تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 285 از 288 اولاول ... 185235275281282283284285286287288 آخرآخر
نمايش نتايج 2,841 به 2,850 از 2871

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مباحث مرتبط با کارشــناســی ارشـــد

آخر فروم باز fandak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دانشگاهی هست که ارشد بدون کنکور بدون شرط معدل قبول کنه؟
    نه فعلا همچین چیزی نیست

2. این کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

انتشار کارت آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۶ علوم پزشکی از 18 تیر ماه

داوطلبان آزمون کارشناسی‌ ارشد علوم پزشکی سال ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد و دانشگاه‌های زیرمجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌توانند از ۱۸ تیر ماه جاری، کارت ورود به جلسه این آزمون را دریافت نمایند.
    به گزارش خبرگزاری آنا، داوطلبان آزمون کارشناسی‌ ارشد گروه پزشکی می‌توانند از ۱۸ تا ۲۳ تیر به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزات بهداشت مراجعه و کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.با توجه به لزوم اجرای ماده ۹۰ قانون پنج‌ساله ششم توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی مبنی بر اختصاص سهمیه ۵ درصد به جانبازان کمتر از ۲۵ درصد جانبازی و همسر و فرزندان و نیز همسر و فرزندان رزمندگان بسیجی که دارای حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه هستند، مقرر شده است تا داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مجددا مجاز به تغییر و انتخاب سهمیه باشند. بنابراین داوطلبان باید قبل از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون با کد رهگیری وارد سامانه شوند و در صورت نیاز به تغییر سهمیه خود گزینه “نیاز به ویرایش سهمیه را دارم” انتخاب و تایید کند.این آزمون شامل ۵۲ رشته امتحانی است و حدود ۷ هزار نفر از داوطلبان بسته به نوع مدرک و اعلام علاقه‌مندی در دو رشته آزمون خواهند داد. آزمون کارشناسی‌ارشد علوم پزشکی در ۳۲ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.ضوابط آزمون وزارت بهداشت در همه مراحل پذیرش دانشجو، در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی هم اجرا می‌شود و پس از پذیرش، همه ضوابط تحصیلی (از جمله هزینه دوره تحصیل) تابع قوانین دانشگاه آزاد اسلامی است.آزمون کارشناسی‌ارشد علوم پزشکی، ۲۲ و ۲۳ تیر امسال در دو نوبت صبح و عصر برگزار و نتایج نهایی، هشتم مرداد اعلام میشود.

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اطلاعیه دانشگاه آزاد درخصوص انتخاب رشته بدون دغدغه داوطلبان ارشد ۹۶

دانشگاه آزاد با صدور اطلاعیه‌ای در رابطه با وضعیت کدرشته‌محل‌های مقطع کارشناسی ارشد اعلام کرد: داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد بدون دغدغه رشته‌محل‌های دانشگاه آزاد را انتخاب کنند.به گزارش خبرگزاری مهر، دانشگاه آزاد با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روز گذشته جلسه‌ای مشترک با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاونان وی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی و معاونان دانشگاه و اعضاء کمیسیون آموزش مجلس تشکیل داد که در این جلسه مقرر شد رشته محل های مقطع کارشناسی ارشد مورد بحث دانشگاه آزاد اسلامی کما فی سابق در واحدهای دانشگاهی دایر و داوطلبان بدون هیچ گونه نگرانی و دغدغه با مراجعه به سامانه ثبت نام دانشگاه به نشانی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، رشته محل‌های مورد نظر خود را انتخاب کنند.در این اطلاعیه، سرپرست دانشگاه از طرف خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی از تدابیر و حمایت‌های ریاست هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد، تعامل سازنده مسؤولان وزارت علوم تحقیقات و فناوری و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی برای رفع نگرانی پیش آمده بین داوطلبان ورود به دانشگاه و خانواده های آنان تشکر و قدردانی کرده و امیدوار است این تعامل و همدلی سازنده در راستای تحقق اهداف عالیه دانشگاه آزاد اسلامی و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارتقاء مستمرکیفیت، تداوم یابد.

5. این کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

دوستان برای دکترا دانشگاه آزاد مصاحبه بیشتر ملاکه یا کنکور ؟
    با توجه به اینکه تاثیر نمره پایان نامه بر معدل برداشته شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام
    من رشته طراحی شهری هستم و خودم اصفهانم
    بین اینکه برم علوم تحقیقات تهران و یا اصفهان نجف آباد شک دارم
    کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    همچنین در خصوص اوضاع خوابگاه ها توی تهران و اینکه ارزش داره برا علوم تحقیقات برم اونجا یا نه
    ممنون میشم راهمایی کنین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض علوم تحقیقات

سلام
    من رشته طراحی شهری هستم و خودم اصفهانم
    بین اینکه برم علوم تحقیقات تهران و یا اصفهان نجف آباد شک دارم
    کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    همچنین در خصوص اوضاع خوابگاه ها توی تهران و اینکه ارزش داره برا علوم تحقیقات برم اونجا یا نه
    ممنون میشم راهمایی کنین
    Last edited by sc_nima; 08-07-2017 at 18:24.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

حذف شود...
    Last edited by haestaph; 11-07-2017 at 03:50.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

باداشتن یک کارشناسی و کارت پایان خدمت میتوان همزمان یک کارشناسی پیام نور با یک ارشد دولتی خواند؟

آخر فروم باز babak2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    من ورودی 95 هستم ارشد دانشگاه دولتی
    می خواستم ببینم درسی رو اگه بیافتم بعدا پاسش کنم نمره ی افتاده هم توی معدل کل ام حساب میشه ؟

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

سلام
    من ورودی 95 هستم ارشد دانشگاه دولتی
    می خواستم ببینم درسی رو اگه بیافتم بعدا پاسش کنم نمره ی افتاده هم توی معدل کل ام حساب میشه ؟
    طبق قانون نباید حساب بشه !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •