تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 63 اولاول ... 115157585960616263 آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 624

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات اپتيكال درايوها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

با سلام

آقا من یه دی وی دی رایتر ASUS از نوع ساتا دارم که چند روز پیش سیستمم هنگ کرد و مجبور شدم کابل دی وی دی رایتر رو بکشم الان دیگه سیستم دی وی دی رایتر رو نمیشناسه جای کابل رو هم عوض کردم ولی درست نشد.البته من قبلاً مشکل داشتم و یکبار هم یه دی وی دی رایتر رو سیتمم خراب شده بود و این دی وی دی رایتر هم هر 2 یا 3 هفته سیستم هنگ میکرد که با جابجا کردن کابل روی ÷ورتهای دیگه درست میشد اما دیگه این دفعه دی وی دی رایتر رو نمیشناسه تو 2 تا ویندوزم تست کردم دی وی دی رایتر رو نمیشناسه لطفاً کمک کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

با سلام

آقا من یه دی وی دی رایتر ASUS از نوع ساتا دارم که چند روز پیش سیستمم هنگ کرد و مجبور شدم کابل دی وی دی رایتر رو بکشم الان دیگه سیستم دی وی دی رایتر رو نمیشناسه جای کابل رو هم عوض کردم ولی درست نشد.البته من قبلاً مشکل داشتم و یکبار هم یه دی وی دی رایتر رو سیتمم خراب شده بود و این دی وی دی رایتر هم هر 2 یا 3 هفته سیستم هنگ میکرد که با جابجا کردن کابل روی ÷ورتهای دیگه درست میشد اما دیگه این دفعه دی وی دی رایتر رو نمیشناسه تو 2 تا ویندوزم تست کردم دی وی دی رایتر رو نمیشناسه لطفاً کمک کنید

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام

بهتره رایتر روی یک سیستم دیگه تست بشه اگه رایتر روی سیستم دیگه هم مشکل داشت مشکل میتونه از برد رایتر باشه ولی اگه روی یک سیستم دیگه سالم و بدون مشکل بود مشکل از طرف سیستم شماست یا از اتصالات رایتر است یا از پاور سیسم است یا از تنظیمات بایوس سیستم خودتونه

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    دی وی دی رایتر من هر وقت درش رو بدون سی دی یا دی ویدی میبندم بعد موقع باز شدن گیر میکنه و باز نمیشه همین طور باید پشت سر هم بزنم دکمه شو تا باز بشه چطوری میشه درستش کرد خیلی رو اعصابه مشکلش چیه خودم میتونم درستش کنم یا باید بدم بیرون درست کنن(یه 5-6 دقیقه ای باید زد دکمه رو پشت سر هم)
    دی وی دی رایتر قبلیم هم دقیقا همین مشکل رو پیدا کرد

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    دی وی دی رایتر من هر وقت درش رو بدون سی دی یا دی ویدی میبندم بعد موقع باز شدن گیر میکنه و باز نمیشه همین طور باید پشت سر هم بزنم دکمه شو تا باز بشه چطوری میشه درستش کرد خیلی رو اعصابه مشکلش چیه خودم میتونم درستش کنم یا باید بدم بیرون درست کنن(یه 5-6 دقیقه ای باید زد دکمه رو پشت سر هم)
    دی وی دی رایتر قبلیم هم دقیقا همین مشکل رو پیدا کرد
    سلام نه خودتون هم میتونید درستش کنید اول از همه کش جلوی درایو رو عوض کنید اکثر مشکلات از این موضوع است اگر درست نشد دکمه eject رو با تینتر 10000 تمیز کنید و چرخ دنده جلویی و ریل رو هم تمیز کنید و چک کنید شکستگی توشون وجود نداشته باشه

اگر همه راه ها تست شد و بازم مشکل داشتید راه آخر ضعیف کردن آهن ربای بالای درب درایو است

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

چشم میگردم ببینم میتونم پیدا کنم نه گریس زدن لازم نیست اگه اپتیک جلو و عقب میره لازم نیست شما اگه با این کارها بازم دیدید که در خواندن دی وی دی مشکل داره لازم است پتانسیومتر رو دستکاری کنید و یک دور به صورت open درایو رو تست کنید و بگید چطوری درایو کار میکنه
    مشکل همچنان پابرجاس

پروفشنال Ramin khuzestan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام
    عزیزان چند وقتی هست لپ تاپ بنده دی وی دی رایتر رو نمیشناسه تو محیط ویندوز
    البته دکمه eject رو که میزنم دی وی دی رایتر باز میشه ولی دی وی دی رو نمیخونه حتی آیکونش هم تو مای کامپیوتر حذف شده
    این هم تصویر دیوایس منیجر :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اشکال از چی میتونه باشه؟ مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری ؟ دی وی دی رایترها هم درایور راه انداز دارن؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    عزیزان چند وقتی هست لپ تاپ بنده دی وی دی رایتر رو نمیشناسه تو محیط ویندوز
    البته دکمه eject رو که میزنم دی وی دی رایتر باز میشه ولی دی وی دی رو نمیخونه حتی آیکونش هم تو مای کامپیوتر حذف شده
    این هم تصویر دیوایس منیجر :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اشکال از چی میتونه باشه؟ مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری ؟ دی وی دی رایترها هم درایور راه انداز دارن؟
    رو نصب ویندوز هم نمیتونید ببرید؟ اگه رو نصب ویندوز رفت و بوت شد میتونه از خرابی ویندوز باشه یا مشکلات نرم افزاری دیگه...

10. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام نه خودتون هم میتونید درستش کنید اول از همه کش جلوی درایو رو عوض کنید اکثر مشکلات از این موضوع است اگر درست نشد دکمه eject رو با تینتر 10000 تمیز کنید و چرخ دنده جلویی و ریل رو هم تمیز کنید و چک کنید شکستگی توشون وجود نداشته باشه

اگر همه راه ها تست شد و بازم مشکل داشتید راه آخر ضعیف کردن آهن ربای بالای درب درایو است
    وقتی درش اوردم دیدم که صدایی که یه چیزی توش تگون میخوره مثل این این که چیزی شکسته باشه توش ول بود تکون میدادم این طرف اون طرف میوفتاد درش رو باز کردم دیدم چیزی نیست اصلا کاملا تمیز و بدون گرد و خاک و ... خواستم بیشتر باز کنم و توش رو بگردم دیدم که بلد نیستم انگار بیتمش گذاشتمش سر جاش حالا دوباره سر فرست بازش میکنم شکستگیه مال چی ممکنه باشه؟ کجا دنبالش بگردم؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

وقتی درش اوردم دیدم که صدایی که یه چیزی توش تگون میخوره مثل این این که چیزی شکسته باشه توش ول بود تکون میدادم این طرف اون طرف میوفتاد درش رو باز کردم دیدم چیزی نیست اصلا کاملا تمیز و بدون گرد و خاک و ... خواستم بیشتر باز کنم و توش رو بگردم دیدم که بلد نیستم انگار بیتمش گذاشتمش سر جاش حالا دوباره سر فرست بازش میکنم شکستگیه مال چی ممکنه باشه؟ کجا دنبالش بگردم؟
    میتونه توی ریل و چرخ دنده و یا قسمت های مکانیکیش باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •