تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشكل نويز صدا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض مشكل نويز صدا

سلام
    من به تازگي سيستمي جمع كرده ام وتنها اشكال موجود اين است كه صداي باند چپ دچار نويز شديد مي شود اين نويز از ابتداي بوت شدن سيستم شروع شده وبااجراي هر برنامه اي (حتي باز كردن يك درايو يا فولدر)دچار تغيير شديد مي گردد.من تمام كارهايي كه خودم وديگران به فكرمان مي رسيد را انجام دادم(نصب مجدد درايور كارت صدا-تست اسپيكر-تست مادر بورد-تست تمام قطعات بدين صورت كه تك تك آنها را برداشته ومنتظر تاثير احتمالي مي شدم-به روز رساني بايوس-...)ولي هنوز مشكل كماكان پا برجاست . 8ipe1000pro -cpu 2.4-vga مادربورد-ati radeon 9200-و اطلاعات ديگر هم اگر لازم شد برايتان خواهم نوشت .اميدوارم از شما دوستان اگركسي درباره رفع اين مشكل راهكاري در نظر دارد از راهنمايي دريغ نورزد.
    متشرم.

حـــــرفـه ای habibi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

سلام دوست عزيز.
    يه حدس هست و اون اينه كه فيش بلندگوي شما مشكل داشته باشه.
    اگه ايراد از فيش نيست كارت صداي دستگاه شما از نوع آن بورده؟
    در اين صورت مادربرد رو براي گارانتي ببريد. مشكل داره.
    اگه آن بورد نيست بايد كارتتون رو عوض كنيد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

ممنون از اين كه توجه كرديد.فيش بلندگو مشكلي ندارد چون روي دو سيستم ديگر تست كرده ام كارت صدا هم آن بورده ومادر بورد راهم براي تست بردم ومشكلي نداشت.توجه داشته باشيد كه اين صدا مانند خش خش نا بهنجاري است كه با زدن كليد پاور شروع شده ووقتي ويندوز بالا مي آيد با اجراي هر برنامه يا حتي باز كردن يك فولدر دچار نوسان مي گردد.اگر لطف كرده و هر چه زودتر براي حل اين مشكل مرا راهنمايي كنيد بسيار سپاسگزار خواهم بود.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

مشكل ممكنه از اسپيكرت باشه
    يا از كيس دستگاهت (پاور ايزوله نيست) (جنس كيس نا مرغوب) :mrgreen:

اينا رو تست كن

حـــــرفـه ای saghy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام
    فكر كنم توضيح امير عزيز درست باشه . اين اختلال به شدت مربوط به ايزوله بودن پاور ميشه به خصوص در مادربرد هاي گيگا كه داراي JACK SENSING هستند و احتياج به يك پاور خوب دارند .
    به همين دليل نويزهاي توليد شده از خواندن سي دي يا كاركرد هارد و حتي حركت موس را روي اسپيكر منعكس ميكنند. به طور كلي پاور هاي عرضه شده بر روي كيسهاي عادي و رواج بازار ايران به نوعي درجه 3 بوده و به هيچ عنوان داراي تاييده هاي آزمايشگاهي نيست . يك پاور خوب هم اكنون قيمتي در حدود 35 تا 65 هزار تومان دارد!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

دوست عزيز
    من مشابه مشكل شما رو داشتم.اما وقتي محل قرار دادن كامپيوتر را ( در منزل ) تغيير دادم
    مشكل حل شد.بعضي از منازل داراي فركانسهاي مزاحم ( مربوط به سيم كشي برق يا وجود
    دكلهاي برق ) هستند لذا تغيير مكان كامپيوتر در منزل ميتواند به شما كمك كند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

سلام به همگي دوستان كه در حق بنده لطف كردند.
    متاسفانه با تغيير مكان مشكل حل نشد وفعلا نيز امكان تعويض پاور را ندارم چون سيستم را براي يكي از اقوام تهيه كرده بودم وتنها كاري كه توانستم براي حل موقتي اين مشكل انجام بدهم اين بود كه هر دو اسپيكر را به وسيله فيش تبديل به خروجي راست ساب ووفر وصل كردم!فعلا نيز درگير حل مشكل(بسيار اساسي) سيستم خودم هستم كه در همين انجمن تحت عنوان مودم D-Link مطرح كرده ام وچشم انتظار راهنمايي دوستان مي باشم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •