تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمای انتخاب مکان تحصیل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض راهنمای انتخاب مکان تحصیل

سلام .
    من میخواستم توی رشته کامپیوتر بخونم اما دبیرستان ها این رشته را ندارند و باید هنرستان بخونم یا توی دبیرستان ریاضی بخونم و برای دانشگاه برم کامپیوتر .
    که به احتمال زیاد هنرستان می‌ خونم ، فقط سوالی که برام پیش اومده اینه وقتی هنرستان بخونم نمیتونم دانشگاه دولتی برم و اینکه تا چه حد میتونم ادامه تحصیل بدم تا مقاطع بالا مثل دکتری هست یا نه ؟
    چون اونجور که من گشتم دیپلم بگیری‌و یکی دو مرحله بالاتر دیگه نیست و یک جا هم خوندم که بعد از هنرستان دوباره توی یک رشته مثل هنر و ریاضی برم و بعد برای دانشگاه دولتی درخواست بدم و کنکور بدم و از اونجا ادامه تحصیل بدم !!
    متاسفانه در این باره منبع مناسبی نیست و اگر از دوستان کسی میتونه توضیح بده ممنون میشم

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

فکر میکنم بهتر باشه ریاضی بخونید و برای دانشگاه هدف بذارید که رشته کامپیوتر رو تو یه دانشگاه خوب دولتی ادامه بدید. در کنارش مهارت های لازم رو با دوره ها و تلاش خودتون بدست بیارید. با مدرک لیسانس این رشته هم کلی کار مناسب هست...

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

تو ادامه دادن هیچ فرقی نیست
    اگه از هنرستان دیپلم بگیری بعدش می تونی تو دانشگاه های دولتی و یا آزاد کاردانی بگیری و بعد گرفتن کاردانی میتونی دوباره برای کارشناسی کنکور بدی و بعدش ارشد و دکترا. اما با رشته ریاضی میتونی کارشناسی پیوسته قبول بشی و دیگه کاردانی نگیری و مستقیم کارشناسی بگیری تنها تفاوتش این است.
    در ضمن کار مناسب اگه پیدا کردید خبرم کنید. مدرکم کارشناسی نرم افزار کامپیوتره

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

محدودیتی از بابت تحصیل وجود نداره. دیپلم فنی میره مدرک کاردانی از دانشگاه میگیره و بعدش کنکور کاردانی به کارشناسی میده و بعدش هم که لیسانش گرفت میشه مهندس. فرقی هم با بقیه لیسانسه ها نداره و راحت میتونه بره ارشد و دکترا..
    ولی توصیه میکنم بری ریاضی. چون اگه هدفت ادامه تحصیل باشه هنرستان جای زیاد مناسبی برای درس خوندن نیست و روحیه درس خونی توش زیاد وجود نداره. شما رشته ریاضی رو بخون و بدون کنکور هم میتونی بعدش بری دانشگاه آزاد (که فارغ التحصیلان رشته کامپیوترشون زیاد فرقی با سراسری نداره) بعدشم ارشد و هرچی قسمت شد. اگه کنکور دادی و رتبه خوب آوردی هم میتونی بری سراسری اصلا

5. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •