فصل رسیدیم و ما می توانیم با خیالی راحت تر بازی کنیم." تیم فوتبال پالرمو بعد از بردهای خودش در مقابل یوونتوس و کاتانیا شنبه میهمان فیورنتینا خواهد بود.برای فدریکو بالزارتی بازی مقابل تیم سابقش مانند دیگر بازیکنان خواهد بود."اگر صادق باشم بازی مقابل کاتانیا برای من مهم تر از بازی با فیورنتینا خواهد بود.این بازی اصلا بازی آسانی برای ما نخواهد بود چون در مقابل یک تیم بسیار قدرتمند که فصل را فوق العاده دارد بازی خواهیم کرد.آن ها در طول هفته بسیار تلاش می کنند و لیاقت چیزهایی را که گرفته اند را دارند.بعد از تمام کردن سه فصل گذشته با بیش از 70امتیاز.اون ها بازیکنان بسیار خوبی نظیر فری،یوجفالوسی، لیورانی ، مونتولیو ، کوزمانوویچ ، سانتانا ، ویری و پاتزینی و یک مربی بسیار عالی به نام پراندلی.ما در مقابل نیمی قرار خواهیم گرفت که بسیار هجومی است و ما به این هدف یازی خواهیم کرد که اجازه شروع مجدد خوبی را به آن ها ندهیم مانند باز ی با یوونتوس ما فقط برای دفاع از خودمون به فلورانس میرویم و اگر به آن ها حمله کنیم مطمئنا به گل خواهیم رسید و ما تلاش می کنیم که آن ها را شگفت زده کنیم و بازی خوبی را به نمایش بگذاریم." مدافع پالرمو یک پله به گذشته برگشت و از تجربه بازی خودش را در فیورنتینا می گوید:" من دو بازی در ابتدای فصل دو بازی برای فیورنتینا انجام دادم ولی مربی به ویژگی های من اعتقادی نداشت بنابرین من بیرون بودم و من را برای فروش گذاشتند و من با کسی لجاجت نداشتم ، پراندلی عقیده ی خودش را داشت و من به آن ها احترام می گذاشتم.من تصمیم گرفتم دوباره خودم را در سوال بگذارم به اندازه ای که حتی حاضر بودم که در سری بی بازی کنم."

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    هر آن جا که یاری خوش است

پيش فرض

متاسفانه بازی رو 1-0 باختیم ..... عیبی نداره به قول غلام پیروانی جنگ ژسه با تفنگ بادی بود.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    هر آن جا که یاری خوش است

پيش فرض

بازی بعدی:
    روز یکشنبه با آتلانتا

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    هر آن جا که یاری خوش است

پيش فرض مصاحبه کاوانی بعد از تساوی مقابل آتلانتا

کاوانی:"تساوی عادلانه بود."

"تساوی برای این بازی عادلانه بود.در فوتبال تیمی برنده می شود که گل زنی کند ولی کسی این کار را نکرد."ادینسون کاوانی این گونه نظرش را در مورد بازی با آتلانتا بیان کرد که بدون گل به پایان رسید."من خیلی برای گل زنی تلاش کردم و حتی یک موقعیت بسیار خوب را از دست دادم ولی به زودی موتور گلزنی ام روشن خواهد شد.من متقاعد شده ام که می توانم کارهایی بهتری برای تیم انجام بدم ولی باید بگم که خیلی تلاش نکردم.من تعویض را درک می کنم و می دانم که نیاز بود و بهتر است اجازه بدهیم که یک بازیکن بهتری بازی کند.اگر من آمائوری بعدی باشم؟من دوست دارم بشوم ولی ما بازی کنان مختلفی هستیم و با ویژگی های خاص خودمان.من در مورد صحبت خواهم کرد در پایان فصل.من فقط می توان بگویم که من با میکولی بیش تر بازی کردم."

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    هر آن جا که یاری خوش است

پيش فرض

بازی بعدی :

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •