تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 58

نام تاپيک: مشاوره درباره ی HP Pavilion DV6750

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

شیشه پاک کن با درصد 30 و آب مقطر با درصد 70 قاطی میکنی روی پارچه اسپری و بعد پارچه رو آرم چند بار میکشی روش تا لک بره ، بعد با یک پارچه نرم کتانی یا نخی ( اینا که توی جعبه های عینک هست عالیه) تمیزش کن

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

دوستان عزیز ، لطفا برای مشاوره قبل از خرید سوالات را در این قسمت مطرح نمایید ... در باقی تاپیک ها پاسخ داده نمیشود :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من میخواستم با یه pc شبکه کنم اما چون این ویستا هست و اون xp شبکه نمیشه .

حالا موندم ببرم پایتخت خودشون xp رو بریزن و ویستا رو بیخیال شم یا اینکه خودم یه همت کنم و درایورها رو جور کنم و نصب کنم .

اما اطلاعات زیادی ندارم . میشه روی همین ویستا xp رو بریزم یا باید اول اکس پی باشه بعد ویستا ؟
    نکته ی دوم اینکه که من 2 تا درایور دارم روی لپ تاپ ! برخلاف pc که c, d ,e ,f و .. اما این 2 تا داره .

آیا با پارتیشن مجیک میتونم روی ویستا درایوها رو افزایش بدم . و آیا اکس پی بریزم این درایوها رو میتونم زیاد کنم ؟

چون الان هم خودم بخوام xp بریزم و ویستا هم باشه چطوری این کار رو بکنم در حالیکه تمام هارد روی 2 تا درایو هست ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

چه ربطی داره شما IP تنظیم کن به ویستا وصل شو و استفاده کن از قابلیت شبکه ... قبلا در مورد شبکه کردن اینا توضیح دادم اگر خواستی بگرد و مطالب رو پیدا کن

اما اطلاعات زیادی ندارم . میشه روی همین ویستا xp رو بریزم یا باید اول اکس پی باشه بعد ویستا ؟
    نکته ی دوم اینکه که من 2 تا درایور دارم روی لپ تاپ ! برخلاف pc که c, d ,e ,f و .. اما این 2 تا داره .
    تمام این مطالب از پارتیشن بندی و نصب XP رو این سری و Dual booting رو توضیح داده شده ... یکم جستجو کن و مطالب رو پیدا کن و راحت استفاده کن

آیا با پارتیشن مجیک میتونم روی ویستا درایوها رو افزایش بدم . و آیا اکس پی بریزم این درایوها رو میتونم زیاد کنم ؟
    پارتیشن مجیک سر ویستا کار نمیده از قابلیت shirink ویستا یا نرم افزار paragon partition manager استفاده کن
    این هم مفصلا تاپیک زده شده

شاید اگر وقت داشتم اونا رو در یک تاپیک جمع کنم

یاعلی

اگه نباشه جاش خالی می مونه afghantoday's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Washington DC

پيش فرض

درود
    یه مشکل جدید! روی Touch Pad لپ تاپم گوشش یه جایی هست که کار scroll رو انجام میده. از کار افتاده! چرا؟!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

باید تست میکردی ... احتمالا نقطه کورش یعنی پایین سمت راست نیست ؟ اگر فقط یک ناحیه خیلی کوچیکه مشکلی نیست ولی اگر در جای دیگه هست یه ریست کن و تست کن اگر کار نداد ببر مرکز خدماتش

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Washington DC

پيش فرض

درود
    والا نقطه کورش رو نمیدونم (!) ولی کلاً اون بخشی که این کار و میکرد و اطرافش دیگه کار scroll رو انجام نمیده. برای ریست باید چیکار کنم؟ منظور ریکاوری کل سیستمه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

باید از HP Backup and Recovery Manager استفاده کنی ... توی خود سایت اچ پی و همچنین راهنمای سیستم ات کامل توضیح داده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته فکر نمیکنم مشکل نرم افزاری باشه ... اما بد نیست ریکاوری کنی و یا برو توی درایور C بخش hp و پوشه support و از آنجا فقط درایور pointing system رو reinstall کنی

در ضمن بگم اسکرول فقط در یک فضای محدود در راست و پایین تاچ پد انجام میشه اونم در محیطهای خاص مثل اینترنت نه در همه جا ... اشتباه نکن

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Washington DC

پيش فرض

درود
    تستش کردم. کلاً هیچ جا انجام نمیشه. درضمن راهی به جز ریکاوری نداره؟ چون کلی برنامه و ... نصب کردم که دوباره نصب کردنشون دو روز طول میکشه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

چه ربطی داره شما IP تنظیم کن به ویستا وصل شو و استفاده کن از قابلیت شبکه
    آیپی تنظیم کردم و ورک گروپ هم ساختم اما ویستا با xp شیر نمیشه شما اگه راهی بلدی زحمت بکشید همینجا بگید من هر چی سرچ کردم پیدا نکردم لااقل یه زحمت بکشید لینک تاپیک شبکه رو بدید . متشکرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •