تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 79 اولاول ... 4147484950515253545561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 782

نام تاپيک: سوالات زبان ویندوزی Visual Studio را اینجا مطرح کنید!(#VB,C++.Net,C) + (دانلود پروژه ها)

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

میگم یه نمونه سورس کد ندارین که توش از فایل های INI استفاده شده باشه
    مثلا مسیر یه برنامه رو تو فایل INI بدم و بخوام برنامه بره از خط فلان مسیر برنامه رو بخونه
    میشه همچین کاری کرد ؟
    در حال حاضر سرم شلوغ هست به لینک زیر مراجعه کن اگر نتوانستی با فایل ini کار بکنی همینجا بنویسید تا برایتان توضیح بدهم البته چند روز اینده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

یکی درباره C++.net توضیح میده؟فرقش با C++ معمولی چیه؟و کجا میشه نوشتش؟منظورم اینه چه کامپایلری؟بعد باهاش باید تو محیط Visual که دکمه و ... آماده داره بنویسیم یا تو محیط Console هم میشه نوشت؟

کلا برنامه های معروف و خوب رو کاملا در محیط Consol مینویسن یا تو محیط Visual که دکمه و ... آماده داره؟

4. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بنام خدا.
    سلام.
    میگم یه نمونه سورس کد ندارین که توش از فایل های INI استفاده شده باشه
    مثلا مسیر یه برنامه رو تو فایل INI بدم و بخوام برنامه بره از خط فلان مسیر برنامه رو بخونه
    میشه همچین کاری کرد ؟
    منظورتون برنامه نویسی و خوندن خط های فایل هست؟
    با اینکار میتونید خط هارو بخونید و در یک آرایه بریزید هر وقت خواستید هم میتونید تغییرش بدید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام
    من یه مقدار کمی با برنامه نویسی آشنایی دارم! اونم بیشتر با C# اصلا نمیدونم چرا C++ یه جوریه انگار!!
    من میخواستم دوباره شروع کنم برنامه نویسی رو به صورت جدی اگه خدا بخواد!!
    دوست دارم بازی درست کنم!
    و ام سوالم!: برنامه ای مخصوص بازی سازی هست که از زبان برنامه نویسی C# استفاده کنه!؟
    مثلا برنامه Game maker که برای ساخت بازی هست اونطور که نوشته بود انگار از C++ پشتیبانی میکنه! که اونم میگم بلد نیستم تاحالا هیچ برنامه ای با C++ ننوشتم!
    اینم 2نمونه از کارهامه که تو این وبلاگ گذاشتم:

از پروژه های آموزشگاهی بود که میرفتم! روی اونی که حجمش بیشتره خیلی کار کردم البته همچین خیلی جالب نیست ولی اون یکیه که ساده تره به نظر خودم بهتره ولی راحت تر بود!
    حالا مییخوام با یه برنامه مثلا مثل همون Game maker که زبان برنامه نویسیش C# باشه کار کنم! اگه یه همچین برنامه ای هست معرفی کنید ممنون میشم!
    به اینجا سر بزنید(البته برای بازی سازی حرفه ای هست نه گیم میکر):

یکی درباره C++.net توضیح میده؟فرقش با C++ معمولی چیه؟و کجا میشه نوشتش؟منظورم اینه چه کامپایلری؟بعد باهاش باید تو محیط Visual که دکمه و ... آماده داره بنویسیم یا تو محیط Console هم میشه نوشت؟

کلا برنامه های معروف و خوب رو کاملا در محیط Consol مینویسن یا تو محیط Visual که دکمه و ... آماده داره؟
    فرقش اینه که C++.Net از کامپوننت های دات نت استفاده میکنه و برای اجرا نیاز به نصب دات نت هست.
    هم کنسول داره هم محیط فرمی.
    به نظر خودتون مثلاً فتوشاپ رو توی محیط کنسول نوشتند؟
    موفق باشید.

6. 3 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام دوستان من برنامه نویسی رو تازه شروع کردم.visual studio2010 رو نصب کردم ولی c++ نداره.چه کار باید کنم؟ آیا تو خود نرم افزار قسمتی هست که بانصب اون بشه c++ رو به برنامه اضافه کرد یا باید چیزی دانلود کنم؟؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بنام خدا.
    سلام.
    سلام دوستان من برنامه نویسی رو تازه شروع کردم.visual studio2010 رو نصب کردم ولی c++ نداره.چه کار باید کنم؟ آیا تو خود نرم افزار قسمتی هست که بانصب اون بشه c++ رو به برنامه اضافه کرد یا باید چیزی دانلود کنم؟؟
    وقتی New Project انجام میدید.توی بخش Other Language سی پلاس پلاس موجود هست.

9. 2 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه lotin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    یه جایی

پيش فرض

سلام دوستان تشکر از این تایپیک خوبتون.من در مورد کلاس هایی که تو c# به کار میره یکی راهنماییم کنه.مخصوصا کلاس رندوم.ممنون از لطفتون
    مهدی
    Last edited by lotin; 06-04-2012 at 16:25.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بنام خدا.
    سلام دوستان تشکر از این تایپیک خوبتون.من در مورد کلاس هایی که تو c# به کار میره یکی راهنماییم کنه.مخصوصا کلاس رندوم.ممنون از لطفتون
    مهدی
    سلام دوست عزیز.
    در مورد کلاس رندوم به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سر بزنید.
    موفق و پیروز باشید در پناه حق.

12. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

14

سلام یه سؤال داشتم خدمت استید محترم:کد کامل برنامه نویسی فرمول زیر در زبان ویژوال استدیو چی میشه:
    1+x^2/2+x^3/3+...+x^n/n
    (از راست به چپ،یعنی 1 بعلاوه ... اول خونده میشه)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من قصد یادگیری زبان سی شارپ رو دارم.البته میخوام به صورت حرفه ای روش وقت بزارم.برای شروعم از کتاب آقای هاشمیان دارم استفاده میکنم.
    میخواستم منو در زمینه اینکه برای شروع سی شارپ باید چیکار کنم و اینکه آیا قبل از یادگیریش باید با سی پلاس کمی آشنا باشم یا لازم نیست راهنماییم کنید.
    هم چنین اساتید نظرشونو در ارتباط با اینکه بهتره از چه کتاب و منبعی برای شروع کار استفاده کنم بدن.البته نمیخوام کتاب یا منبع سطح پایینی معرفی کنیدا.میخوام کتاب طوری باشه یا منبع معرفی شده از سوی شما طوری باشه که منو از سطح مبتدی تا سطح حرفه ای بالا ببره.
    در ارتباط با حل تمرینم میخواستم ازتون کمک بخوام که بایستی از چه منبعی استفاده کنم.
    ممنون از لطفتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من دو تا سوال در مورد سی شارپ دارم یکی اینکه برای محدود کردن متغیر های ورودی کلاسم در کانستراکتور چه کار باید بکنم، برای مثال نمیخوام یکی از متغیر هام بیشتر از 1000 باشه و کاربری که داره از این کلاس استفاده میکنه رو محدود کنم.
    سوال دومم هم در باره اکس ان ای هست که اگه میشه اینجا بپرسم بگم.
    خیلی ممنون اگر جواب بدید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •