تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 32 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 312

نام تاپيک: ✔ انــتــقــالــی دانــشــگـــاه

پروفشنال Rainy eye's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    نتیجه درخواست مهمان شدن که خود سنجش ثبت نام کرد کی و کجا میاد؟!؟
    تو سایت سنجش که زده بود از اول آذر باید به دانشگاه محل تحصیل مراجعه کنید ،ولی دانشگاه اظهار بی اطلاعی میکنه!!!!
    خود سنجشم که جواب نمیده...مگه قرار نیست واسه ترم 2 مهمانی بدن؟!؟پس کی میخوان جواب بدن؟!؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hasti rs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

من چند روزه افتادم دنبال کار مهمان گرفتن ، پدرمو در آوردن! میگن باید بیماری شدیدی داشته باشی! که دکتر بگه باید توی شهر خودت باشی
    اگه بهونه های مختلف داشته باشید و بگید واسه رفت و آمد مشکل دارید ، یا خانواده بهتون احتیاج دارن بهتون نامه ی مهمان میدن ؛ کلا" نامه مهمان دادن از طرف دانشگاه مقصد اسونه ولی دانشگاه مبداء به سختی موافقت میکنه .

پروفشنال justmp3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    021 Forever

پيش فرض

سلام.
    مطمعنی چنین چیزی میشه؟
    آخه همین رفیقم که گفتم کلا اومد و پرونده پیش دانشگاهیش رو بست.
    شک ندارم دوست من

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

این مطلبو توی یه تاپیک دیگه گذاشته بودم یکی از بچه ها گفت اینجا هم بذارمش...

با دیدن این مطلب تصمیم گرفتم یه شرح کامل از انتقالی و مهمانی بنویسم ( به عنوان یه تجربه دار و این که توی 1سالی که گذشت مرتب پیگیرش بودم )
    چون واقعاَ هیچ پست کاملی در این زمینه توی این فروم ندیدم و کمبودشو حس می کردم .
    اولاَ که چیزی به نام انتقالی در همون اول وجود نداره ( به جز در موارد خاص مثلا انتقالی دائم فرزند اعضای هیئت علمی دانشگاه مقصد و همچنین یه سری تبصره و استثنا برای خانواده های شهدا ، جانبازان و ... )
    پس اگه پدر و مادرتون عضو هیئت علمی دانشگاهی نیستن که تصمیم دارید برید و نه جز دومی ...چیزی به نام انتقالی دائم (قبل از مهمانی ) و نیز مهمانی در ترم 1تعریف نشده . پس با این حساب باید حداقل 1 ترم بخونید ( احتمال رخ دادن همین حداقل زیر 5درصد هست و به نظرم شما توی ذهنتون حداقل 2 ترم در نظر بگیرید که باید توی شهر قبولیتون درس بخونید)
    ترم 1 آبان توی سایت سازمان سنجش فرمی تحت عنوان "مهمان مبنا" میاد
    مهمانی مبنا به درد اون افرادی میخوره که حداقل 90 تا 95 درصد نمره قبولی در دانشگاه مورد نظر رو در کنکور سراسری اوردن .داشتم دوستی که رتبش 2500 شده بود و در خواست برای مکانیک صنعتی اصفهان داده بود وقبول شده بود ( فکر می کنم مکانیک صنعتی اصفهان پارسال تا 2000 گرفته بود )
    پس اگه رشتتون مثلا در دانشگاه x تا رتبه 2000 گرفته و شما 5000 شدید باید قید اینو بزنید. وبرید به دنبال مهمانی عادی.
    **مهمانی مبنا 1ترم هست و باقی ماندن دانشجو به نظر مقصد وابسته هست و در صورت موافقت تا هر زمانی دوره شبانه محسوب میشه و مدرک هم دانشگاه مبدا صادر میکنه **
    مهمانی عادی : قبلاَ باید برای درخواست این مهمانی فرم مهمانی در دانشگاه مبدا (همونجا که داری درس می خونی ) پر میکردیم و امضای مدیر گروه ، معاونت آموزشی دانشکده ، آموزش دانشکده میگرفتیم بعد فرم رو به دانشگاه مقصد تحویل میدادیم که البته همین امضا گرفتن از مبداَ 7 خوان رستم سخت تر بود
    ******چون معمولاَ این دانشگاه مبداَ هست که مخالفت زیادی می کنه******
    مدیر گروه میگفت اگه قرار باشه همه غیر بومی ها برن دیگه کسی اینجا نمی مونه!
    با فرض موافقت در دانشگاه مبداَ فرم میرفت دانشگاه مقصد و اونجا بررسی میشد اولویت هم قرار میدن با
    1- دانشجوی دختر
    2-فرد متأهل
    3-دانشجویی که مشکل حاد پزشکی داشته باشه (که واسش کمیسیون تشکیل میدن و سختیه خودشو داره)
    4-مسافت زیاد (هر چقدر مسافت دانشگاه مبدا و مقصد -یعنی جایی که فرد ساکن بوده قبلاَ- بیشتر باشه احتمال موافقت بیشتره
    5-دانشجوی با معدل بالا (که دقیقاَ همینجا یه تناقضی پیش میاد معمولاَ کسی که معدلش بالاهست دانشگاه مبداَ به این راحتی موافقت نمی کنه که اصلا بخواد به این مرحله برسه
    اما الان 3ماه هست که سامانه اینترنتی تشکیل دادن و اونجا فرم پر می کنید ( برای ترم پاییز اردیبهشت سال تحصیلی قبل و برای ترم زمستان آبان ثبت نامشه ) دیگه امضا گرفتن از اون افراد توی دانشگاه مبداَ و همچنین تحویل فرم از روی دوشتون برداشتن و صدالبته که احتمال موافقت هم پایین اومده چون دیگه شما توی این پروسه نقشی ندارید و الان میگن دیگه نباید به دانشگاه مبدا ومقصد مراجعه کنید !!!!
    اون اولویت هایی که برای موافقت در دانشگاه مقصد در روش قدیمی گفتم همچنان در این روش (اینترنتی) وجود داره
    در صورتی که جز موارد خاص هستید مدارکتون باید اسکن و ارسال بشه.
    بعد از اینکه موفق شدید مهمانی بگیرید شما حداقل 3ترم مهمان هستید و بعد از 3ترم برای شما تصمیم میگیرن که
    1-شمارو برگشت بدن به دانشگاه مبداَ
    2-مهمانی دائم به شما بدن
    3-مهمان تبدیل بشه به انتقالی دائم
    و همه ی اینا به معدل شما توی مقصد بستگی داره ( که البته قانون هر دانشگاهی فرق داره مثلاَ یه دانشگاهی میگه بایدمعدل از میانگین هم رشته و هم ورودیهات بالاتر باشه یه دانشگاه میگه باید جز 5%باشی )
    حالا اگه شماره 1 اتفاق بیوفته که می تونم با جرأت بگم شما 3ترم یا 1/5 سال از وقتتون هدر دادید چون وقتی شما بر میگردید به دانشگاه مبداَ وهیچکدومتون از واحد هایی که پاس کردید توی 3ترم گذشته قبول نمی کنن
    شماره 2 ، شما تا آخر کارشناسی اونجا به عنوان مهمان هستید ( یعنی دوره شبانه حساب میشید وباید پول شبانه بدید ) بعلاوه اینکه مدرکتون از دانشگاه مبدا صادر میشه .
    شماره 3، بهترین حالت ممکن از دوره شبانه در میاید (روزانه میشید ) و مدرک هم دانشگاه مقصد صادر می کنه .

فقط در مورد دانشجوهای دوره شبانه که میخوان مهمانی بگیرم اطلاعی ندارم اونا وضعیتشون چی میشه و گرنه درمورددانشجوهای روزانه که قصد مهمانی( در همان رشته تحصیلی و در دانشگاهی که ساکن اون شهر هستن ) دارن سعی کردم تمام نکاتی که به خاطر دارم بگم.
    اگه سوالی بود در خدمتم

5. 9 کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه gozine2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

خیلی خوب بود.ازاد دانشگاه هاش هم اینجوری هستش؟

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

این مطلبی که نوشتم مربوط به دانشگاه سراسری بود .در مورد آزاد اطلاعی ندارم . شرمنده

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

این مطلبو توی یه تاپیک دیگه گذاشته بودم یکی از بچه ها گفت اینجا هم بذارمش...

با دیدن این مطلب تصمیم گرفتم یه شرح کامل از انتقالی و مهمانی بنویسم ( به عنوان یه تجربه دار و این که توی 1سالی که گذشت مرتب پیگیرش بودم )
    چون واقعاَ هیچ پست کاملی در این زمینه توی این فروم ندیدم و کمبودشو حس می کردم .
    اولاَ که چیزی به نام انتقالی در همون اول وجود نداره ( به جز در موارد خاص مثلا انتقالی دائم فرزند اعضای هیئت علمی دانشگاه مقصد و همچنین یه سری تبصره و استثنا برای خانواده های شهدا ، جانبازان و ... )
    پس اگه پدر و مادرتون عضو هیئت علمی دانشگاهی نیستن که تصمیم دارید برید و نه جز دومی ...چیزی به نام انتقالی دائم (قبل از مهمانی ) و نیز مهمانی در ترم 1تعریف نشده . پس با این حساب باید حداقل 1 ترم بخونید ( احتمال رخ دادن همین حداقل زیر 5درصد هست و به نظرم شما توی ذهنتون حداقل 2 ترم در نظر بگیرید که باید توی شهر قبولیتون درس بخونید)
    ترم 1 آبان توی سایت سازمان سنجش فرمی تحت عنوان "مهمان مبنا" میاد
    مهمانی مبنا به درد اون افرادی میخوره که حداقل 90 تا 95 درصد نمره قبولی در دانشگاه مورد نظر رو در کنکور سراسری اوردن .داشتم دوستی که رتبش 2500 شده بود و در خواست برای مکانیک صنعتی اصفهان داده بود وقبول شده بود ( فکر می کنم مکانیک صنعتی اصفهان پارسال تا 2000 گرفته بود )
    پس اگه رشتتون مثلا در دانشگاه x تا رتبه 2000 گرفته و شما 5000 شدید باید قید اینو بزنید. وبرید به دنبال مهمانی عادی.
    **مهمانی مبنا 1ترم هست و باقی ماندن دانشجو به نظر مقصد وابسته هست و در صورت موافقت تا هر زمانی دوره شبانه محسوب میشه و مدرک هم دانشگاه مبدا صادر میکنه **
    مهمانی عادی : قبلاَ باید برای درخواست این مهمانی فرم مهمانی در دانشگاه مبدا (همونجا که داری درس می خونی ) پر میکردیم و امضای مدیر گروه ، معاونت آموزشی دانشکده ، آموزش دانشکده میگرفتیم بعد فرم رو به دانشگاه مقصد تحویل میدادیم که البته همین امضا گرفتن از مبداَ 7 خوان رستم سخت تر بود
    ******چون معمولاَ این دانشگاه مبداَ هست که مخالفت زیادی می کنه******
    مدیر گروه میگفت اگه قرار باشه همه غیر بومی ها برن دیگه کسی اینجا نمی مونه!
    با فرض موافقت در دانشگاه مبداَ فرم میرفت دانشگاه مقصد و اونجا بررسی میشد اولویت هم قرار میدن با
    1- دانشجوی دختر
    2-فرد متأهل
    3-دانشجویی که مشکل حاد پزشکی داشته باشه (که واسش کمیسیون تشکیل میدن و سختیه خودشو داره)
    4-مسافت زیاد (هر چقدر مسافت دانشگاه مبدا و مقصد -یعنی جایی که فرد ساکن بوده قبلاَ- بیشتر باشه احتمال موافقت بیشتره
    5-دانشجوی با معدل بالا (که دقیقاَ همینجا یه تناقضی پیش میاد معمولاَ کسی که معدلش بالاهست دانشگاه مبداَ به این راحتی موافقت نمی کنه که اصلا بخواد به این مرحله برسه
    اما الان 3ماه هست که سامانه اینترنتی تشکیل دادن و اونجا فرم پر می کنید ( برای ترم پاییز اردیبهشت سال تحصیلی قبل و برای ترم زمستان آبان ثبت نامشه ) دیگه امضا گرفتن از اون افراد توی دانشگاه مبداَ و همچنین تحویل فرم از روی دوشتون برداشتن و صدالبته که احتمال موافقت هم پایین اومده چون دیگه شما توی این پروسه نقشی ندارید و الان میگن دیگه نباید به دانشگاه مبدا ومقصد مراجعه کنید !!!!
    اون اولویت هایی که برای موافقت در دانشگاه مقصد در روش قدیمی گفتم همچنان در این روش (اینترنتی) وجود داره
    در صورتی که جز موارد خاص هستید مدارکتون باید اسکن و ارسال بشه.
    بعد از اینکه موفق شدید مهمانی بگیرید شما حداقل 3ترم مهمان هستید و بعد از 3ترم برای شما تصمیم میگیرن که
    2-مهمانی دائم به شما بدن
    و همه ی اینا به معدل شما توی مقصد بستگی داره ( که البته قانون هر دانشگاهی فرق داره مثلاَ یه دانشگاهی میگه بایدمعدل از میانگین هم رشته و هم ورودیهات بالاتر باشه یه دانشگاه میگه باید جز 5%باشی )
    حالا اگه شماره 1 اتفاق بیوفته که می تونم با جرأت بگم شما 3ترم یا 1/5 سال از وقتتون هدر دادید چون وقتی شما بر میگردید به دانشگاه مبداَ وهیچکدومتون از واحد هایی که پاس کردید توی 3ترم گذشته قبول نمی کنن
    شماره 2 ، شما تا آخر کارشناسی اونجا به عنوان مهمان هستید ( یعنی دوره شبانه حساب میشید وباید پول شبانه بدید ) بعلاوه اینکه مدرکتون از دانشگاه مبدا صادر میشه .
    شماره 3، بهترین حالت ممکن از دوره شبانه در میاید (روزانه میشید ) و مدرک هم دانشگاه مقصد صادر می کنه .

فقط در مورد دانشجوهای دوره شبانه که میخوان مهمانی بگیرم اطلاعی ندارم اونا وضعیتشون چی میشه و گرنه درمورددانشجوهای روزانه که قصد مهمانی( در همان رشته تحصیلی و در دانشگاهی که ساکن اون شهر هستن ) دارن سعی کردم تمام نکاتی که به خاطر دارم بگم.
    اگه سوالی بود در خدمتم
    چه خوب شد .اینجا هم مطرحش کردی
    انتقالی ازاد با سراسری کمی تفاوت داره.
    اول شرایط خود ازادو بخونید بعد اگه جوابتونو نگرفتید می تونین از کسایی که اینجا انتقالی ازادو گرفتن سوال کنید.چند صفحه قبل هم مطرح شده
    موفق باشید

9. این کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض انتقالی دانشگاه

سلام من خودم انتقالی گرفتم هر کی می خواد انتقالی بگیره به این شماره تماس بگیره.واصتون انتقالی پزشکی میگیره.09378749031دکتر مهدیان

اگه نباشه جاش خالی می مونه doost4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــــــــــــراز دانشگاه بیـــــــرجنــــد

پيش فرض

2-مهمانی دائم به شما بدن
    با اینجای بحث یه مقدار مشکل دارم . کی گفته قبول نمیکنن ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه omnia.2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان یه سوال دارم اطفا جواب بدید
    اگه من دانشگاه ازاد برم شهرستان دوباره بخوام برگردم تهران چه شرایطی باید داشته باشم مثل معدلو..... 10متون گرم

13. این کاربر از omnia.2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •