تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 63 اولاول ... 949555657585960616263 آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 624

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات اپتيكال درايوها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

با سلام. من یه لپتاپ ایسوس دارم که درایور دی وی دیش Matshita uj8a0asw هست. قبلا که ویندوز 7 روش بود با رایت سی دی و دی وی دی مشکلی نداشت.اما الآن که ویندوز 8 روش ریختم دی وی دی رو راحت رایت می کنه اما سی دی رو که می خوام رایت کنم ارور power calibration error میده.هر سی دی رو هم امتحان کردم همینطور بود. اگه ممکنه راهنمایی کنین تا مشکلش رو حل کنم.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام. من یه لپتاپ ایسوس دارم که درایور دی وی دیش Matshita uj8a0asw هست. قبلا که ویندوز 7 روش بود با رایت سی دی و دی وی دی مشکلی نداشت.اما الآن که ویندوز 8 روش ریختم دی وی دی رو راحت رایت می کنه اما سی دی رو که می خوام رایت کنم ارور power calibration error میده.هر سی دی رو هم امتحان کردم همینطور بود. اگه ممکنه راهنمایی کنین تا مشکلش رو حل کنم.

دوباره ویندزو سون نصب کنید اگه این مشکل رو نداشتید یا مشکل میتونه از ویندوز 8 تون است یا نرم افزار رایتتون با نرم افزارهای رایت دیگه هم تست کنید

از طریق ویندوز هم نمیتونید تو سی دی رایت کنید ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

با هر نرم افزاری که می خواستم رایت کنم همین پیغام رو میداد. با رایت خود ویندوز هم وقتی cd رو میذارم روش پیغام میده که like usb drive یا cd player رو انتخاب کنم وقتی like usb رو انتخاب می کنم می خواد فرمت کنه سی دی رو اما آخرش پیغام می ده unable to format. هر ویندوز 8 یا 8.1 که نصب کردم هم همینطور بود.ویندوز 7 هم که قبلا نصب می کردم بعضی وقتها همین مشکل رو داشتم. آیا ممکنه مشکل از فیرم ویر باشه و با آپدیت فیرم ویر درست بشه؟ فیرم ویر رو کجا باید دانلود کنم؟ چون هرچی سرچ زدم مخصوص این مدل پیدا نکردم. اگه ممکنه یه کمکی کنین. خیلی لازم دارم. ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با هر نرم افزاری که می خواستم رایت کنم همین پیغام رو میداد. با رایت خود ویندوز هم وقتی cd رو میذارم روش پیغام میده که like usb drive یا cd player رو انتخاب کنم وقتی like usb رو انتخاب می کنم می خواد فرمت کنه سی دی رو اما آخرش پیغام می ده unable to format. هر ویندوز 8 یا 8.1 که نصب کردم هم همینطور بود.ویندوز 7 هم که قبلا نصب می کردم بعضی وقتها همین مشکل رو داشتم. آیا ممکنه مشکل از فیرم ویر باشه و با آپدیت فیرم ویر درست بشه؟ فیرم ویر رو کجا باید دانلود کنم؟ چون هرچی سرچ زدم مخصوص این مدل پیدا نکردم. اگه ممکنه یه کمکی کنین. خیلی لازم دارم. ممنون

اگه تو ویندوز سون هم این مورد بوده پس فریم ویر رو آپدیت کنید درست نشد درایو رو باز کنید لنز رو تمیز کنید و یک خاک گیری بکنید
    درست نشد بگید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

خوب از کجا فیرم ویر رو گیر بیارم؟ مدل دی وی دی رایترم هم Matshita uj8a0asw هست. هر چی گشتم فیرم ویر براش پیدا نکردم. اگه جایی بلدین که میشه فیرم ویر رو گیر بیارم لطفا کمک کنین. ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دو سایت رو ببینید نبود تو گوگل مدل درایو جلوش فریم ویر رو سرچ کنید ببینید چیزی پیدا میشه یا نه

پروفشنال gigi_alex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    آپادانا

پيش فرض

درود
    من یه دی وی دی رایتر سونی دارم .
    تقریبا 1 ساله بعضی از دی وی دی هارو خالی نشون میده . حجم دی وی دی میزنه 7.99 ترابایت .
    الان یه دی وی دی رایتر ایسوس خریدم بازم همین مشکل هست .
    روی سیستم دیگه میزارم بدون مشکل محتویات نشون میده و حجم رو هم کاملا عادی 4.38 گیگ میزنه .

مشکل چیه ؟؟

sony RW DRU-820a
    asus DRW-24d3st

Last edited by gigi_alex; 23-07-2014 at 13:02.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

درود
    من یه دی وی دی رایتر سونی دارم .
    تقریبا 1 ساله بعضی از دی وی دی هارو خالی نشون میده . حجم دی وی دی میزنه 7.99 ترابایت .
    الان یه دی وی دی رایتر ایسوس خریدم بازم همین مشکل هست .
    روی سیستم دیگه میزارم بدون مشکل محتویات نشون میده و حجم رو هم کاملا عادی 4.38 گیگ میزنه .

مشکل چیه ؟؟

sony RW DRU-820a
    asus DRW-24d3st

من فکر کنم مشکل شما بیشتر نرم افزاری است و میتونه از ویندوز باشه

پروفشنال gigi_alex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    آپادانا

پيش فرض

من فکر کنم مشکل شما بیشتر نرم افزاری است و میتونه از ویندوز باشه

تو این 1 سال 10 بار ویندوز عوض کردم . هیچ تغییری نکرده . حتی ویندوزی که الان نصب هست رو سیستم دیگه نصب کردم اونجا دی وی دی درست میشناسه .

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

تو این 1 سال 10 بار ویندوز عوض کردم . هیچ تغییری نکرده . حتی ویندوزی که الان نصب هست رو سیستم دیگه نصب کردم اونجا دی وی دی درست میشناسه .
    اتصالات رایتر و پاور رو هم بررسی کنید چیز دیگه ای نمیمونه

بایوس مین ر و هم آپدیت و سپس دیفالت کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •