تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 70 از 108 اولاول ... 206066676869707172737480 ... آخرآخر
نمايش نتايج 691 به 700 از 1072

نام تاپيک: ◄◄ داروهـــــــا؛ معرفی، کاربرد، شیوه‌ی استفاده، ممانعت‌ها و ناسازگاری‌ها ►►

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض مصرف قرص روآكوتان

مي خواهم بدانم كه قرص روآكوتان سرطان زا است و ضررهاي اين قرص همچنين من اين دارو را با آب فراوان مي خورم آيا در آينده مشكل پيش مي آيد با تشكر

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

ارتباط کورتون و چاقی؟؟؟

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ارتباط کورتون و چاقی؟؟؟
    کورتون ایجاد چاقی کاذب می کند .

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

چاقی کاذب یعنی چی؟
    یعنی ظاهرا چاق بدون این که وزن بالا بره؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

در مورد این داروها میشه توضیح بدین؟

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    قرص راکوتان بهترین دارو برای جوش صورت هستش ولی حتما باید با تجویز پزشک ونظارتش باشه چون کبد رو اسیب می زنه با ازمایش معلوم میشه اسیب هاش.دورش هم دکتر براتون می گه.حداکثر 6 ماه میگن.راستی اگرم صورت و دستاتون خشک شد به خاطر این قرص هستش.

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

چاقی کاذب یعنی چی؟
    یعنی ظاهرا چاق بدون این که وزن بالا بره؟
    یعنی وزن فرد بالا می رود و چاق هم به نظر می آید ولی این چاقی بیشتر بصورت ورم و افزایش آب و مایعات در بدن می باشد . این جاقی معمولا بصورت غیر متقارن و در بعضی نقاط بدن مانند صورت و شکم بیشتر تظاهر می کند .

---------- Post added at 09:56 AM ---------- Previous post was at 09:52 AM ----------

در مورد این داروها میشه توضیح بدین؟

لاموتریژین یک داروی ضد تشنج می باشد که در بیماریهای عصبی مانند افسردگی و اضطراب و بیماری دوقطبی نیز کاربرد دارد .
    آتورواستاتین یک داروی استاتینی جهت پایین آوردن چربی های خون خصوصا کلسترول می باشد .
    ترازودون هم یک داروی ضد افسردگی از دسته مهار کننده بازجذب سروتونین می باشد.

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

قرص اشتها آوری هست که فقط اشتها آور باشه؟ فکر کنم قرصای اشتها آور هم میخوابونه نه؟ بعد از اینکه غذاتو بخوری میخوابونه اینجوری کیف نمیده!

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

14 سوال در مورد قرص های مولتی ویتامین فراماتون

سلام خدمت دوستان گل انجمن پزشکی .
    دوستان من به خاطر ریزش موم و توصیه یکی از دوستام در مورد اینکه ریزش موم ممکنه از کمبود ویتامین باشه رو به مصرف قرص های مولتی ویتامین فراماتون آوردم . قبلا هم احساس سرد درد مخصوصا صبح ها داشتم اما الان که 5 روزه دارم از قرص ها استفاده میکنم 2 روز سرد ردرد عجیب و فشار مانندی دارم ! احساس میکنم داره رگهای سرم باز میشه و احساس میکنم ممکنه از فشار خون دماغ بشم و رو سرم احساس سنگینی و گرما میکنم ! حالا میخوام بدونم میوتنه تاثیر این دارو باشه ؟! با توجه به این که 2 ماه قبل هم آزمایش کامل خون دادم و کم خونی و از این قبیل موارد ندارم !
    البته اینم اضافه کنم که ماساژ سر رو هم دیروز تجربه کردم که با فشار همراه بوده !
    یه سوال هم اینکه آیا این قرص ها میتونه باعث غلظت خون بشه ؟ و غلظت خون چه تاثیری داره ؟! تو فشار خون چی ؟! من با توجه به سر درد و فشاری که رو سرمه رفتم فشارم رو گرفتم ، گفت 14 هستش و زیاده !

ممنون
    Last edited by mf.designing; 28-08-2011 at 15:09.

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام خدمت دوستان گل انجمن پزشکی .
    دوستان من به خاطر ریزش موم و توصیه یکی از دوستام در مورد اینکه ریزش موم ممکنه از کمبود ویتامین باشه رو به مصرف قرص های مولتی ویتامین فراماتون آوردم . قبلا هم احساس سرد درد مخصوصا صبح ها داشتم اما الان که 5 روزه دارم از قرص ها استفاده میکنم 2 روز سرد ردرد عجیب و فشار مانندی دارم ! احساس میکنم داره رگهای سرم باز میشه و احساس میکنم ممکنه از فشار خون دماغ بشم و رو سرم احساس سنگینی و گرما میکنم ! حالا میخوام بدونم میوتنه تاثیر این دارو باشه ؟! با توجه به این که 2 ماه قبل هم آزمایش کامل خون دادم و کم خونی و از این قبیل موارد ندارم !
    البته اینم اضافه کنم که ماساژ سر رو هم دیروز تجربه کردم که با فشار همراه بوده !
    یه سوال هم اینکه آیا این قرص ها میتونه باعث غلظت خون بشه ؟ و غلظت خون چه تاثیری داره ؟! تو فشار خون چی ؟! من با توجه به سر درد و فشاری که رو سرمه رفتم فشارم رو گرفتم ، گفت 14 هستش و زیاده !

ممنون
    فشار 14 حداکثر نرمال می باشد ولی نباید ایجاد علائمی مانند سردرد کند .
    استفاده از ویتامینها تنها در موارد کمبود انها موثر می باشد و در غیر اینصورت تاثیری ندارند .
    این داروها بر روی غلظت و فشار خون تاثیر چندانی ندارند .
    در مورد شما بهتره که دارو را قطع کنید تا ببنید چه تغییری می کنید در صورت قطع علایم احتمالا یک واکنش ناخواسته به این دارو می باشد و بهتره که استفاده نکنید .

11. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •