تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 187 از 288 اولاول ... 87137177183184185186187188189190191197237287 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,861 به 1,870 از 2871

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مباحث مرتبط با کارشــناســی ارشـــد

کاربر فعال انجمن ادبیات Puneh.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    فیس آباد

پيش فرض

سلام
    دفترچه ارشد 93 رو کسی نداره؟
    می خوام ببینم دانشگاه ازاد شاهرود ایا رشته کامپیوتر ارشد داره یا نه
    ممنون.
    آزاد شاهرود نرم افزار داره

2. این کاربر از Puneh.A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    فیس آباد

پيش فرض

ثبت نام دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون سال 1393
    از شرایط ثبت نام بدون آزمون کسی خبر داره؟
    منظورشون از ممتازی معدله یا باید جز سه رتبه اول دانشگاه بود؟
    معدل باید چند باشه ؟

داره خودمونی میشه profMan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

خودشون که گفتن 8 و 9 ولی تو سایت خود دانشگاه ها روز های دیگه رو گفتن !
    یه چیز دیگه هم گفتن اصل مدرک یا گواهی موقت رو باید برا ثبت نام داشته باشیم در صورتی که دانشگاهی که من فارغ التحصیل شدم فقط به من اون برگ نظام وظیفه رو به عنوان مدرک نهایی بهم دادن ! با همین ثبت نام میکنن ؟
    به منم دقیقا همین رو دادند. البته حرفشون هم منطقی به نظر میرسه . گفتن اول گواهی اشتغال به تحصیل رو بگیرید بیارید بعدش گواهی موقت رو میدیم
    فقط یه چیزی . کی ثبت نام هست ؟!!

5. این کاربر از profMan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

به منم دقیقا همین رو دادند. البته حرفشون هم منطقی به نظر میرسه . گفتن اول گواهی اشتغال به تحصیل رو بگیرید بیارید بعدش گواهی موقت رو میدیم
    فقط یه چیزی . کی ثبت نام هست ؟!!
    آره به منم همینو گفتن، فکر کنم با همین برگه هم ثبت نام میکنن
    نمیدونم والا فکر کنم هر دانشگاه تاریخش فرق میکنه تو سایت دانشگاه قبولیتون باید زده باشه

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

اقبالي درخصوص فارغ التحصيلان ممتاز گفت: ثبت نام از متقاضيان بدون آزمون نيز در تاريخ هاي اعلام شده آغاز مي شود لذا داوطلبان بايد به سايت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه كنند. وي درخصوص شرايط ثبت نام براي دوره هاي بدون آزمون گفت: داوطلبان مي بايست معدل كل حداقل 17 داشته باشند و جزء 10% فارغ التحصيلان برتر براساس تعداد ثبت نام شدگان محل دانشگاهي در رشته مربوطه و در سال ورود باشند. مشاور رياست دانشگاه درخصوص ممتازين تأكيد كرد: كه اين دسته از داوطلبان مي بايست دوره كارشناسي خود را ظرف مدت 8 نيمسال و فارغ التحصيلان دوره هاي كارشناسي ناپيوسته ظرف مدت 4 نيمسال دوره هاي تحصيلي را به پايان رسانده باشند. وي در ادامه افزود: اين دسته از داوطلبان بايد درنظر داشته باشند كه رشته هاي انتخابي بايد هم نام و متجانس با رشته تحصيلي دوره كارشناسي شان باشد. اقبالي خاطرنشان كرد: فارغ التحصيلان واجد شرايط اين دوره در هر سال تحصيلي تنها براي يكبار مي توانند از اين امتياز استفاده كنند. وي در ادامه افزود: زمان اعلام اسامي پذيرفته شدگان دوره هاي بدون آزمون هفته اول اسفندماه سال جاري خواهد بود.
    از شرایط ثبت نام بدون آزمون کسی خبر داره؟
    منظورشون از ممتازی معدله یا باید جز سه رتبه اول دانشگاه بود؟
    معدل باید چند باشه ؟
    جواب سوالتون در نقل قولی که گرفتم...

8. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

آره به منم همینو گفتن، فکر کنم با همین برگه هم ثبت نام میکنن
    نمیدونم والا فکر کنم هر دانشگاه تاریخش فرق میکنه تو سایت دانشگاه قبولیتون باید زده باشه
    اقاااا من چکار کنم پس!! کاش امروزصبح میرفتم دانشگا.من اصلا نرفتم دنبال کارای فارغ التحصیلی.. چقدر طول میکشه برگه موقت فارغ التحصیلی رو بم بدن ؟؟؟ فردا صبح باید برم دانشگاه همون موقع بم میدن یا مراحل اداریش چند روزطول میکشه؟؟.... یکم بیشتر توضیح بدین برگه نظام وظیفه چیه ؟ من معافی دارم

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اقاااا من چکار کنم پس!! کاش امروزصبح میرفتم دانشگا.من اصلا نرفتم دنبال کارای فارغ التحصیلی.. چقدر طول میکشه برگه موقت فارغ التحصیلی رو بم بدن ؟؟؟ فردا صبح باید برم دانشگاه همون موقع بم میدن یا مراحل اداریش چند روزطول میکشه؟؟.... یکم بیشتر توضیح بدین برگه نظام وظیفه چیه ؟ من معافی دارم
    اگه نمره هات اومده باشه مشکلی نیست نهایتا تو یه روز میشه کارهای فارغ التحصیلی رو انجام داد به شرطی که تا وقت اداری اقدام کرده باشید و اون کسانی هم که کارهای شمارو حل خواهند کرد تشریف داشته باشن

11. 2 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    فیس آباد

پيش فرض

جواب سوالتون در نقل قولی که گرفتم...
    مرسی

جزء 10% فارغ التحصيلان برتر براساس تعداد ثبت نام شدگان محل دانشگاهي در رشته مربوطه و در سال ورود باشند.
    اینو باید از آموزش دانشگاه بپرسم ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

اگه نمره هات اومده باشه مشکلی نیست نهایتا تو یه روز میشه کارهای فارغ التحصیلی رو انجام داد به شرطی که تا وقت اداری اقدام کرده باشید و اون کسانی هم که کارهای شمارو حل خواهند کرد تشریف داشته باشن
    ممنون ..خیالم راحت شد. الان تو سایت دانشگاه جدید هستم نوشته ریز نمرات و مدرک موقت فارغ تحصیلی و کپی شناسنام و.. برای ثبت نام ارشد نیازه... ریز نمرات رو شما به همراه مدرک موقتی که گرفتین بتون دادن ؟؟ روزشم نوشته 13 حضوری باید رفت دیگه ؟؟؟ کلا سایتش خیلی داغونه نصف صفحاتش باز نمیشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

الان تو سایت دانشگاه قبلیم رفتم دیدم واسم بدهی شهریه زدن ...یعنی چون 2 ماه پیش نرفتم دنبال کارای فارغ تحصیلیم باید پرداخت کنم!!!! اینم اطلاعیه دادن که :::::: بر اساس قوانين جديد، دانشجويان ترم آخر توجه داشته باشند به محض اعلام نمرات(در صورتي كه هيچ درس باقيمانده ندارند) در پايان ترم با مراجعه به آموزش نسبت به انجام امور فارغ التحصيلي خود اقدام نمايند. لذا در صورت تاخير در اين كار پرونده آنها به عنوان اخراج و يا ترك تحصيل حذف خواهد شد و هر گونه عواقبي به عهده دانشجو خواهد بود. همچنين دانشجويان مشمول نظام وظيفه به عنوان ترك تحصيل و يا اخراج به نظام وظيفه معرفي خواهند شد و ديگر فرصتي به آنها براي انجام امور فارغ التحصيلي داده نخواهد شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •