تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 22 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 217

نام تاپيک: آمـوزش نصـب Gprs ايرانـسل به كامپيوتـر

پروفشنال p30boy.s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بندر عباس

پيش فرض

یادم رفت سرعتم هم هستش 115 کیلو فکر کنم ای دی اسله!!!!!!!!!!!!!!!!

جالبه برام چطوری حساب کردن که شد100تومن
    دوست عزيز 115 كيلو كه تو ميگي سرعت كابله بايد ببيني سايتها رو چه طوري بالا مياره .لتت درمياد

2. این کاربر از p30boy.s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

بااجازه اینو فهمیدم و خیلی هم اذیت می کنه!!!!ولی نه تو لود کردن سایت!!!!من با اینترنت یه کافی نت مجهز به خطوط پر سرعت تو2دقیقه یه انجمنی رو لود می کنم!!!!ولیبا این نوع اینترنت برای اولین بار که انجمن میاد بالا فقط 3دقیقه طول می کشه که من صفحه اول رو ببینم و کم کم شروع می کنه به لود کردن بقیه انجمن ها و در نهایت تو5دقیقهکل انجمن هی و حاظر جلوت وایساده!!!!که مطمئن باش دوست من این برا یه اینترنت صلواتی!!!! خیلی کمه!!!!

4. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اون اذیتش تو دانلوده که وقتی رو لینک کلیک می کنی می بینی نوشته30کیلو در ثانیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!ولی 5ثانیه بعد مثل برق شروع می کنه به پایین اومدن تا حدی که به1.5کیلو در ثانیه میرسه و در خلوت ترین حالتش به2.79کیلو در ثانیه میرسه!!!!!که بازم به نظرم از اینترنتdial-upبهتره

6. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یه مشکلی دارم ! رفتم یه ایرانسل پیدا کردم ( از داییم گرفتم ) شمارش 09366 از چهار شنبه دان می کنم سرعتشم حدود 10 کیلو بر ثانیست ... خیلی باهاش حال کردم فقط 60 ریال مایه توش داشت ولی پنج شنبه یه اشتبایی کردم مایش0 شد ولی بازم دان می کرد از امروز دیگه دان نمی کنه تا وصل میشم قطع می شه ! ببینم چرا اینجوری شده اگر شارژش کنم بازم مجانی دان می کنه ؟ باهاش 160 مگ دانلود کردم ... خیلی حیف شد ایکاش بیشتر ازش استفاده می کردم ...

8. این کاربر از e.khafan! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه bache pooldar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    كرمانشاه

پيش فرض چند تذکر

با سلام به همگی . چند تذکر در مورد ایرانسل هست که در صورت مراعات کردن سرعت به نحو چشمگیری افزایش می یابد و سلامت خود و گوشی تضمین می شود . این تجربه ای است که خودم کسب کرده ام و از هیچ جای دیگری برداشت نشده.

تذکر 1 : سرعت مودم موبایل در کنترل پنل را بر روی 2.4 کیلو بایت بگذارید . نتیجه بهتری می گیرید.
    تذکر 2 : توجه داشته باشید که سرعت دریافت و ارسال همواره نوسان صعودی داشته باشد در غیر این صورت صفحات باز نشده و یا بسیارکند باز میشه.( این مشکل بسیاری از کاربران است) سرعت را هواره زیر نظر داشته باشید.
    تذکر 3 : بعد از هر 2 یا 3 ساعت سقف سرعت پر می شود یعنی سرعت دریافت نوسان ندارد در این صورت باید DC شوید و دوباره وصل گرددید.( در قسمت کانکشن مشاهده می کنید که نوشته limited )
    تذکر 4 : برای شروع ابتدا سایتهای کم حجم مثل گوگل را باز کنید و بعد به دنبال سایت های دیگر بروید.
    *** : گوشی را به دور از میدان های مغناطیسی مثل مانیتور و بلندگو نگه دارید.
    تذکر مهم : گوشی را به دور از خود نگه دارید حدود 3 الی 4 متر چون احتمالا دچار سوزش در سر و یا سردرد شدید می شوید.

ممنون
    موفق باشید
    Last edited by bache pooldar; 19-07-2008 at 20:19.

10. این کاربر از bache pooldar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اره ای ول ممنونم ازت.خفن!!!ببین زیاد هم باهاش حال نکن که مثل من میشی!!!
    من الان هفته ای میشه که از دست روزی3ساعث خلاص شدم و دارم روزی9 یا 10ساعت اینترنت می کنم ضمن اینکه از شبهاش نمی گذرم!!!و تا3یا4کار می کنم باهاش.میشه بگی چطوری شارژش تخلیه شد؟در ضمن کدش زیاد فرق نمی کنه که چیه و این کلا یه حرف از اول اشتباهه چون من تا الان برا5ایرنسل دار مختلف این کارو کردم!!!!منم دارم دارم بی شارژباهاش کار می کنم!!!!!!یعنی شارژم 0

می دونی ؟نمی دونم چیکارش کردم که یه دفعه تو50دقیقه کل شارژش از4850اومد به0!!!!میشه بگی چیکار نباید کرد که شارژ مصرف نکنه؟یعنی چطوری شد که شارژ مصرف کرد؟

و در پایان هم نترس و دوباره شارژکن سیم کارتتو

12. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

چجوری سرعت مودم رو روی2.4بزاریم؟کابلش دو متر نیست که اونقدر بزاریمش دور!!!!من گوشیم کنار دستمه!!!!!!خودم هم می ترسم ازش.

14. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه bache pooldar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    كرمانشاه

پيش فرض

برای تغییر سرعت مودم

Configure<= کلیک راست بر روی کانکشن ساخته شده ( مخصوص مودم موبایل)<= My Network Places

و از قسمت Maximum speed سرعت را انتخاب کنید.

16. این کاربر از bache pooldar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چجوری سرعت مودم رو روی2.4بزاریم؟کابلش دو متر نیست که اونقدر بزاریمش دور!!!!من گوشیم کنار دستمه!!!!!!خودم هم می ترسم ازش.
    ببین می تونی یه 8 تومن بدی بلوتوث بگیری اونوقت تا 10 متر می تونی اونورتر بزاری ، من یه بلوتوث 100 متر دارم تو طبقه ی پایینمونم بخوبی کار می کنه ... البته به 100 متر نمی رسه چون خود گوشیماکزیموم حدود 18 متره

-

18. این کاربر از e.khafan! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

برای گوشیه من هم یه راهی ÷یشنهاد کنین => موتو ال7 ( این رو هم بگم که من وقتی خریدمش هیچ سی دی همراهش نبود چیکار کنم؟)

20. این کاربر از Ali_Best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •