تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3910111213
نمايش نتايج 121 به 126 از 126

نام تاپيک: ◄◄ مسائل و مشکلات آپدیت کردن ویندوز ویستا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

کسی میتئنه به من کمک کنه؟
    ویندورم آپ دیت نمیشه و این ارور رومیده

در آغاز فعالیت Hell Girl x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    In Anime Word

پيش فرض

سلام
    منم یک مشکل دارم ! من چند روز پیش ویندوز xp روم کردم vista ! و شروع به اپدیت کردم ! الان چند تا اپدیت کردم اما حالا چک برای اپدیت رو که می زنم ، نوشته 1 اپدیت مهم موجود هست. زیرشم نوشته 71 اپدیت دیگه هم هست ولی بقلش کلمه ی اپدیت نیست ، نوشته شما اپدیتی رو هنوز انتخاب نکرید. مشکل اینه که من روی هر کدوم می زنم که بره توش انتخابشون کنم ، تا می زنم روی هر کدومشون صفحه ی اپدیت کلا می پره میاد بیرون بدون هیچ اروری!
    حتی Chang Sitting سمت راست صفحه رو هم که می زنم بازم صفحه میاد بیرون !!؟؟
    می تونید بگید مشکلش چیه ؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام
    ویندوز لپ تاپ من ویستاست. بعد نصب ویندوز که البته ویندوزش اورجینال هم هست، آپدیت ویندوز رو ازم خواست. برای آپدیت که گذاشتم ، همه فایل ها آپدیت شدن. بعد شروع به نصبش کرد ، حین نصب فقط یکی از فایل ها ارور داد و نصب نشد . شماره ارورش 8000fff بود. با توجه به help خودش این ارور رو رفع کردم. برا رفع ارورش نوشته بود که باید از regedit بریم HKEY_LOCAL_MACHINE بعد میریم رو COMPONENTS راست کلیک می کنیم و از export میریم فایل COMPONENTS رو تو دسکتاپ ذخیره می کنیم. بعد یه چند تا فایلش رو حذف می کنیم مثلAdvancedInstallerNeedREsolving . بعد انجام این کار که خود هلپ میگه وقتی میریم دوباره آپدیتش کنیم این بار هم ارور میده . این بار شماره ارورش 80073712 اینه. من اینو چیکارش کنم؟
    در ضمن بعد اینکه آپدیت های اولیه حذف شدن برخی از درایورهایی که نصب شده بودن هم پاک شدن. وقتی میری رو یه بازی، همونایی که پیش فرض رو ویندوز هستن. وقتی روشون کلیک می کنی میگه که کارت گرافیکی مشکل داره. من اینا رو چیکار کنم؟
    لطفا کمکم کنین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام و تشكر سايت خوبتون
    از ويندوز اريجينال ويستا در لپ تاب استفاده مي كنم. چند روز پيش به ناگاه فاير وال ويندو از كار افتاد و اجازه باز كردن فايل ها رو هم نمي ده. هيچ پيجي هم باز نمي كنه. فقط ميگه بايد اپ ديت كني كه اون هم بايد بخرم.
    چگونه امكان ويندوز اصلي كه مرتب به روز ميشه ؛ اين مشكل براش پيش بياد . قبل از اين اثفاق يه پيام عجيب داد كه سيستم شما داره مورد هجوم قرار مي گيره و از شبكه خارج شين
    من حدس ميزنم ؛ كار ويروس باشه. لطفا راهنمايي كنيد .
    در ضمن سي دي هاي بك اپ سيستم را دارم ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

9

سلام لطفا کمک کنید
    من ویندوز لب تابم ویستاست هر موقع که آپدیت کردم یا اینترنت اکسپلورر 9 رو نصب کردم
    سایتی مثل گوگل رو خیلی ناجور باز میکنه بهتره بگم اصلا باز نمیکنه یه صفحه کاملا سیاه میاد که وقتی موس رو داخلش تکون میدم .
    یه قسمتهایی سفید میشه خلاصه مجبور میشم اینترنت اکسپلورر9 رو پاک کنم

نمیدونم چه کنم

سلام یه مشکلی با یوتوب دارم روی ویدیوها نوشته شما باید از لینک فلان ادوبی فلش پلیر جدید رو نصب کنید
    جالب اینکه نصب میکنم ولی بازم همون گیرو میده اینترنت اکسپلورر 8 دارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

میگید ویندوزتون آپدیت نمیشه، شماره ارور چنده؟
    Last edited by jk7i54o; 26-02-2012 at 11:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •