تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 28 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 278

نام تاپيک: انتقادات و پیشنهادات سازنده برای انجمن موبایل و پاکت پی سی

حـــــرفـه ای Sasan Info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ایشون نگفتن که قفل کنید ...........!!!!!!!!!!!
    شما درست میگی

ولی به هر حال بخاطر یکسری دلایل موقتا قفل و مورد بررسی قرار میگیره

ممنون

آخر فروم باز amir2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    منزل همیشگی ما قلب کسانی است که دوستشان داریم

پيش فرض

متاسفم...
    شما به جای اینکه مسئله رو حل کنی صورت مسئله رو پاک کردی...

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

متاسفم...
    شما به جای اینکه مسئله رو حل کنی صورت مسئله رو پاک کردی...
    دوست عزيز همونطور كه ساسان جان گفت دليل قفل شدنش چيز ديگه بود.براي همين نوشتم موقتا قفل ميشه.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوست عزيز همونطور كه ساسان جان گفت دليل قفل شدنش چيز ديگه بود.براي همين نوشتم موقتا قفل ميشه.
    به هر حال باید به این قفل شدنهای بی مورد تاپیکها عادت کنیم...(این چه دلیلی بوده که یهو ایجاد شده...!)
    این خاصیت هر مدیر یا همکار جدیده که با ایجاد تاپیکهایی تحت عنوان قوانین انجمن...(در صورتی که قبلا هم وجود داشته...) و بستن چند تاپیک یکجوری بخواد...
    من قبلا از همکارها نوآوری و ایجاد تایپیکهایی با محتوا و مخاطب زیاد دیده بودم نه بستن تاپیکهایی که ممکنه نیاز خیلی ها رو بر آورده کنه و مفید باشه...(ضمن اینکه قدیم دلیل بستن تاپیکها بیان میشد...!)

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

به هر حال باید به این قفل شدنهای بی مورد تاپیکها عادت کنیم...(این چه دلیلی بوده که یهو ایجاد شده...!)
    این خاصیت هر مدیر یا همکار جدیده که با ایجاد تاپیکهایی تحت عنوان قوانین انجمن...(در صورتی که قبلا هم وجود داشته...) و بستن چند تاپیک یکجوری بخواد...
    من قبلا از همکارها نوآوری و ایجاد تایپیکهایی با محتوا و مخاطب زیاد دیده بودم نه بستن تاپیکهایی که ممکنه نیاز خیلی ها رو بر آورده کنه و مفید باشه...(ضمن اینکه قدیم دلیل بستن تاپیکها بیان میشد...!)
    دوست عزيز همونطور كه ديديد من نوشتم موقتا قفل ميشه نه اين كه كلا قفل بشه.هر وقت به طور قطعي بسته شد دليلش هم گفته ميشه.

کاربر فعال انجمن Saman-tci's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ♠ جاﺪه انتظار ♠

پيش فرض

کاملاً موافقم .....

حـــــرفـه ای Sasan Info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان مثل این که توجه نکردن:

موقتاً قفل شد !!!

امیدوارم که این دفعه متوجه شده باشین
    بهتره دیگه هم دربارش بحث نشه !

ممنون

حـــــرفـه ای alex_pk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان عزيزم سلام

خواستم يه مطلبي بگم

عرضم به خدمتتون كه كادر مديريت در رابطه با تاپيكهاي كلي در حال تصميم گيري هستند و ممكنه مدتي طول بكشه

بخاطر همين قرار شد اين چند تاپيك موقتا" قفل بشن تا در رابطه با آنها تصميم گيري بشه و در نهايت نتيجه در اين تاپيك اعلام ميشه...
    ما كه بد انجمن رو نميخوايم...حتما داريم رو يچيزي فكر ميكنيم كه بسود كاربران و همچنين انجمن

خوب...شايد اينرو نميدونيد امير جان كه كوچكترين كاري كه مديران و يا همكاران قراره انجام بدن با هم مشورت ميكنن و هيچكاري بدون مشورت انجام نميشه
    حالا ميخواد قفل شدن يك تاپيك باشه
    يا
    انتقال تاپيك ها
    يا
    ايجاد زير مجموعه ها
    و حتي انتخاب كاربران فعال!

ايعني يك مدير يا همكار در اينجا شخصا تصميم نميگيره كه فلان تاپيك رو من خوشم نمياد ازش پس قفل بشه!
    انجمن موبايل , بزرگترين انجمن پي سي از لحاظ حجم كاربران و اينرو قبول كنيد كه مديريت اين قسمت كار زياد آسوني نيست و همكاران و مديران اين قسمت تمام سعي و تلاش خودشون رو براي هرچه بهتر شدن انجمن ميكنند.
    ولي برخي حرفهاي كاربران مارو دلسرد ميكنه...و خستگي رو تو تنمون باقي ميذاره...

اميدوارم يكمي منطقي برخورد كنيد دوستان گلم

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان عزيزم سلام

خواستم يه مطلبي بگم

عرضم به خدمتتون كه كادر مديريت در رابطه با تاپيكهاي كلي در حال تصميم گيري هستند و ممكنه مدتي طول بكشه

بخاطر همين قرار شد اين چند تاپيك موقتا" قفل بشن تا در رابطه با آنها تصميم گيري بشه و در نهايت نتيجه در اين تاپيك اعلام ميشه...
    ما كه بد انجمن رو نميخوايم...حتما داريم رو يچيزي فكر ميكنيم كه بسود كاربران و همچنين انجمن

خوب...شايد اينرو نميدونيد امير جان كه كوچكترين كاري كه مديران و يا همكاران قراره انجام بدن با هم مشورت ميكنن و هيچكاري بدون مشورت انجام نميشه
    حالا ميخواد قفل شدن يك تاپيك باشه
    يا
    انتقال تاپيك ها
    يا
    ايجاد زير مجموعه ها
    و حتي انتخاب كاربران فعال!

ايعني يك مدير يا همكار در اينجا شخصا تصميم نميگيره كه فلان تاپيك رو من خوشم نمياد ازش پس قفل بشه!
    انجمن موبايل , بزرگترين انجمن پي سي از لحاظ حجم كاربران و اينرو قبول كنيد كه مديريت اين قسمت كار زياد آسوني نيست و همكاران و مديران اين قسمت تمام سعي و تلاش خودشون رو براي هرچه بهتر شدن انجمن ميكنند.
    ولي برخي حرفهاي كاربران مارو دلسرد ميكنه...و خستگي رو تو تنمون باقي ميذاره...

اميدوارم يكمي منطقي برخورد كنيد دوستان گلم
    منم میدونم که برای هر کاری ممکنه مشورت بشه ولی قبول کنید که این مشورت زمانی واقعی خواهد بود که منافع هیچ کدام از طرفهای مشورت در اون دخیل نباشه..!
    در مورد مدیریت این انجمن هم میدونم کار آسونی نیست (البته این رو موقعی که مدیر میشدید باید بهش فکر میکردید)
    همون طور که برخی حرفهای کاربران شما رو دلسرد میکنه برخی از رفتارهای مدیران هم کاربران رو به شدت دلسرد میکنه..!
    همونقدر که شما برای این انجمن زحمت میکشید کاربران هم زحمت میکشند (چه بسا کاربرانی که خیلی هم بیشتر از مدیرها و همکارها در این انجمن زحمت کشیده اند) تازه به نظر من برخلاف بعضی انجمنهای دیگه کاربران بخش موبایل خیلی بیشتر زحمت میکشند...

آخر فروم باز D E V I L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

منم میدونم که برای هر کاری ممکنه مشورت بشه ولی قبول کنید که این مشورت زمانی واقعی خواهد بود که منافع هیچ کدام از طرفهای مشورت در اون دخیل نباشه..!
    در مورد مدیریت این انجمن هم میدونم کار آسونی نیست (البته این رو موقعی که مدیر میشدید باید بهش فکر میکردید)
    همون طور که برخی حرفهای کاربران شما رو دلسرد میکنه برخی از رفتارهای مدیران هم کاربران رو به شدت دلسرد میکنه..!
    همونقدر که شما برای این انجمن زحمت میکشید کاربران هم زحمت میکشند (چه بسا کاربرانی که خیلی هم بیشتر از مدیرها و همکارها در این انجمن زحمت کشیده اند) تازه به نظر من برخلاف بعضی انجمنهای دیگه کاربران بخش موبایل خیلی بیشتر زحمت میکشند...
    حرفهات منطقی و قشنگ بود.منم باهات موافقم.تو این انجمن تا اونجا که من دیدم کاربران بیشتر از مدیران فعالیت دارن.تو بیشتر انجمن های دیگه من خودم شاهد بودم مدیران انجمن با تشویق کاربران میخان که باعث فعالیت کاربران بشن.و حتی برای اینکار عنوانهای مختلفی هم به کاربران میدن.ولی اینجا کاربر فعال آخر راهه....
    باید قبول کنیم مدیریت p30world واقعا ضعیفه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •