تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 62 اولاول ... 9495556575859606162 آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 616

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات رم و مشكلات حافظه ها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام میکرو اس دی 64 گیگ که با گوشی فرمت شده در ویندوز 7 فرمت exfat نشون داده میشه وتوی گزینه های فرمت ویندوز fat32 وجود نداره ولی فرمتش در اکرونیس و پارتیشن مستر fat32 نشون داده میشه کدوم فرمتها درسته وچرا فرمتش متفاوت نشون داده میشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام من یه فلش 4GB دارم که دیگه بالا نمیاد یعنی توی مای کامپیوتر نشون نمیده.
    من یه نرم افزار شکستن رمز کامپیوتر با فلش رو دانلود کردم بعد رفتم توی قسمت USB چند تا فایل رو که exe بود زدم باز بشه که باز شد و یه دفعه cmd اومد بالا و خودش رفت.بعد از اون فلش من دیگه بالا نیومد.وقتی توی کنترل پنل میری بعد به قسمت devices and printers اونجا هست نوشته silicon-power4G لطفا به من کمک کنید که چطور فلشم به حالت اولش برگرده.
    ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

14 فلش من بالا نمیاد

سلام من یه فلش 4GB دارم که دیگه بالا نمیاد یعنی توی مای کامپیوتر نشون نمیده.
    من یه نرم افزار شکستن رمز کامپیوتر با فلش رو دانلود کردم بعد رفتم توی قسمت USB چند تا فایل رو که exe بود زدم باز بشه که باز شد و یه دفعه cmd اومد بالا و خودش رفت.بعد از اون فلش من دیگه بالا نیومد.وقتی توی کنترل پنل میری بعد به قسمت devices and printers اونجا هست نوشته silicon-power4G لطفا به من کمک کنید که چطور فلشم به حالت اولش برگرده.
    ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه paket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

تورو خدا اگه ممکنه و راهی داره کمکم کنید :
    گوشیمو تنظیم کارخانه کردم تمام فیلمو عکسام از روش پاکشده الان مموری رو گذاشتم رو یه نرم افزار که مخصوص بازیابی مموری های فرمت شده هستش اما میخام شما راهنماییم کنید عکسامو چطوری باید برگردونم ایا امیدی هست؟؟اگه رو گوشیم بوده باشه میشه کاری کرد با تصور اینکه بازیابی کارخانه شده ؟؟؟ ممنونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه dops dops's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    يك عدد رم 16 گيگ transcent كلاس 10 دارم كه بي دليل نه ميشه چيزي روش ريخت نه اينكه چيزي از روش پاك كرد
    فرمت نميشه :
    با cmd و نرم افزارهاي فرمت رم امتحان كردم نشد ....
    با نرم افزار PartitionGuru هم اناليزش كردم bad sector نداشت و مشكلي نداشت.
    لطفا راهنمايي كنيد
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه bigarash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام
    من داشتم کارت گرافیک رو جا می زدم، رم مزاحم بود درش آوردم زدم تو اسلات دیگه، بعد که پی سی رو روشن کردم سه تا بوق ممتد میزد و چیزی رو مانیتور نمیومد، هر کاری که فکرش رو بکنید کردم،
    جای اسلات رو عوض کردم، باتری رو درآوردم تا بایوس ریست بشه، با جامپرها سی ماس رو ریست کردم درست نشد!
    کسی می تونه راهنمایی کنه؟ رم سوخته یعنی؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    من داشتم کارت گرافیک رو جا می زدم، رم مزاحم بود درش آوردم زدم تو اسلات دیگه، بعد که پی سی رو روشن کردم سه تا بوق ممتد میزد و چیزی رو مانیتور نمیومد، هر کاری که فکرش رو بکنید کردم،
    جای اسلات رو عوض کردم، باتری رو درآوردم تا بایوس ریست بشه، با جامپرها سی ماس رو ریست کردم درست نشد!
    کسی می تونه راهنمایی کنه؟ رم سوخته یعنی؟
    سلام

اول سرچ کنید ببینید 3 بوق ممتد برای مادربردتون نشونه چیه

معمولا برای خرابی رم بوق ممتد میزنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام.
    یه هارد اکسترنال دارم که وقتی میزدم به سیستم هیچی نشون نمیداد. از دیسک منیجمنت ویندوز چک کردم دیدم سه تا درایو دی اکتیو روش هست، هر سه تا رودیلیت کردم که بتونم یه درایو روی هارد بسازم. ولی بعد از دیلیت سه تا درایو تو دیسک منیجمنت دیگه هاردُ نشون نمیده. با نرم افزار EASEUS.Partition.Master.10.8.All.Editions هم چک کردم ولی بازم نشون نمیده. مشکل چی ؟ چیکار باید کرد؟
    ممنون از راهنماییتون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام عزیزان
    یه مموری میکرو دارم از همینایی ک رو گوشی میزارن.. یه مقدار اطلاعات توش هست. عکس و فیلم و .... که هرکاری میکنم پاک نمیشن!
    پاکم بشن اما وقتی در میارم و دوباره جا میزنم باز همون فایل ها برمیگردن!

با خود ویندوز فرمتش کردم نشد
    با چنتا نرم افزار دیگه هم فرمت کردم درست نشد

به نظرتون مشکل از کجاس و چیکار کنم درست بشه ؟

کاربر فعال تعمیرات هارد دیسک رضا امیر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    USA

پيش فرض

سلام.
    یه هارد اکسترنال دارم که وقتی میزدم به سیستم هیچی نشون نمیداد. از دیسک منیجمنت ویندوز چک کردم دیدم سه تا درایو دی اکتیو روش هست، هر سه تا رودیلیت کردم که بتونم یه درایو روی هارد بسازم. ولی بعد از دیلیت سه تا درایو تو دیسک منیجمنت دیگه هاردُ نشون نمیده. با نرم افزار EASEUS.Partition.Master.10.8.All.Editions هم چک کردم ولی بازم نشون نمیده. مشکل چی ؟ چیکار باید کرد؟
    ممنون از راهنماییتون

سلام دوست من
    هارد های اکسترنال مشکلات زیادی بر می خورند بسته به مدل و برند هارد مریضی های مختلفی دارند بهتر بود اطلاعات تکمیل تری می دادید. من در زیر براتون یک لینک گذاشتم جهت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطالعه کنید.
    هارد های اکسترنال از کند شدن تا بدسکتور ، خرابی برد و سوکت و.... باید هاردتون کامل چک شود. به یک مرکز تعمیرات تخصصی مراجعه کنید.

موفق باشید

11. این کاربر از رضا امیر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •