تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 12 اولاول ... 289101112
نمايش نتايج 111 به 118 از 118

نام تاپيک: تكنیك های رانندگی ، حرکات نمایشی

آخر فروم باز Kasra 91's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    رشــــت

پيش فرض

2 ماه راننده ام

نمیدونم چرا هرجوری که صندلی رو تنظیم میکنم تسلط کافی به جلو و نوک ماشین ندارم چیکار باید کرد ؟

چجوری میشه رد کردن جاهای تنگ مثل گیر کردن بین 2 ماشین رو یاد گرفت؟

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام

دوستان براي اينكه خيلي سريع شتاب بگيريم بايد چيكار كرد چقدر گاز داد و چطوري دنده عوض كرد

کاربر فعال انجمن عکاسی Spak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    شیـــــــــــراز . .

پيش فرض

سلام

دوستان براي اينكه خيلي سريع شتاب بگيريم بايد چيكار كرد چقدر گاز داد و چطوري دنده عوض كرد
    باید خیلی گاز داد و سریع دنده عوض کرد

آخرین ارسال تایپیک مال پارساله ... از کجا آوردیش ...!

4. این کاربر از Spak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

نمیدونم چرا هرجوری که صندلی رو تنظیم میکنم تسلط کافی به جلو و نوک ماشین ندارم چیکار باید کرد ؟
    بستگی داره شما به چی تسلط بگین.
    همین که چهار چوب ماشینتون رو ببینید و بتونید تشخیص بدید که چهار تایر شما کجی جاده قرار میگیره، در این شرایط صندلی شما کاملا تنظیم هست!

چجوری میشه رد کردن جاهای تنگ مثل گیر کردن بین 2 ماشین رو یاد گرفت؟
    اینم یه چیز تو مایه های تنظیم صندلی هست! زمانی که شما میخواید از بین دو ماشین رد بشین، گوشه ترین منطقه ی ماشین رو از تایر های جلو اندازه بگیرید. اگر اونجا رد شد بدونین که ماشین کامل رد میشه. چون تایر هم همونجا قرار میگیرن!
    (به شرطی که ماشین شما سمند یا BMW X6 نباشه! چون این دو ماشین پشتشون از جلوشون بزرگتره!)

در دنده 1 حدود 10 متر برین و بزنین دنده دو. دنده دو هم اگر بخواید زود به شتاب برسید حدود 20 الی 30 متری که رفتین بزنین سه. سه رو هم گاز بدین و تا حدود 60 الی 65 کیلومتر برین و بزنین 4. با 4 میشه تا 100 تارفت ولی ماشین یه کمن بهش فشار میاد و به این درجه ی کیلومتر که رسیدید بزنید 5. با 5 تا 200 تا هم میتونید برید

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

در دنده 1 حدود 10 متر برین و بزنین دنده دو. دنده دو هم اگر بخواید زود به شتاب برسید حدود 20 الی 30 متری که رفتین بزنین سه. سه رو هم گاز بدین و تا حدود 60 الی 65 کیلومتر برین و بزنین 4. با 4 میشه تا 100 تارفت ولی ماشین یه کمن بهش فشار میاد و به این درجه ی کیلومتر که رسیدید بزنید 5. با 5 تا 200 تا هم میتونید برید
    با ادب و احترام اما این چیزی که گفتین کاملا غلطه
    احتمال میدم تو حالتی که ذکر کردین ماشین دنده مرده بره و این یعنی نابود کردن شتاب و کشش ماشین

استفاده از حداکثر شتاب تو هر ماشین با توجه به عوامل مختلفی مثل : ضرایب گیربکس،حداکثر گشتاور و خیلی عوامل دیگگه متفاوته
    به عنوان مثال برای ماشینی که گشتاورش توی دور موتور 5500 کامل میشه نحوه ی تعویض دنده برای رسیدن به حداکثر شتاب کاملا فرق داره با ماشینی که تو 4500 گشتاورش تکمیل میشه
    پس دادن نسخه ی کلای برای رسیدن به حداکثر شتاب تو ماشینای مختلف کار صحیحی نیست

7. 2 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن عکاسی Spak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    شیـــــــــــراز . .

پيش فرض

با ادب و احترام اما این چیزی که گفتین کاملا غلطه
    احتمال میدم تو حالتی که ذکر کردین ماشین دنده مرده بره و این یعنی نابود کردن شتاب و کشش ماشین

استفاده از حداکثر شتاب تو هر ماشین با توجه به عوامل مختلفی مثل : ضرایب گیربکس،حداکثر گشتاور و خیلی عوامل دیگگه متفاوته
    به عنوان مثال برای ماشینی که گشتاورش توی دور موتور 5500 کامل میشه نحوه ی تعویض دنده برای رسیدن به حداکثر شتاب کاملا فرق داره با ماشینی که تو 4500 گشتاورش تکمیل میشه
    پس دادن نسخه ی کلای برای رسیدن به حداکثر شتاب تو ماشینای مختلف کار صحیحی نیست
    کاملا درسته ، بستگی به نوع ماشین ، میزان کشش موتور و... که از همه مهمتر تمیزی موتور ماشین مهمه. دور موتور بالا فشار زیادی رو به ماشین میاره و اگه به موتور رسیدگی نکنید مثل نوع و دفعات تعویز روغن ، حتی برق ماشین و از این قبیل چیز ها به موتور صدمه میزنه ... البته زیاد هم نباید به موتور فشار وارد کرد
    من خودم هر وقت بخوام شتاب بگیرم دنده رو با دور موتور 5.5 یا 6 هزار عوض میکنم ، 2 رو یکم بیشتر از 80 تا میره یه بار هم با دنده 3 حدود 140 تا رفتم ! البته نا گفته نماند ماشین من 2400 سی سی هست

9. 2 کاربر از Spak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

ممنون از جوابهاتون

ماشينم پرايد معمولي مدل 84 است

راستش يكي از اقوام خيلي لاف ميومد كه ماشينش خيلي زود شتاب ميگيره ميخواستم رو شو كم كنم برا همين پرسيدم كه چطوري بهتر شتاب بگيرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

از توصیه ی شما ممنونم پوریا جان ولی بستگی به ماشین زیر پات هم داره. من حدودای پراید اینا رو گفتم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •