تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 66 از 108 اولاول ... 165662636465666768697076 ... آخرآخر
نمايش نتايج 651 به 660 از 1072

نام تاپيک: ◄◄ داروهـــــــا؛ معرفی، کاربرد، شیوه‌ی استفاده، ممانعت‌ها و ناسازگاری‌ها ►►

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

ببین دوست عزیز بسته به ساخت این دارو که ساخت کجا باشه و فرمولش چقدر دقیق باشه و از مواد درجه یک تو ساختنش استفاده شده باشه مصرف بلند مدتش تاثیر داره کلا هر دارویی که مصرف میشه کبد سعی میکنه اونو بی تاثیر کنه شما باید سعی کنین این دارو رو منظم زیر نظر پزشک مصرف کنین و هر مدت یه تست از کبد و کلیه بدین

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ببین دوست عزیز بسته به ساخت این دارو که ساخت کجا باشه و فرمولش چقدر دقیق باشه و از مواد درجه یک تو ساختنش استفاده شده باشه مصرف بلند مدتش تاثیر داره کلا هر دارویی که مصرف میشه کبد سعی میکنه اونو بی تاثیر کنه شما باید سعی کنین این دارو رو منظم زیر نظر پزشک مصرف کنین و هر مدت یه تست از کبد و کلیه بدین
    تست کبد و کلیه چی هست؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

تست کبد و کلیه چی هست؟
    اشخاصی که بلند مدت دارو مصرف میکنن باید هر 3 ماه یک بار سنوگرافی کلیه و تست آنزیم های کبدی بدن تا اگه دارو اثر بدی رو این عضو ها داشت سریع مصرفش رو قطع کنن

4. این کاربر از مهرسا1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اگر بعد از مصرف دارو مثلا یکی دوتا قرص پوست دست کهیر بزنه , و قسمت سمت راست شکم زیر قفسه سینه درد بیاد یعنی چه مشکلی هست؟

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اگر بعد از مصرف دارو مثلا یکی دوتا قرص پوست دست کهیر بزنه , و قسمت سمت راست شکم زیر قفسه سینه درد بیاد یعنی چه مشکلی هست؟
    درد شکم اگر مختصر باشد شاید اهمیت زیادی نداشته باشد . ولی ایجاد کهیر و خارش بعد از مصرف دارو میتونه نشانه حساسیت به دارو باشد و باید با پزشک مشورت کرد .

7. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

عوارض مصرف بلند مدت رانیتیدین چیه؟

آخر فروم باز علیرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

سلام به همه ی بچه های اینجا

من چند وقته که شروع به استفاده از داروی فیناستراید (با اسم تجاری Finpecia) کردم ، با دُز یک درصد و بصورت قرص و روزی یک عدد ...
    دکترم خانوم دکتر شیدا شمس هست و برای ریزش موی شدیدم این دارو رو به اضافه ی ماینوکسیدیل تجویز کردن.

مضاف بر اون
    حدود دو ساله که دارم داروی ضد افسردگی می خورم، شامل: سیتالوپرام و ونلافکسین

سوال اولم اینه که آیا این داروها با هم تضاد یا ناسازگاری دارن، و مصرف همزمانشون باعث ایجاد عوارض ناجور میشه ؟
    و سوال دومم این که با مصرف داروی فیناستراید آیا ممکنه بعداً باعث بشه بچه ی آدم با ناهنجاری به دنیا بیاد؟ یعنی ناقص الخلقه باشه...
    و اگه ممکنه برام توضیح بدین که مصرف این قرص، چه عوارض ناخواسته ای به همراه داره. چون برام خیلی مهمه که بدونم به چه قیمتی دارم از شر این کچلی خلاص میشم !!

ممنون

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام به همه ی بچه های اینجا

من چند وقته که شروع به استفاده از داروی فیناستراید (با اسم تجاری Finpecia) کردم ، با دُز یک درصد و بصورت قرص و روزی یک عدد ...
    دکترم خانوم دکتر شیدا شمس هست و برای ریزش موی شدیدم این دارو رو به اضافه ی ماینوکسیدیل تجویز کردن.

مضاف بر اون
    حدود دو ساله که دارم داروی ضد افسردگی می خورم، شامل: سیتالوپرام و ونلافکسین

سوال اولم اینه که آیا این داروها با هم تضاد یا ناسازگاری دارن، و مصرف همزمانشون باعث ایجاد عوارض ناجور میشه ؟
    و سوال دومم این که با مصرف داروی فیناستراید آیا ممکنه بعداً باعث بشه بچه ی آدم با ناهنجاری به دنیا بیاد؟ یعنی ناقص الخلقه باشه...
    و اگه ممکنه برام توضیح بدین که مصرف این قرص، چه عوارض ناخواسته ای به همراه داره. چون برام خیلی مهمه که بدونم به چه قیمتی دارم از شر این کچلی خلاص میشم !!

ممنون
    این داروها با هم تداخل دارویی مهمی ندارند .
    در مورد عوارض فیناسترید باید گفت که مصرف این دارو برای شما عارضه مهمی ندارد چه در حال و چه در آینده . البته باید در نظر داشته باشید که اگر شما متاهل هستید مصرف دارو و یا حتی تماس پوستی دارو برای همسرتان اگر باردار باشد می تواند خطر ناک باشد و ایجاد ناهنجاری هایی در جنین بنماید . ولی مصرف دارو توسط شما مشکلی ندارد .

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

سلام خدمت استادان محترم
    می خواستم بدونم داروی APO DOXEPIN موارد مصرفش چی هست؟
    البته با دوز 25MG در روز
    عوارض اون در بلند مدت چی می تونه باشه؟
    آیا ممکن هست حافظه انسان را تحت تاثیر قرار بده؟
    چه تفاوتی با doneurin 25MG داره؟

با تشکر

آخر فروم باز علیرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

این داروها با هم تداخل دارویی مهمی ندارند .
    در مورد عوارض فیناسترید باید گفت که مصرف این دارو برای شما عارضه مهمی ندارد چه در حال و چه در آینده . البته باید در نظر داشته باشید که اگر شما متاهل هستید مصرف دارو و یا حتی تماس پوستی دارو برای همسرتان اگر باردار باشد می تواند خطر ناک باشد و ایجاد ناهنجاری هایی در جنین بنماید . ولی مصرف دارو توسط شما مشکلی ندارد .
    خیلی خیلی ممنونم ازت دوست عزیز

خیالم راحت شد

===============

یک سوال دیگه هم دارم که تو همین پست می نویسم تا تعداد پست ها بالا نره

آیا دارو هایی که من برای درمان افسردگیم مصرف می کنم روی حافظه تأثیر میزاره ؟
    سیتالوپرام ۲۰ و ونلافکسین ۷۵ رو به مدت حدود دو اله که مصرف می کنم
    وضع حافظه ام بطور وحشتناکی خرابه

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •