تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 22 اولاول ... 121819202122
نمايش نتايج 211 به 218 از 218

نام تاپيک: ✔ راهنمایی و روش های برتر مطالعه برای کنکور

در آغاز فعالیت آناهيت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من سوالاي سال هاي گذشته رو بررسي كرده بودم. همه ي درصدام خوب بود جز رياضي. خب كسايي كه تجربي ميخونن ذاتا رياضي ضعيفي دارن. من رياضيم ضعيف نيست ولي خيلي وقت كم ميارم. امسال سر جلسه برگه رو از دستم گرفتن ولي من هنوز كلي سوال رياضي رو كه بلد بودم حل نكرده بودم. خيلي دلم سوخت. از چه منبعي براي آزاد بايد تست زد؟ آخه به نظرم سوالاي رياضي آزاد كلا با سراسري متفاوته. ممنون ميشم اگر يه منبع به جز آزاد راه گاج معرفي كنيد بهم براي تست رياضي.

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminrafael3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام من فوق دیپلم دارم میخواستم امسال فراگیر حقوق امتحان بدم ولی بنا به مشکلاتی تا الان نتونستم بخونم به نظرتون تو این 3 ماه میشه خوند؟

پارسال امتحان دادم قبول شدم ولی بنا به مشکلات مالی نتونستم برم .امسال خیلی دوست دارم برم.

یه راهنمای مطالعه اساتید میتونن بهم بدن؟ در ضمن شاغلم و کل روز رو وقت خوندن ندارم

3. این کاربر از aminrafael3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Muhammad110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام

از دوستان کسی میتونه یه برنامه ریز واسه کنکور ارشد بهم معرفی کنه؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

ارشد فقط باید خودت برنامه ریزی کنی وگرنه هر کس برات برنامه بریزه بهش عمل نمیکنی

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام....
    رفقا من بهمن ماه ازمون کنکور علمی کاربردی برای کارشناسی دارم....
    بنده ریسک کردم و فقط 4 دانشگاه از 4 کلان شهر رو انتخاب کردم که احتمالا نیاز دارم رتبه‌ام خیلی بالا باشه!!!
    حالا، این درس ها برای امتحان میان:
    زبان فارسی 1.5
    انگلیسی 2
    مبانی کامپیوتر 2
    فیزیک عمومی 2.5
    ریاضی عمومی 3
    اعداد ضرایب هستن...

با اینکه معدل کاردانیم احتمالا بالای 17 بشه، ولی هیچ ایده‌ای ندارم که منظورش از مبانی چیه؟! یعنی دانشجویی که میخواد در اینده برنامه نویسی بخونه، ازش ازمون برنامه نویسی نمی‌گیرن؟! مبانی برای ما این بودش که میگفتن این چیزی که اینجاست موسه و یک دستگاه ورودیه! ایا مبانی کامپیوتر همینه؟!!!

بعد من زبانم عالیه و امید دارم که بتونم بالای 80-90 بزنم!!!!
    زبان فارسیم اگر فقط یه بار دیکته‌ام رو ‌می‌دیدید فکر میکردین که مثلا یه کلاس 2 راهنمایی که خیلی هم تنبله براتون متن رو نوشته!!!
    در مورد فیزیک، اخرین باری که این درس رو داشتم کلاس یک دبیرستان یا همون کلاس دهم بوده!!!!
    ریاضی عمومی رو هم اخرین بار کلاس 11 داشتم!!!! و البته تو دانشگاه درس ریاضی امار داشتم و دقیقا یادم نمیاد غیر از این درس، ریاضی عمومی هم داشتم یا نه!!!!

حالا، از 4 درسی که میخوام کنکور بدم، 3 تاش رو 0 مطلق میباشه حدم و زبان و مبانی رو 100!!!!!
    میشه دوستان راهنمایی کنن که چه کتابهایی باید بخونم؟!!

در خصوص سطح ریاضیاتم هم باید بگم که این ترم برای محاسبه‌ی 30 عدد بعد از 1 که خود 1 هم جزوش باشه با انگشت هام 3 دور شمردم!!! و این کار رو 5 بار تکرار کردم تا 5 بار اعدادی از 1-30-31-60 و.... بنویسم!!!( یعنی میخوام بگم ریاضیاتم در حد ابتدایی..!!!) بدترین قسمتش اینه که هر جوری 120 رو در 8 ضرب میکردم سر یکی از امتحان ها جواب 200 به دست می‌اوردم!!! و همچنین هیچ ایده‌ای از تقسیم کردن ندارم!!! یعنی ماشین حساب نداشته باشم، برای جمع 12 و 6 باید از انگشتام کمک بگیرم!!!(واقعی!) یعنی وضع ریاضیم خیلی خرابه و قطعا فیزیک از اون بدترم!!!!

لطفا کتابی راهنمایی بکنین که بهم یاد بده تست ها رو خوب بزنم و نه اینکه ریاضیات یاد بگیرم یا فیزیک!!! چون اندازه‌ی عقرب از این دو درس متنفرم!!!!
    در حقیقت، همونجور که عرض کردم به یه رتبه‌ی خیلی خفن نیاز دارم و بدی کارم هم اینه که برای سخت‌ترین امتحانات پایان ترم فوقش 10 دقیقه روزنامه وار بخونم و برم امتحان بدم چون درسام اکثرا تخصصی هستن و من بلدم.... ولی نیاز به برنامه‌ای دارم که بدون زده شدن و خسته شدن و پشیمون شدن، بشینم این یکی دو ماه رو درس بخونم و بتونم خوب تست بزنم!!( البته تست زنیم خیلی خوبه و سرعتم بالاست! ولی خوب نه برای درسی مثل ریاضی و فیزیک و زبان فارسی!!!)
    اصلا کار خوبی هست این کار؟!
    Last edited by senaps; 03-11-2012 at 23:49.

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام رفقا
    کسی در مورد موسسات آموزش تند خوانی اطلاعی داره؟
    جهاد دانشگاهی شریف این کلاسارو میذاره،میخوام ببینم تاثیری داره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

نظر شما برای من که بعد از سه سال وقفه دارم دوباره کنکور میدم چیه
    از اول بخونم؟

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

نظر شما برای من که بعد از سه سال وقفه دارم دوباره کنکور میدم چیه
    از اول بخونم؟
    سلام اگر تصمیمتون رو گرفتید با اراده قوی شروع کنید.
    دروسی که میشه توی این زمان به نتیجه رسید رو انتخاب کنید مثلا عمومی ها رو /....
    در کنکور هر رشته های مهمترین عامل قبولی خوب تست زدن درس اختصاصیش هست ..
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •