تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 288 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 2871

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مباحث مرتبط با کارشــناســی ارشـــد

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دوستان خیلی ممنون واقعا مفید بود .

البته من نظر خودم بیشتر عمران یا Mba هستش .

میخواستم بدونم که این حق امضای عمران چطوریه ، یعنی باید حتما لیسانسش رو داشته باشی یا نه اگه فوقش رو هم فقط داشته باشی میشه گرفتش ؟

بعد آزمون نظلام مهندسی هر چند وقت یه بار هست ؟ کلا راجع به این امضا هر چی بتونید کمک کنید ممنون میشم ،.

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

آقا حالا شما که سربازی نداری ولی آنهایی که دارند می توانند ارشد رو در سربازی پیام نور بخوانند، غیر حضوری
    سربازی کاریه که باید انجام بشه، به نظر من آدم بهتر زودتر بره تا از شرش خلاص بشه.
    فکر نکنم واسه ماها که 4 سال هم تو شهرستان و تنهایی درس خواندیم زیاد سخت باشه.
    اون 4 سال خودش یک دوره کامل سربازی بود.
    باز بستگی به خودت داره، اگه با درس حال میکنی برو اگر میخواهی واسه دیگران بخوانی نرو...

حـــــرفـه ای A r c h i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Dream Land

پيش فرض

به نظر من ارزشش را داره و خیلی هم داره
    من پارسال فوق شرکت کردم...تقریبا از همه چیم زدم و 6 ماه بکوب درس خوندم .. ..ولی قبول نشدم

تصمیم داشتم بذارم کنار و بی خیال بشم ...ولی امسال دوباره خوندم ..خداییش به اندازه سال قبلش وقت نذاشتم ولی تجربه ام بالا رفته بودم ..دقیقا می دونستم کجا ها را باید بخونم و روی چه نکاتی تاکید کنم...تمام تستهای 10 سال پیش را هم 4-5 بار زدم و ....

چند روز پیش هم که نتایج اومد قبول شدم..دانشگاه تهران
    فکر کنم ارزشش را داشت که یکسال دیگه هم وقت بذارم

امیدوارم موفق باشید
    Last edited by A r c h i; 25-08-2007 at 08:28.

حـــــرفـه ای A r c h i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Dream Land

پيش فرض

دوستان خیلی ممنون واقعا مفید بود .

البته من نظر خودم بیشتر عمران یا Mba هستش .

میخواستم بدونم که این حق امضای عمران چطوریه ، یعنی باید حتما لیسانسش رو داشته باشی یا نه اگه فوقش رو هم فقط داشته باشی میشه گرفتش ؟

بعد آزمون نظلام مهندسی هر چند وقت یه بار هست ؟ کلا راجع به این امضا هر چی بتونید کمک کنید ممنون میشم ،.
    حق امضا را باید با همون آزمون نظام مهندسی بگیری
    شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی اینه که 3 سال از گرفتنن مدرک لیسانس یا یک سال از گرفتن مدرک فوقت گذشته باشه و می تونی امتحان بدی
    امتحان هر سال در ماه شهریور برگزار می شه ..جدیدا هم امتحانا خیلی سخت شده و خودش یک کنکور دیگه است- تمام مهندسهای عمران، معماری، مکانیک و برق (فکر کنم جدیدا کامپیوتر اضافه شده ) می تونن نظام مهندسی بگیرن

وقتی اولین امتحان را دادی پایه 3 میگیری و حق امضا پروژه های محدودی را داری و به تبع برگه ها ارزونتر ازت می خرن
    بعد از سه سال برای پایه 2 می تونی امتحان بدی و سه سال دیگه پایه 1
    کار درست ترین ها، پایه 1 هست که روی پروژه های با متراژ بالا می تونن نظارت کنن و برگه بدن

در ضمن عمران برای فوق گرایش داره...عمران خالی مثل لیسانس نداریم دیگه ... فکر کنم 7-8 تا گرایش سازه، خاک، آب، هیدرولیک اب ..... (من خودمم زیاد به گرایش ها وارد نیستم ما فقط با سازه ای ها سرو کار داریم )
    برای عمران شانس قبولی خیلی بالاست...تا رتبه 1200 هم تهران شبانه قبول می شوند و لی Mba قبول شدن انقدر کار آسونی نیست و متقاضیش هم خیلی زیاده و فکر کنم فقط شریف داره و در کل 7-8 نفر می گیره

اگه می خوای شروع کنی باید از همین الان شروع کنی... چون بچه های عمران خیلی خیلی درس می خونند من پارسال کتابخانه ای که می رفتم برای درس خوندن ..تعداد عمرانی ها خیلی زیاد بود و وحشتناک می خوندن... و اینکه روی زبان خیلی سرمایه گذاری کن ..واقعا تاثیرش زیاده
    به هر حال موفق باشی

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

آقا حالا شما که سربازی نداری ولی آنهایی که دارند می توانند ارشد رو در سربازی پیام نور بخوانند، غیر حضوری
    سربازی کاریه که باید انجام بشه، به نظر من آدم بهتر زودتر بره تا از شرش خلاص بشه.
    فکر نکنم واسه ماها که 4 سال هم تو شهرستان و تنهایی درس خواندیم زیاد سخت باشه.
    اون 4 سال خودش یک دوره کامل سربازی بود.
    باز بستگی به خودت داره، اگه با درس حال میکنی برو اگر میخواهی واسه دیگران بخوانی نرو...
    ممنون عزیز ، فقط یه سوال مگه در حین سربازی میشه درس هم خوند ؟

یعنی با هم دیگه مشکلی ندارن ، واسه پیام نور اینطوریه ؟

البته من الان پسر عموم رفته سربازی ، دوران آموزشیشه اینطوری که میگه صبح 4 تا 8 شب دارن بهشون حال میدن با این اوصاف درس هم میشه خوند ، یا اینکه بعد آموزشی الافن ؟

به نظر من ارزشش را داره و خیلی هم داره
    من پارسال فوق شرکت کردم...تقریبا از همه چیم زدم و 6 ماه بکوب درس خوندم ..رتبه ام شد 68 ..ولی فقط 54 نفر می خواستن و قبول نشدم

تصمیم داشتم بذارم کنار و بی خیال بشم ...ولی امسال دوباره خوندم ..خداییش به اندازه سال قبلش وقت نذاشتم ولی تجربه ام بالا رفته بودم ..دقیقا می دونستم کجا ها را باید بخونم و روی چه نکاتی تاکید کنم...تمام تستهای 10 سال پیش را هم 4-5 بار زدم و ....رتبه ام شد 22

چند روز پیش هم که نتایج اومد قبول شدخم..دانشگاه تهران
    فکر کنم ارزشش را داشت که یکسال دیگه هم وقت بذارم

امیدوارم موفق باشید
    ممنون از شما هم ، الان دیگه مصمم شدم که بخونم ، فقط یه کمی رو رشته حساسم ، میخوام ببینم اگه بشه عمران رو با MBA با هم بخونم ولی یه کمی شک دارم که بتونم یا نه . آخه من موقع درس خوندم از اینا نیستم که از همه چیز بزنم واسه درس خوندن . بقیه کار هام رو هم در کنار درس انجام میدم البته تحت تاثیر قرار میگیرن و مطمئنا کم میشه و لی حذف نه .

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

حق امضا را باید با همون آزمون نظام مهندسی بگیری
    شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی اینه که 3 سال از گرفتنن مدرک لیسانس یا یک سال از گرفتن مدرک فوقت گذشته باشه و می تونی امتحان بدی
    امتحان هر سال در ماه شهریور برگزار می شه ..جدیدا هم امتحانا خیلی سخت شده و خودش یک کنکور دیگه است- تمام مهندسهای عمران، معماری، مکانیک و برق (فکر کنم جدیدا کامپیوتر اضافه شده ) می تونن نظام مهندسی بگیرن

وقتی اولین امتحان را دادی پایه 3 میگیری و حق امضا پروژه های محدودی را داری و به تبع برگه ها ارزونتر ازت می خرن
    بعد از سه سال برای پایه 2 می تونی امتحان بدی و سه سال دیگه پایه 1
    کار درست ترین ها، پایه 1 هست که روی پروژه های با متراژ بالا می تونن نظارت کنن و برگه بدن

در ضمن عمران برای فوق گرایش داره...عمران خالی مثل لیسانس نداریم دیگه ... فکر کنم 7-8 تا گرایش سازه، خاک، آب، هیدرولیک اب ..... (من خودمم زیاد به گرایش ها وارد نیستم ما فقط با سازه ای ها سرو کار داریم )
    برای عمران شانس قبولی خیلی بالاست...تا رتبه 1200 هم تهران شبانه قبول می شوند و لی Mba قبول شدن انقدر کار آسونی نیست و متقاضیش هم خیلی زیاده و فکر کنم فقط شریف داره و در کل 7-8 نفر می گیره

اگه می خوای شروع کنی باید از همین الان شروع کنی... چون بچه های عمران خیلی خیلی درس می خونند من پارسال کتابخانه ای که می رفتم برای درس خوندن ..تعداد عمرانی ها خیلی زیاد بود و وحشتناک می خوندن... و اینکه روی زبان خیلی سرمایه گذاری کن ..واقعا تاثیرش زیاده
    به هر حال موفق باشی
    ممنون archi-girl جان ، نمیونم چرا این پست رو ندیده بودم .

فقط راجع به نظام مهندسی اینکه حتمآ باید همون رشته رو خونده باشی ، مثلا من الان دارم مکانیک میخونم میتونم مال عمران رو بگیرم بعد از اون سه سال که طی شد ؟

امتاحانای هر رشته فرق داره دیگه ؟

حـــــرفـه ای Kolang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

لپ کلوم اینکه این ارشد واسه ما نون میشه یا نه ؟
    یه توضیح مختصر
    درسته
    توی حقوق همون 50 تومن فرق میکنه
    با این تفاوت که فوق کمتر از لیسانس خواهان داره
    اما...
    اگه پروژه فوقت خوب باشه... خیلی فرقشه

من با لیسانس... تنها کاری که عرضه انجامش رو داشتم این بود که برم یه جایی مثل پالایشگاه یا اپتیک یا هسا یا.... کار کنم (اینجاها حقوقشون خوبه)
    اما الان... خیلی راحت میتونم خودم پروژه بردارم
    و لزومی نداره که یکی از این جاها برم واسه کار
    هر چند که الان دارم گول حقوق هسا و امریش رو میخورم
    اما در کل
    دوران فوق لیسانسم با لیسانس اصلا قابل مقایسه نبود(از نظر آشنایی با صنعت... اعتماد به نفس در گرفتن پروژه... پیدا کردن معرف هایی در صنایع مختلف و ....)

اما آخرش همش به خودت بستگی داره
    واسه من که خیلی خوب بود

موفق باشی

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض راهنمایی کلاسهای کارشناسی ارشد

سلام دوستان

من می خواستم ارشد عمران شرکت کنم ، خودم رشته ام مکانیک ، ولی دیر به فکر کلاس افتادم . میخواستم توی کلاسهای ارشد شرکت کنم .

برای مقاومت و تحلیل سازه ، پارسه و ماهان گرونه و نصیر رو هم که دیر شد کلاساش پر شدن ، میخواستم بدونم آموزشگاه دیگه ای هست که قیمت مناسبتری داشته باشه و خوب باشه ؟

آخه میخواستم با دکتر فنایی باشه .

دکتر زرفام چطوره ؟

اگه کلاس نشد چی کار کنم میشه راهنمایی کنید ، میشه فقط با جزواتشون خودم بشینم بخونم ؟

اگه پیشنهادی هم دارین ممنون میشم بگین .

راستی من ساکن زنجان هستم نه تهران ، و فقط شنبه و 1 شنبه هم کلاس دارم توی دانشگاه .

آخر فروم باز Payan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شهر تو...

پيش فرض

سلام دوست من
    اميدوارم موفق باشي..........
    من فقط از كلاس‌هاي پارسه اطلاع دارم كه بد نيست.........
    اما زياد خودتو پابند كلاس نكن اگه وقت بزاري خودت مي‌توني موفق بشي......
    پيشنهادات من:
    -ثبت‌نام در آزمون آزمايشي (ترجيحا پارسه)
    -خلاصه برداري........
    كتاب هاي زير رو هم پيشنهاد مي‌كنم:
    -مكانيك خاك : افشاري
    -مكانيك سيالات : خداكرمي (دو جلدي خصوصا جلد 1)
    -زبان : زبان تخصصي عمران+آزمون‌هاي سال گذشته
    -بقيه درس‌هاي خصوصا رياضي جزوات پارسه

موفق باشي

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

Payan جان خیلی ممنون از راهنمایت .

فقط یه سوال این جزوات مال هر سال فرق داره ؟ اگه بخوام از کسانی که سال پیش میرفتم بگیرم .

از کجا میتونم تهیه شون کنم ؟ خوده موسسه پارسه میده ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •