تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: مشکل با وصل کردن اکسس پوینت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض مشکل با وصل کردن اکسس پوینت

سلام دوستان من اکسس پوینت خریدم و انگار باید کابل Lan رو از کامپیوتر به اکسس پوینت وصل کنم و با مودم از طریق کابل USB به اینترنت وصل بشم . مشکل اینجاست که من همیشه با همون کابل Lan به اینترنت وصل میشدم و تو این مدت سی دی درایور مودم رو گم کردم و حالا نمیتونم با کابل USB برم اینترنت ! میخوام ببینم راه دیگه ای هست که با کابل Lan کامپیوتر و اکسس پوینت رو به اینترنت وصل کنم ؟ هرچی هم گشتم درایور رو پیدا نکردم دانلود کنم مدل مودم هم ( Tp-link TD-8811) هست . میشه یه تبدیل Lan به USB گرفت و اکسس پوینت رو با تبدیل به کیس وصل کرد و مودم رو هم با خود کابل Lan ? ممنون از همتون

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام دوستان من اکسس پوینت خریدم و انگار باید کابل Lan رو از کامپیوتر به اکسس پوینت وصل کنم و با مودم از طریق کابل USB به اینترنت وصل بشم . مشکل اینجاست که من همیشه با همون کابل Lan به اینترنت وصل میشدم و تو این مدت سی دی درایور مودم رو گم کردم و حالا نمیتونم با کابل USB برم اینترنت ! میخوام ببینم راه دیگه ای هست که با کابل Lan کامپیوتر و اکسس پوینت رو به اینترنت وصل کنم ؟ هرچی هم گشتم درایور رو پیدا نکردم دانلود کنم مدل مودم هم ( Tp-link TD-8811) هست . میشه یه تبدیل Lan به USB گرفت و اکسس پوینت رو با تبدیل به کیس وصل کرد و مودم رو هم با خود کابل Lan ? ممنون از همتون
    شما درابور لنتون روی سیستم رو نصب کنید و مشکلی نداشته باشه میتونید مودم رو به راحتی با لن به سیستم بزنید و نیازی به سی دی درایور مودم نیست از طریق پنل هم میتونید وارد تنظیمات مودم شید و مودم رو کانفیگ کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

شما درابور لنتون روی سیستم رو نصب کنید و مشکلی نداشته باشه میتونید مودم رو به راحتی با لن به سیستم بزنید و نیازی به سی دی درایور مودم نیست از طریق پنل هم میتونید وارد تنظیمات مودم شید و مودم رو کانفیگ کنید
    دوست عزیز با وصل شدن از طریق کابل لن مشکلی ندارم مشکل اینه نمیتونم با کابل usb وصل بشم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

فهمیدم شما یک اکسس پوینت گرفتید برای داشتن وایرلس مودمتون رو با لن میخواین به اکسس پوینت وصل کنید و با یو اس بی هم متصل شید به سیستم منتها درایور یو اس بی نیست بزارید من بگردم ببینم درایورشو پیدا میکنم یا نه ویندوزتون چی است ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

یه فایل 1.7 مگابایتی بود گرفتم طبق دستوراتش اپگرید کردم ولی هنوزم کابل Lan رو که میکشم نمیتونم با سیم USB به اینترنت وصل بشم ! تنظیمات خاصی داره وصل شدن از طریق USB ؟

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

یه فایل 1.7 مگابایتی بود گرفتم طبق دستوراتش اپگرید کردم ولی هنوزم کابل Lan رو که میکشم نمیتونم با سیم USB به اینترنت وصل بشم ! تنظیمات خاصی داره وصل شدن از طریق USB ؟
    ویندوزتون چیه؟
    من ویندوز 8 داشتم همزمان هم لن و هم یو اس بی رو وصل کردم (با لن میتونستم برم ولی داریور یو اس بی رو نداشتم) با سرچ اتوماتیک درایورش رو خود ویندوز پیدا کرد و نصب کرد الانم مشکلی ندارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

ویندوزتون چیه؟
    من ویندوز 8 داشتم همزمان هم لن و هم یو اس بی رو وصل کردم (با لن میتونستم برم ولی داریور یو اس بی رو نداشتم) با سرچ اتوماتیک درایورش رو خود ویندوز پیدا کرد و نصب کرد الانم مشکلی ندارم

ویندوزم 7 هست متاسفانه هر کار میکنم با USB نمیتونم به اینترنت وصل بشم ! نمیشه تبدیل USB به LAn گرفت و اکسس پوینت رو از طریق تبدیل به یو اس بی وصل کنم ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ویندوزم 7 هست متاسفانه هر کار میکنم با USB نمیتونم به اینترنت وصل بشم ! نمیشه تبدیل USB به LAn گرفت و اکسس پوینت رو از طریق تبدیل به یو اس بی وصل کنم ؟
    من همچین تبدیلی ندیدم شما درایور یو اس بی رو نصب کنید میتونید از طریق یو اس بی وارد پنل مودم بشید و کانفیگ کنید و به اینترنت وصل بشید شما کدوم ورژن رو نصب کردید ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

من همچین تبدیلی ندیدم شما درایور یو اس بی رو نصب کنید میتونید از طریق یو اس بی وارد پنل مودم بشید و کانفیگ کنید و به اینترنت وصل بشید شما کدوم ورژن رو نصب کردید ؟

همون سایت اخرین فایلی که گذاشته بود رو گرفتم تو تنظیمان اینترنت اکسپلورر اپدیت کردم . کانفیگ کردن چطوریه بلد نیستم میشه توضیح بدی ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •