تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: نوت بوک Acer Extensa 4220 ، آره یا نه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض نوت بوک Acer Extensa 4220 ، آره یا نه؟

با سلام و تبریک عید به دوستان

من قصد خرید یه نوت بوک ارزون قیمت تا سقف 700 هزار تومن برای کارای معمولی رو دارم. بر اساس راهنمایی دوستان نوت بوک acer extensa 4220 رو با قیمت حدود 650 هزار تومن انتخاب کردم. امکانات این نوت بوک با توجه به قیمتش و همچنین نقد هایی که ازش در اینترنت موجوده نشون میده که باید با توجه به قیمتش انتخاب خوبی باشه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ---
    کد:
    با این وجود می خواستم ببینم شما تو همین رنج قیمت ( 700~750 آخرش) لپ تاپ بهتری سراغ دارین که امکانات بهتری نسبت به acer داشته باشه؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنین.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

لپ تاپ core که با این بودجه 650 تومنی نمیتونی بخری ... اما این acer ها نسبت به سایرین اینتخاب خوبیه

البته Thinkpad R61 هم انتخاب خوبی میتونه باشه ... 730.000 تومان یا HP COMPAQ 6720Sc که طرفدار زیادی داره :

کد:
    Last edited by REGISTERED USER; 29-03-2008 at 22:59.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    L0r3stan

پيش فرض

تا 770هزار تومان لپ تاپ هاي خوبي ميتوني پيدا كني........ (با سي.پي.يوي دو هسته اي ، نه سلرون)
    مثلاً خودم اينا رو بعد از چند ماه تحقيق تو اينترنت پيدا كردم

Acer 4720z (cpu: pentium dual core t2330 1.66GHz)
    lenovo r61i
    (cpu: pentium dual core t2330 1.66Ghz)
    lenovo n200 (cpu: pentium dual core t2310 1.46Ghz
    toshiba l45 (cpu: pentium dual core t2310 1.46Ghz

هارد: 80گيگ........ رم:1گيگ .......... كارت گرافيك: intel gma x3100
    Last edited by persia007; 29-03-2008 at 18:31.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

حالا پرشیا جان بلاخره خریدی ؟ تو که ما رو کچل کردی ... lol

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون. اینطور بنظر میرسه که باید حدود 100 تومن بیشتر خرج کنم تا لااقل cpu دو هسته ای باشه. حالا ارزشش رو داره که برای ارتقای cpu از celeron 1.8 به دو هسته ای 1.6 ، 100 تومن بیشتر بدم؟ چون بغیر از این اختلاف چشمگیر دیگه ای که ندارن.

شما چی پیشنهاد میکنین؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

تفاوت رو وقتی حس می کنی که میخوای همزمان دو یا سه کار رو انجام بدی ... بلی ... واقعا ارزش داره ...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    L0r3stan

پيش فرض

حالا پرشیا جان بلاخره خریدی ؟ تو که ما رو کچل کردی ... lol
    نه...... نخريدم........... فكر هم نكنم بتونم بخرم............. فلوس لا موجود

ممنون از راهنماییتون. اینطور بنظر میرسه که باید حدود 100 تومن بیشتر خرج کنم تا لااقل cpu دو هسته ای باشه. حالا ارزشش رو داره که برای ارتقای cpu از celeron 1.8 به دو هسته ای 1.6 ، 100 تومن بیشتر بدم؟ چون بغیر از این اختلاف چشمگیر دیگه ای که ندارن.

شما چی پیشنهاد میکنین؟
    قيمت توشيبا حدود 720.000 تومان هست
    لنوو R61i هفتصد هزارتومان
    ايسر 770.000 تومان
    لنوو n200 هفتصد و سي هزار تومان

دوستم مي گفت.......... يكي از دوستام لپ تاپ با سي.پي.يو سلرون خرديده بود اما حالا پشيمونه
    Last edited by persia007; 30-03-2008 at 21:46.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

توضیحات خوبی دادین. IBM R61i لپ تاپ مناسبی به نظر میرسه و تصمیم دارم همین مدل رو تهیه کنم. چند تا نقد در مورد این لپ تاپ هم خوندم و اکثرا از مقاومت فیزیکی بالا و عمر باطری زیادش تعریف کرده بودن. پردازندش هم در عین ارزونی دو هسته ای هست. ضعفاش هم یکی بدنه زمخت و کلفتش هست و بعدی نداشتن امکانات مالتی مدیای فوری. در کل با توجه به اولویت هایی که در نظر داشتم مورد مناسبی برای من محسوب میشه و بابت معرفی این مدل ازتون تشکر میکنم.

در مورد خرید و گارانتی هم یه سوال داشتم. من ساکن شهرستانم. اگه مثلا از پارس لپ تاپ بصورت اینترنتی سفارش بدم بهتره یا اینکه حضوری تهیه کنم؟ اگه بسته بهردلیلی با اشکال ارسال بشه، یا نقص فنی تو کالای ارسالی وجود داشته باشه بعدا چه اقداماتی میشه انجام داد؟ اصلا خرید اینترنتی رو پیشنهاد میکنین؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

من خرید اینترنتی رو توصسه نمیکنم ، چون همون مدل که تو ویترین داره برات میفرسته ... شاید هم دست خورده ... شما که نمیتونی در جا تست کنیو بفهمی

پس بهتره به یک فروشنده معتبر توی شهرستان یا نزدیکترین مرکز استان رجوع کنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

درسته. همینجوریش گارانتی درست و حسابی نداریم. چه برسه به سفارشاتی که خریدار و فروشنده همدیگه رو نمی بینن.

و به عنوان آخرین سوال. اگرچه در حال حاضر تصمیم قطعی من تهیه مدل ibm r61i هست، ولی ظاهر ساده و بدون ظرافتش باعث شده در مورد dell inspiron 6400 سری C یا E هم یه تحقیقاتی بکنم. قیمت دقیق این مدلا دستم نیست. ولی اگه امکانات فنیش رو شما تایید بکنین و قیمتش طرفای 750~800 باشه شاید بتونم اینو بجای IBM تهیه کنم. شما تجربه ای در استفاده از سری 6400 دل داشتین؟ آیا عملا کارکرد بهتری نسبت به ibm r61i داره یا اینکه صرفا بخاطر ظاهرش قیمت بالاتری داره؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •