تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 93 از 108 اولاول ... 4383899091929394959697103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 921 به 930 از 1072

نام تاپيک: ◄◄ داروهـــــــا؛ معرفی، کاربرد، شیوه‌ی استفاده، ممانعت‌ها و ناسازگاری‌ها ►►

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

دوست عزیز ترو خدا با سلامتی خودتون بازی نکنین
    کمترین عوارض کراتین و پودرها عدم باروری و بیشترین عوارضشون روی کبد و کلیه ها هستن میدونی کبد چقدر فشار بهش میاد تا بتونه این مواد رو بی اثر کنه در واقع خیلی از عمر مفیدش کم میشه
    ممنون از پاسخ و دلسوزیتون
    اما آیا پروتئین و کراتین واقعا میتونه باعث عقیمی بشه ؟! برا یک دوره واقعا امکان بیماری کبد و کلیه میره ؟! مراجع علمی چی میگن ؟

پروفشنال FC.Barcelona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

دوبار ارسال شد حذف شود
    Last edited by FC.Barcelona; 27-11-2012 at 14:56.

پروفشنال FC.Barcelona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

کمترین عوارض کراتین و پودرها عدم باروری و بیشترین عوارضشون روی کبد و کلیه ها هستن میدونی کبد چقدر فشار بهش میاد تا بتونه این مواد رو بی اثر کنه در واقع خیلی از عمر مفیدش کم میشه

منبع معتبر هم در مورد کراتین و پروتئین و هم کم شدن عمر کبد! ارایه کنید

اما آیا پروتئین و کراتین واقعا میتونه باعث عقیمی بشه ؟! برا یک دوره واقعا امکان بیماری کبد و کلیه میره ؟! مراجع علمی چی میگن ؟
    هیچ مدرکی و ارتباطی بین عقیمی و پروتئین و کراتین وجود نداره ضمنا کراتینو پروتئین در بیشتر غذاهایی که مصرف میکنیم هست! اگه اینطور بود که...
    اگه کلیه هاتون سالمه و مشکلی نداره میتونید از مکمل پروتئین و کراتین استفاده کنید(البته باید مکمل اصل بگیرید که یکم تهیش تو ایران مشکله)
    Last edited by FC.Barcelona; 27-11-2012 at 15:01.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

منبع معتبر هم در مورد کراتین و پروتئین و هم کم شدن عمر کبد! ارایه کنید

هیچ مدرکی و ارتباطی بین عقیمی و پروتئین و کراتین وجود نداره ضمنا کراتینو پروتئین در بیشتر غذاهایی که مصرف میکنیم هست! اگه اینطور بود که...
    اگه کلیه هاتون سالمه و مشکلی نداره میتونید از مکمل پروتئین و کراتین استفاده کنید(البته باید مکمل اصل بگیرید که یکم تهیش تو ایران مشکله)
    تجربه خیلی موثرتره از لینک معتبر از فلان سایت
    من خیلیا رو دیدم دچار عوارض این داروهای قدرت کاذب شدن
    Last edited by مهرسا1; 08-12-2012 at 19:08.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

پردنیزولون یک نوع کورتون می باشد و علی رغم اینکه در تسکین دردها اثری معجزه آسا دارد ولی مصرف بی مورد و طولانی مدت آن هم عوارض زیادی دارد.
    باید علت دردهای عضلانی ایشان مشخص شود و سپس درمان شود .
    اگر تشخیص پزشکشون مشخصه و بدنبال آن این قرص تجویز شده پس دیگر مشکلی وجود نداره .ولی بنده شخصا با مصرف این دارو جهت درد های نامشخص و خفیف موافق نیستم
    سلام. خواهرم بخاطر التهاب پوستی چهل عدد قرص پردنیزولون 5 را در مدت 6 روز مصرف کرده و الان دچار تاری شدید چشم شده. تشخیص چشم پزشک هم این بوده که چشم هیچ مشکلی نداره. میخواستم بدونم این تاری دید موقتیه؟ الان بهتریم کاری که میشه انجام داد چیه؟ متشکرم

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من میخوام برای استرس شدید و افسردگی دارو مصرف کنم.......حالا نمیدونم از بین سرتالین و سیتالوپرام کدوم رو مصرف کنم......سرتالین قویتر هست ولی یه مقدار عوارض بیشتری هم داره.
    این داروها روی تمرکز و اختلال هواس هم تاثیری دارن؟؟؟؟مثلا کمک به تمرکز برای یادگیری و انجام کارها؟؟؟

7. این کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

من میخوام برای استرس شدید و افسردگی دارو مصرف کنم.......حالا نمیدونم از بین سرتالین و سیتالوپرام کدوم رو مصرف کنم......سرتالین قویتر هست ولی یه مقدار عوارض بیشتری هم داره.
    این داروها روی تمرکز و اختلال هواس هم تاثیری دارن؟؟؟؟مثلا کمک به تمرکز برای یادگیری و انجام کارها؟؟؟
    دوست عزیز تحت هیچ شرایطی سرخود داروهای اعصاب و روان مصرف نکنید و حتما به روانپزشک مراجعه کنین من تجربه مصرف داروی سرخود رو دارم خیلی خطرناک هست

9. این کاربر از مهرسا1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوست عزیز تحت هیچ شرایطی سرخود داروهای اعصاب و روان مصرف نکنید و حتما به روانپزشک مراجعه کنین من تجربه مصرف داروی سرخود رو دارم خیلی خطرناک هست
    حرف شما کاملا درسته ولی من اینو اولا بعد تحقیق های زیادی که کردم به این داروها رسیدم و دوم هم اینکه نمیخوام سرخود و بدون برنامه ای مصرف کنم.
    چون به دکتر خوبی درحال حاظر دسترسی ندارم اول خودم یه تحقیق کلی کردم و به این رسیدم که بدون شک دکتر هم همین داروها رو تجویز میکنه با توجه به تجربیات دوستان دیگه و تحقیقی که خودم در این مورد کردم.
    حالا فقط میخوام اینو بدونم که کسایی که این داروها رو مصرف کردن کدوم بیشتر روشون اثر گذاشته که وقتی من به پزشک مراجعه میکنم بتونم دقیقا ازش بخوام دارویی که بهتر هست رو تجویز کنه اگر واقعا سواد لازم رو نداشت اون دکتر و فقط یه چیز روتین برام تجویز نکنه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

حرف شما کاملا درسته ولی من اینو اولا بعد تحقیق های زیادی که کردم به این داروها رسیدم و دوم هم اینکه نمیخوام سرخود و بدون برنامه ای مصرف کنم.
    چون به دکتر خوبی درحال حاظر دسترسی ندارم اول خودم یه تحقیق کلی کردم و به این رسیدم که بدون شک دکتر هم همین داروها رو تجویز میکنه با توجه به تجربیات دوستان دیگه و تحقیقی که خودم در این مورد کردم.
    حالا فقط میخوام اینو بدونم که کسایی که این داروها رو مصرف کردن کدوم بیشتر روشون اثر گذاشته که وقتی من به پزشک مراجعه میکنم بتونم دقیقا ازش بخوام دارویی که بهتر هست رو تجویز کنه اگر واقعا سواد لازم رو نداشت اون دکتر و فقط یه چیز روتین برام تجویز نکنه.
    دوست عزیز فقط یه چیز میتونم بهتون بگم
    آنکه راه دارد و بیراهه میرود بگذار بیفتد و ببیند سزای خویش

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوست عزیز فقط یه چیز میتونم بهتون بگم
    آنکه راه دارد و بیراهه میرود بگذار بیفتد و ببیند سزای خویش
    پاهایم از من راه های نرفته طلب میکنند به جای کفش های نو!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •