تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 60 از 63 اولاول ... 10505657585960616263 آخرآخر
نمايش نتايج 591 به 600 از 624

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات اپتيكال درايوها

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    من رو سیستمم 2 تا دی وی دی رایتر دارم که یکیش سامسونگ با کابل ساتا و اون یکی پلکستور با کابل آی دی ای هستش,چند روز پیش کابلهای دی وی دی رایتر سامسونگ رو کشیدم و امروز که وصل کردم دی وی دی رایتر تو بایوس شناسایی میشه ولی هنگام بالا آمدن تو لوگوی ویندوز میمونه و بعد از چند ثانیه سیستم ریستارت میشه و وقتی هم کابلهای رایتر رو قطع میکنم ویندوز بدون مشکل بالا میاد
    باطری مادربورد رو درآوردم و دوباره جا زدم ولی همچنان مشکل پابرجاست
    ویندوز هم 8.1 هستش
    رایتر سامسونگ هم سی دی و هم دی وی دی رو میخونه ولی درش باز نمیشه که تسمشو شستم و ریل رو هم تمیز و روغنکاری کردم ولی درست نشد
    پلکستور به راحتی دی وی دی رو میخونه ولی سی دی رو وقتی میزام یه حالتی که انگار داره بکسو باد میکنه دست میده و نمیخونه و مدلشم PX-751A هستش

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    Last edited by reza_khoshtip; 03-09-2014 at 23:18.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    من رو سیستمم 2 تا دی وی دی رایتر دارم که یکیش سامسونگ با کابل ساتا و اون یکی پلکستور با کابل آی دی ای هستش,چند روز پیش کابلهای دی وی دی رایتر سامسونگ رو کشیدم و امروز که وصل کردم دی وی دی رایتر تو بایوس شناسایی میشه ولی هنگام بالا آمدن تو لوگوی ویندوز میمونه و بعد از چند ثانیه سیستم ریستارت میشه و وقتی هم کابلهای رایتر رو قطع میکنم ویندوز بدون مشکل بالا میاد
    باطری مادربورد رو درآوردم و دوباره جا زدم ولی همچنان مشکل پابرجاست
    ویندوز هم 8.1 هستش
    رایتر سامسونگ هم سی دی و هم دی وی دی رو میخونه ولی درش باز نمیشه که تسمشو شستم و ریل رو هم تمیز و روغنکاری کردم ولی درست نشد
    پلکستور به راحتی دی وی دی رو میخونه ولی سی دی رو وقتی میزام یه حالتی که انگار داره بکسو باد میکنه دست میده و نمیخونه و مدلشم PX-751A هستش

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    اون درایو که درش باز نمیشه اگه دکمه اجکتش درست باشه وتمیز باشه و چرخ دنده ها ی جلویی و ریل هم تمیز باشه و شکستگی توش نباشه باید تمسه جلویی کلا عوض بشه

برای رایتر سامسوتگ اتصالات رایتر رو به طور کامل چک کنید با یک کابل دیتا دیگه تست کنید جاشو روی مین عوض کنید و کابل برق و تبدیل برق ساتا در صورت استفاده رو هم به طور کامل تست کنید درست نشد ابتدا رایتر روی یک سیستم دیگه تست بشه اگه بازم همینطوری بود مشکل از رایتر است احتمال داره ایراد از بردش باشه اون صدا هم مربوط به موتور دیسک رایتر است اگه روی یک سیستم دیگه درست بود و مشکلی نداشت آنگاه با یک پاور دیگه سیستمتون رو برررسی کنید

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اون درایو که درش باز نمیشه اگه دکمه اجکتش درست باشه وتمیز باشه و چرخ دنده ها ی جلویی و ریل هم تمیز باشه و شکستگی توش نباشه باید تمسه جلویی کلا عوض بشه

برای رایتر سامسوتگ اتصالات رایتر رو به طور کامل چک کنید با یک کابل دیتا دیگه تست کنید جاشو روی مین عوض کنید و کابل برق و تبدیل برق ساتا در صورت استفاده رو هم به طور کامل تست کنید درست نشد ابتدا رایتر روی یک سیستم دیگه تست بشه اگه بازم همینطوری بود مشکل از رایتر است احتمال داره ایراد از بردش باشه اون صدا هم مربوط به موتور دیسک رایتر است اگه روی یک سیستم دیگه درست بود و مشکلی نداشت آنگاه با یک پاور دیگه سیستمتون رو برررسی کنید
    پورت ساتا رو عوض کردم درست شد و ویندوز بالا اومد
    بدنه دی وی دی رایتر سامسونگ از داخل ترک داره,میتونه مشکل باز نشدن در از اون باشه؟الآن چک کردم رایتر سامسونگ سی دی میخونه ولی دی وی دی نمیخونه,مشکل از کجاست؟
    دی وی دی رایتر پلکستور به راحتی دی وی دی رو میخونه ولی سی دی رو نمیخونه,مشکل از چیه؟
    ممنون
    Last edited by reza_khoshtip; 04-09-2014 at 11:20.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

پورت ساتا رو عوض کردم درست شد و ویندوز بالا اومد
    بدنه دی وی دی رایتر سامسونگ از داخل ترک داره,میتونه مشکل باز نشدن در از اون باشه؟الآن چک کردم رایتر سامسونگ سی دی میخونه ولی دی وی دی نمیخونه,مشکل از کجاست؟
    دی وی دی رایتر پلکستور به راحتی دی وی دی رو میخونه ولی سی دی رو نمیخونه,مشکل از چیه؟
    ممنون
    حتما این دو رایتر روی یک سیستم دیگه تست بشه و حتما تکی روی سیستم خودتون هم تست کنید اگه بازم این نوع مشکلات بود فریم ویر هر دو درایو رو آپدیت کنید و توی درایو رو تمیز کنید و با یک دستمال نرم روی لنز رو تمیز کنید درست نشد لازم است با پتانسیومتر کار کنید

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

حتما این دو رایتر روی یک سیستم دیگه تست بشه و حتما تکی روی سیستم خودتون هم تست کنید اگه بازم این نوع مشکلات بود فریم ویر هر دو درایو رو آپدیت کنید و توی درایو رو تمیز کنید و با یک دستمال نرم روی لنز رو تمیز کنید درست نشد لازم است با پتانسیومتر کار کنید
    ممنون از راهنماییت
    فیرمور پلکستور PX-751A رو پیدا نکردم ,ممنون میشم اگه دارید اینجا بزارید
    تمیزشون کردم ,لازمه ریل و چرخ دنده ها و همچنین اون 2 تا میله که لنز روش حرکت میکنرو با گریس چرب کنم؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ممنون از راهنماییت
    فیرمور پلکستور PX-751A رو پیدا نکردم ,ممنون میشم اگه دارید اینجا بزارید
    تمیزشون کردم ,لازمه ریل و چرخ دنده ها و همچنین اون 2 تا میله که لنز روش حرکت میکنرو با گریس چرب کنم؟
    چشم میگردم ببینم میتونم پیدا کنم نه گریس زدن لازم نیست اگه اپتیک جلو و عقب میره لازم نیست شما اگه با این کارها بازم دیدید که در خواندن دی وی دی مشکل داره لازم است پتانسیومتر رو دستکاری کنید و یک دور به صورت open درایو رو تست کنید و بگید چطوری درایو کار میکنه

9. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه HGH 878's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    USI=United States Iran

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال داشتم
    من یه لب تاب ایسر مدل 5755G دارم.
    چند روز پیش 5 تا دی وی دی فیلم رسید دستم و من هم شروع کردم به کپی تک تک این دی وی دی ها روی لپ تاپم.
    به دی وی دی4 که رسید یه دفعه قطع شد.
    من دی وی دی رو در آوردم و دوباره گذاشتم تو دستگاه ولی دیدم نمیخونه دی وی دی رو.
    و از اون روز هر چی امتحان میکنم هیچی نه میخونه نه رایت میکنه. و مینویسه چیزی در دستگاه نیست.
    مدل PIONEER DVD-RW DVRTD11RS

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال داشتم
    من یه لب تاب ایسر مدل 5755G دارم.
    چند روز پیش 5 تا دی وی دی فیلم رسید دستم و من هم شروع کردم به کپی تک تک این دی وی دی ها روی لپ تاپم.
    به دی وی دی4 که رسید یه دفعه قطع شد.
    من دی وی دی رو در آوردم و دوباره گذاشتم تو دستگاه ولی دیدم نمیخونه دی وی دی رو.
    و از اون روز هر چی امتحان میکنم هیچی نه میخونه نه رایت میکنه. و مینویسه چیزی در دستگاه نیست.
    مدل PIONEER DVD-RW DVRTD11RS
    سیستم رو ریستور کنید یا ویندوز رو عوض کنید درست نشد مشکل میتونه از اپتیک بیشتر باشه و لنز اگه لپ تاب گارانتی داره بفرستید اگه گارانتی نداره به یک تعمیرکار نشون بدید ممکنه با تمیز کردن لنز و دستکاری پتانسیومتر درست بشه درست نشد میتونه از اپتیک باشه

12. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه HGH 878's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    USI=United States Iran

پيش فرض

سیستم رو ریستور کنید یا ویندوز رو عوض کنید درست نشد مشکل میتونه از اپتیک بیشتر باشه و لنز اگه لپ تاب گارانتی داره بفرستید اگه گارانتی نداره به یک تعمیرکار نشون بدید ممکنه با تمیز کردن لنز و دستکاری پتانسیومتر درست بشه درست نشد میتونه از اپتیک باشه
    ممنون از شما دوست عزیز ویندوز رو عوض کردم 2 بار وگارانتی هم تموم شده.
    اگه مواردی که شما گفتی هزینه اش حدودن چقدر میشه؟؟ باتشکر

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ممنون از شما دوست عزیز ویندوز رو عوض کردم 2 بار وگارانتی هم تموم شده.
    اگه مواردی که شما گفتی هزینه اش حدودن چقدر میشه؟؟ باتشکر
    در مورد هزینش اطلاعی ندارم

15. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •