تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: [ درخواست راهنمايی ] ----dvpچيست؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

ممنون دوست من از راهنماييت. من بدجوری سره دوراهی ADSLيا DVBگير کردم.
    از طرفی DVBرو ميخوام برای سرعت بالای دانلود و البته گرفتن تمام کانالهای ماهواره.
    از طرف ديگه ADSLرو ميخوام برای بازی های آنلاين مثل World of Warcraftو البته سرعت نسبتا بهتر دانلود از اینترنت به نسبت دايل آپ. به نظر شما چيکار ميتونم بکنم؟
    بعد اگر بخوام ADSLبگريم از 128 بيشتر نميتونم چون 256 رو هرجايی نميدن و البته غير قانونيه. و با توجه به هزينه و شارژ ماهيانه 128 و البته سرعتش کمی به صرف نيست.

سوال : با دی وی بی ميشه به صورت گيرنده بازی کرد و با دايل آپ فقط دستورات رو فرستاد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه nobody2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

11

ممنون دوست من از راهنماييت. من بدجوری سره دوراهی ADSLيا DVBگير کردم.
    از طرفی DVBرو ميخوام برای سرعت بالای دانلود و البته گرفتن تمام کانالهای ماهواره.
    از طرف ديگه ADSLرو ميخوام برای بازی های آنلاين مثل World of Warcraftو البته سرعت نسبتا بهتر دانلود از اینترنت به نسبت دايل آپ. به نظر شما چيکار ميتونم بکنم؟
    بعد اگر بخوام ADSLبگريم از 128 بيشتر نميتونم چون 256 رو هرجايی نميدن و البته غير قانونيه. و با توجه به هزينه و شارژ ماهيانه 128 و البته سرعتش کمی به صرف نيست.

سوال : با دی وی بی ميشه به صورت گيرنده بازی کرد و با دايل آپ فقط دستورات رو فرستاد؟

بهتره تو فامیل یه دانشجو گیر بیاری که یه نامه از دانشگاش بگیره برای اینترنت 256
    من هم --- دارم هم ADSL 256 ولی اصلا فکر استفاده از --- رو برای اینترنت از سرت بیرون کن و فقط برای offline Download و تصویر از --- استفاده کن
    سرویسهای اینترنت رو --- هر مدلش هزینش از ADSL بیشتره .ختم کلام .

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

خوب عزيز کمترين هزينه شارژ 256 ماهی چقدره؟ بعد 24 ساعته وصله؟ بعد از يک ماه اگر شارژ نکنم کامل قطع ميشه نه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

11

خوب عزيز کمترين هزينه شارژ 256 ماهی چقدره؟ بعد 24 ساعته وصله؟ بعد از يک ماه اگر شارژ نکنم کامل قطع ميشه نه؟

من در حال حاضر 256 از داتک گرفتم و خیلی راضی هستم . همینطور برادرم داره از 256 آسیاتک استفاده میکنه . هر دوی اینها بدون محدودیت هستند و قیمت ها به ترتیب 28600 و 24000 تومان در ماه هست .

24 ساعته وصله
    بله پول ندی قطع میشه .

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

خوب من نميتونم 24000 تومان در ماه بدم. پس برم دی وی بی بخرم ، يک دايل آپ هم بندازم تنگش.!

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

11

خوب من نميتونم 24000 تومان در ماه بدم. پس برم دی وی بی بخرم ، يک دايل آپ هم بندازم تنگش.!
    بابا برای استفاده از --- و خط دیال آپ باید 2 3 برابر ADSL پول بدی چرا نمیگیری ؟؟
    در --- و دانلود offline شما فقط گیرنده هستی اونم فایلهایی که دیگران download میکنند
    اگه بخوای مثل اونا عمل کنی باید هر ماه 2 3 برابر یه ADSL 256 پول بدی .

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

بابا عزيز منم اینو ميدونم که . اما نميدونم خود شما بودی يا يک جای ديگه بهم گفت که يک سايتی هست که ميری توش عضو ميشی. بعد با دايل آپ براش يک لينک دانلود مثلا فلان فيلم يا نرم افزار رو براش ميفرستی. بعد از 24 ساعت اون فيلم يا نرم افزار رو برات ميفرستن و ميتونی با دانلود آفلاين ، دانلودش کنی. به همين سادگی. من که نميخوام اکانت اینترنت ماهواره ای بگيرم.

تازه همون فايلهايی که ديگران دانلود ميکنن رو منم ميتونم دانلود کنم که از هر 10 تاش حداقل 3-4 تاش که بدرد بخور هست، نيست؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

این توضیح رو هم در ادامه حرفام بگم:
    یه نرم افزاری و سرویس دیگری هست بنام اوپن‌اسکای OpenSky! این نرم افزار یه ست کیوسک داره.
    شما میتونی دانلودش کنی. روی w3 فقط کار میکنه. وقتی در سایتش ثبت نام میکنی میتونی از طریق اینترنتی که داری مثلا دیال آپ لینک فایل دانلودی رو براشون بفرستی. معمولا اگر فایلتون پاپولار باشه 24 ساعت بعد روی سرور هست و میتونی با همین نرم افزار بگیریش.
    اینا همينه . تو صفحه ی قبل همين دوست عزيزمون برام نوشت. ميشه شما کاملش کنی؟ مشکلاتش چيه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

10

بابا عزيز منم اینو ميدونم که . اما نميدونم خود شما بودی يا يک جای ديگه بهم گفت که يک سايتی هست که ميری توش عضو ميشی. بعد با دايل آپ براش يک لينک دانلود مثلا فلان فيلم يا نرم افزار رو براش ميفرستی. بعد از 24 ساعت اون فيلم يا نرم افزار رو برات ميفرستن و ميتونی با دانلود آفلاين ، دانلودش کنی. به همين سادگی. من که نميخوام اکانت اینترنت ماهواره ای بگيرم.

تازه همون فايلهايی که ديگران دانلود ميکنن رو منم ميتونم دانلود کنم که از هر 10 تاش حداقل 3-4 تاش که بدرد بخور هست، نيست؟

همون سایت هم از شما پول میگیره .مجانی نیست که .بگو کدوم سایت بگم چقدر میگیره

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

11

اینا همينه . تو صفحه ی قبل همين دوست عزيزمون برام نوشت. ميشه شما کاملش کنی؟ مشکلاتش چيه؟

من با این کار کردم .دقت کن گفته اگه پاپولار باشه .مثلا نسخه های مختلف linux نه هر فایلی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •