تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 28 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 278

نام تاپيک: انتقادات و پیشنهادات سازنده برای انجمن موبایل و پاکت پی سی

آخر فروم باز amir2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    منزل همیشگی ما قلب کسانی است که دوستشان داریم

پيش فرض

مردم از شما تقاضای انتقاد و خرده گیری می کنند ولی در انتظار تحسین هستند.
    (سامرست موام)

راستش همچین چیزی امکان پذیر نیست که البته فکر کنم خودت بدونی
    هم این که نیازی نداره و با همین مقدار مدیر و همکار میشه کنترل کرد
    و هم این که مدیریت در بخش موبایل که برای تعداد زیاد مدیر خیلی کوچیکه شلوغ میشه و دچار مشکل میشه

متاسفم
    همین الانشم تعداد مدیرها و همکار ها همچین کم نیست...!

پیشنهاد خوبی دادین

البته قانونا باید زیر مجموعه ای جدا داشته باشه

خودم به این فکر بودم که تو کلوپ گوشی ها یه زیر مجموعه به نام پاکت پیسی بزنیم و برند ها رو زیر مجموعه پاکت پیسی کنیم

البته این بر میگرده به شرایط فروم
    شرایط اش هم اینه که چقدر بازدید داره و چقدر مورد استفاده قرار میگیره
    باید ببینیم ارزش این کار رو داره یا نه

اینجور که معلومه پاکت پیسی زیاد طرفدار نداره و کارشون با همین چند تاپیک حل میشه

ببینم تیم مدیریت چه پیشنهادی داره
    Ppc ها اتفاقا طرفدار داره و اگه Iphone رو هم به اونها اضافه کنیم مسلما تعداد کاربراش حداقل از کلوپ موتو بیشتر میشه...(ولی این بخش در صورت ایجاد زیر مجموعه به یک همکار آشنا به امور PPc نیاز داره...

سلام...

بخش نوکیا و سامسونگ و موتورولا زیاد شلوغ نیستن ولی بخش سونی اریکسون خیلی شلوغ هست.دلیلشم

تاپیکهایی هست که در مورد هک کردن این گوشیها وجود داره و بیشتر تاپیکهای مهم و پربیننده هم در رابطه با هک

هستند.تو بیشتر انجمن های دیگه بخش هک جدا از سایر بخش ها هست.

کاربران جدید که زیاد تجربه ای در این مورد ندارن با دیدن تاپیکهایی که چندین هزار پست دارن سردر گم میشن و تاپیک

جدا میزنن.اگه بخش هک اضافه بشه بخش سونی اریکسون خیلی مرتبتر خواهد شد.البته این یه نظر شخصی بود.

موفق باشید...
    البته یکم هم دوستان این کلوپ مقصرند چون چند تایپیک با فعالیت موازی اونجا ایجاد شده...!(به نظر من تنها راه حلش اینه که یک همکار یا مدیر که با این مقوله آشنایی داره آموزشهای مفیدش رو در بیاره و در قالب چند تایپیک مفید و مرتب به این مسئله پرداخته بشه...

خوب مثلا چه سيستم عاملي غيز از اونهايي كه تاپيك دارن؟
    فكر نكنم نيازي باشه.چون حتي يك تاپيك هم در مورد سيستم عاملهاي ديگه نديدم.
    البته نمیدوم چرا تایپیک سیمبین 9.1 یا برنامه های جاوا بسته شده..!

سلام
    برخی از پیشنهادات رو حسین و ساسان عزیز رسیدگی کردن.
    بعضی از پیشنهادات که نیاز به توضیح بیشتر داشت رو تقدیم میکنم:

تا وقتی بحثهای حول یک موضوع به یک مقدار خاص نرسه
    نمیشه براش انجمن جدید ایجاد کرد.این موضوع هم مشمول
    این مسئله است.پس فعلا برنامه ای برای ایجاد اینگونه انجمنها
    نداریم.

به شخصه با تاپیکهای کلی که تعداد پست بالا دارند و سودی جز
    سردرگمی برای کاربر ندارن مخالفم.ذکر نام سیستم عامل در
    عنوان و پست تاپیک ضروری هست.با این حساب دیگه وجود تاپیکهای
    کلی برای هر سیستم عامل غیر ضروری محسوب میشه.

ممنو از پیشنهادات شما.

مخلصیم
    در مورد پاراگراف اول باید بگم که فکر کنم سوالات و مشکلات و محصولات جانبی خیلی بیشتر نیاز به بحث داره تا بخش جدیدی که قراره تحت عنوان اپراتور افتتاح بشه و تایپیکهایی که در مورد لوازم جانبی زده میشه زیاده (البته شما چون قبلا این انجمن نیومده بودید ممکنه ندیدیه باشید و الانم بیشتر بحثهای اینچنینی داره در کلوپهای مختلف انجام میشه که یکم اون جا رو شلوغ کرده...
    و اما در مورد پاراگراف دوم هم باید بگم یک مزیت تایپیکهای کلی با پستهای زیاد اینه که تایپیک به صفحات بعد نمیرهو همیشه در دسترسه...
    شما اگه یکسری به بخش برنامه های کاربردی بزنی میبینی که از وقتی تایپیکهای کلی بسته شده به چه وضعی افتاده...
    میشه اینکار رو یک مدیر یا همکار (مثل قبل) با قرار دادن لینکهای مفید در پست اول سر و سامون بده...

راستی در مورد گوشیهای نوکیا سری 80 فکری کردید ...؟
    شاید بعضی از دوستان گوشیهایی مثل 9300 و 9500 داشته باشن ....
    برای این دسته از دوستان چی فکر کردید ..؟
    فکر نکنم تعداد این گوشیها به حدی باشه که نیاز به فکر کردن داشته باشند...!

کاربر فعال انجمن Saman-tci's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ♠ جاﺪه انتظار ♠

پيش فرض

فکر نکنم تعداد این گوشیها به حدی باشه که نیاز به فکر کردن داشته باشند...!
    اگه یه سری به کلوپ نوکیا بزنید یکی از دوستان رو میبینید که برای خودش رفته و یه تاپیک درباره این گوشیها زده ...
    در ضمن فکر نکنم تعدادشون کم باشه .... برای همچین فرومی که بیشترین بازدید کنندش در انجمن موبایل هست بهتره یه فکری هم برای این دسته از دوستان بکنند ...

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

اگه یه سری به کلوپ نوکیا بزنید یکی از دوستان رو میبینید که برای خودش رفته و یه تاپیک درباره این گوشیها زده ...
    در ضمن فکر نکنم تعدادشون کم باشه .... برای همچین فرومی که بیشترین بازدید کنندش در انجمن موبایل هست بهتره یه فکری هم برای این دسته از دوستان بکنند ...
    آره میدونم ولی فکر کنم تعداد این گوشیها خیلی کم باشه (البته من خودم یک مدت 7710 داشتم اینجا هیچ چیز بدرد بخوری براش پیدا نکردم) و کلا برنامه هاشم در حد گوشیهای پر شمار دیگه نیست...
    اینجا برای خیلیها هنوز جا برای فکر کردن هست (مثل همه کسانی که ال جی دارند که فکر کنم مقدم تر باشن...)

آخر فروم باز hamkar1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    شهر هرت

پيش فرض

اول از هر چيز سلام خدمت تمامي دوستان
    يه مدت بود كه نبودم يا خيلي خيلي كم سر مي زدم
    يه تبريك به تمامي دوستان بابت سال نو و يه تبريك به برخي از دوستان بابت همكار يا كاربر شدنشون تو p30
    من يه نگاه كوچيك به انجمن موبايل انداختم.خيلي خوبه :مرتب تر شده ولي چند تا نكته كوچيك كه ميشه يه تامل كوچيك بهش كرد:
    حذف يك سري تاپيك مفيد .منظورم از مفيد مطرح كردن سوالات در اون تاپيك ها با زدن پست بود ولي الان همه دارن تاپيك مي زنند.مثلاً تاپيك ايرانسل يا تاپيك قيمت روز گوشي و....
    دوم مي خوام راجب به برنامه هاي كاربردي موبايل يه نظر بدم.اكثر دوستان كه به تازگي وارد سايت ميشن دنبال برنامه هاي مثل ديكشنري ؛هك؛نرم افزارهاي اينترنتي و .... مي گردن كه قبلاً يادم مياد اكثرشون تو يه تاپيكي بود كه يه زمان آقا كمال(كلنگ) مي گردوندشو بعدش به كل رها شد و اصلاً ميشه گفت فراموش شد.
    چرا يه تاپيكي وجود نداشته باشه كه اين نرم افزارها رو اونجا قرار بديم و آپديت هم بشه
    البته اين نرم افزارها مي بايست بر روي سرور سايت باشه(فكر هم نمي كنم بيشتر از 100 مگ بشه)
    مثلاً الان اگه شما بخواهيد يه ماشين حساب پيدا كنيد بايد سرچ كنيد بعد از پيدا كردن تازه بايد ببيني لينك سالمه يا نه بعدش ببيني اصلاً كار ميكنه يا نه
    ولي با زدن چنين تاپيكي اين مشكل حل ميشه
    من فكر مي كنم نهيتاً يه 40-50 تا برنامه از اين قبيل بيشتر نداشته باشيم.

آخر فروم باز shahshahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    طهران / Tehran

پيش فرض

سلام حسین خان.
    قسمت برنامه و بازی خیلی نا مرتبه.(مخصوصا بازی)
    هر کی از راه میرسه یه تاپیک میزنه توش یه برنامه یا بازی معرفی میکنه که اولا به احتمال زیاد تکراریه و ثانیا اصلا ذکر نمیکنه که این برنامه یا بازی برای چه سیستم عاملی هست. قسمت درخواست هم همینطور.
    اگه میشه زیر مجموعه هایی برای بازی ها و برنامه ها بر اساس نوع سیستم عامل گوشی ها تعبیه بشه که این همه در هم و بر هم نباشه. مثل کاری که در Gt کردین.
    ممنون.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

انجمن موبایل خیلی جالب شده..!
    در قسمت برنامه های کاربردی فقط تایپیک معرفی برنامه های Uiq باز مونده..! (مشخصه اگه آقای همکار گوشیشون سیمبین 9.1 بود تایپیک مربوط به اون باز میموند..!)

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

در قسمت برنامه های کاربردی فقط تایپیک معرفی برنامه های Uiq باز مونده..! (مشخصه اگه آقای همکار گوشیشون سیمبین 9.1 بود تایپیک مربوط به اون باز میموند..!)
    اول از هر چيز سلام خدمت تمامي دوستان
    يه مدت بود كه نبودم يا خيلي خيلي كم سر مي زدم
    يه تبريك به تمامي دوستان بابت سال نو و يه تبريك به برخي از دوستان بابت همكار يا كاربر شدنشون تو p30
    من يه نگاه كوچيك به انجمن موبايل انداختم.خيلي خوبه :مرتب تر شده ولي چند تا نكته كوچيك كه ميشه يه تامل كوچيك بهش كرد:
    حذف يك سري تاپيك مفيد .منظورم از مفيد مطرح كردن سوالات در اون تاپيك ها با زدن پست بود ولي الان همه دارن تاپيك مي زنند.مثلاً تاپيك ايرانسل يا تاپيك قيمت روز گوشي و....
    دوم مي خوام راجب به برنامه هاي كاربردي موبايل يه نظر بدم.اكثر دوستان كه به تازگي وارد سايت ميشن دنبال برنامه هاي مثل ديكشنري ؛هك؛نرم افزارهاي اينترنتي و .... مي گردن كه قبلاً يادم مياد اكثرشون تو يه تاپيكي بود كه يه زمان آقا كمال(كلنگ) مي گردوندشو بعدش به كل رها شد و اصلاً ميشه گفت فراموش شد.
    چرا يه تاپيكي وجود نداشته باشه كه اين نرم افزارها رو اونجا قرار بديم و آپديت هم بشه
    البته اين نرم افزارها مي بايست بر روي سرور سايت باشه(فكر هم نمي كنم بيشتر از 100 مگ بشه)
    مثلاً الان اگه شما بخواهيد يه ماشين حساب پيدا كنيد بايد سرچ كنيد بعد از پيدا كردن تازه بايد ببيني لينك سالمه يا نه بعدش ببيني اصلاً كار ميكنه يا نه
    ولي با زدن چنين تاپيكي اين مشكل حل ميشه
    من فكر مي كنم نهيتاً يه 40-50 تا برنامه از اين قبيل بيشتر نداشته باشيم.
    سلام .
    قسمت برنامه و بازی خیلی نا مرتبه.(مخصوصا بازی)
    هر کی از راه میرسه یه تاپیک میزنه توش یه برنامه یا بازی معرفی میکنه که اولا به احتمال زیاد تکراریه و ثانیا اصلا ذکر نمیکنه که این برنامه یا بازی برای چه سیستم عاملی هست. قسمت درخواست هم همینطور.
    اگه میشه زیر مجموعه هایی برای بازی ها و برنامه ها بر اساس نوع سیستم عامل گوشی ها تعبیه بشه که این همه در هم و بر هم نباشه.
    ممنون.
    در حال بررسي هستيم.

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

قفل شد دوست عزيز

آخر فروم باز shahshahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    طهران / Tehran

پيش فرض

چرا حسین خان؟؟؟؟؟

کاربر فعال انجمن Saman-tci's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ♠ جاﺪه انتظار ♠

پيش فرض

ایشون نگفتن که قفل کنید ...........!!!!!!!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •