تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 108 اولاول ... 74753545556575859606167107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 1072

نام تاپيک: ◄◄ داروهـــــــا؛ معرفی، کاربرد، شیوه‌ی استفاده، ممانعت‌ها و ناسازگاری‌ها ►►

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    مقر گشتاپو

پيش فرض

از دانشجوی داروسازی اگه قبول نمی کنید، میتونید تو uptodate و سایت های مربوطه بررسی کنید.

بوسپیرون آگونیست سروتونین هست و فلوکستین هم باعث میشه سروتونین زیاد بشه (مهارکننده انتخابی برداشت سروتونین
    حرفتون درسته بوسيپيرون آگونيست سرتونين هست اما من خيلا رو ميشناسم كه اين داروها رو با هم مصرف كردن مشكلي براشون پيش نيومده البته تو كاتولوگ فلوكستين چيزي از تداخل با بوسيپرون ننوشته بود
    بعدش من يه وسال از شما داشتم من يه مدته خيلي بدبين شدم البته ضد افسردگي مصرف ميكنم زياد شدن سرتونين ميتونه توهوم و بدبيني بياره؟

پروفشنال farhad_s5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حرفتون درسته بوسيپيرون آگونيست سرتونين هست اما من خيلا رو ميشناسم كه اين داروها رو با هم مصرف كردن مشكلي براشون پيش نيومده البته تو كاتولوگ فلوكستين چيزي از تداخل با بوسيپرون ننوشته بود
    بعدش من يه وسال از شما داشتم من يه مدته خيلي بدبين شدم البته ضد افسردگي مصرف ميكنم زياد شدن سرتونين ميتونه توهوم و بدبيني بياره؟
    تو کانالوگ همه چیز رو نمیشه نوشت دوست عزیز، به خاطر اینکه فضا کم هست و به تداخل فلوکستین با بوسپیرون کمتر توجه میشه. ولی شما پرسیدید تداخل داره یا نه! منم میگم داره ولی میشه در مواردی با هم مصرف کرد که باید کاملاً تحت نظر پزشک باشه تا مشکلی پیش نیاد و اگر هم پیش اومد زود کنترل بشه

تا اونجا که من میدونم دوپامین زیاد بشه باعث توهم میشه ولی سروتونین زیاد بشه معمولاً هذیان میتونه بده و از اینجور موارد.
    (اطلاعاتم در این زمینه کامل نیست)

3. این کاربر از farhad_s5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

از دانشجوی داروسازی اگه قبول نمی کنید، میتونید تو uptodate و سایت های مربوطه بررسی کنید.

بوسپیرون آگونیست سروتونین هست و فلوکستین هم باعث میشه سروتونین زیاد بشه (مهارکننده انتخابی برداشت سروتونین)
    دوست گرامی مرجع برای ما سایت و آپدیت نیست . مرجع کتب معتبر می باشد . بنده تو کاتزونگ چیزی در این مورد پیدا نکردم . در کتب مرجع فارماکولوژی مانند بروشور داروها نیست که به قول شما همه مطالب ذکر نشود بلکه ریزترین مطالب هم بیان می شود . کتاب فارماکولوژی کاتزونگ یک کتاب کاملا معتبر و مرجع می باشد . در هر صورت تو بررسی که بنده کردم چیزی پیدا نشد . اگر شما در این کتاب یا کتاب معتبر دیگری مطلبی دارید لطفا اینجا بذارید .
    شما اگر لطف کنید و یک مرجع معتبر و یا حداقل یک سایت معتبر معرفی کنید ممنون می شم

5. 2 کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال farhad_s5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جناب مگه من خیلی پیرم یا خیلی جوون . 27 سالمه

آخه این داروها برای بچه ها استفاده میشه دوست عزیز، شما که ماشاالله جوونید

دوست گرامی مرجع برای ما سایت و آپدیت نیست . مرجع کتب معتبر می باشد . بنده تو کاتزونگ چیزی در این مورد پیدا نکردم . در کتب مرجع فارماکولوژی مانند بروشور داروها نیست که به قول شما همه مطالب ذکر نشود بلکه ریزترین مطالب هم بیان می شود . کتاب فارماکولوژی کاتزونگ یک کتاب کاملا معتبر و مرجع می باشد . در هر صورت تو بررسی که بنده کردم چیزی پیدا نشد . اگر شما در این کتاب یا کتاب معتبر دیگری مطلبی دارید لطفا اینجا بذارید .
    شما اگر لطف کنید و یک مرجع معتبر و یا حداقل یک سایت معتبر معرفی کنید ممنون می شم
    درسته، فارماکولوژی بالینی و پایه کاتزونگ کتاب مرجع هست برای درس فارماکولوژی که خیلی وقته پاس کردم

شما میتونید تو سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و نرم افزار uptodate نگاهی بندازید، کاملاً نوشته شده. کتاب ها معمولاً دیر به دیر آپدیت می شوند ولی نرم افزار UptoDate که دیگه اعتبار خودش و به همه نشون داده خیلی خوب با علم روز جلو میاد

7. این کاربر از farhad_s5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

این بهتره یا پرفنازین؟
    پر فنازین جزو داروهای آنتی سایکوتیک (ضد جنونه) اثر ضد اضطراب هم داره( ولی خط اول درمان نیست

9. 2 کاربر از dr_sohrab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

3تا سوال در مورد مفنامیک اسید داشتم:
    چرا داروی خارجی به صورت قرصه و ایرانی به صورت کپسول؟
    عوارضش چیه؟
    آیا خوردن دوتا مفنامیک اسید در ماه چه میتونه ضرر داشته باشه؟
    Last edited by faded; 06-04-2011 at 21:43.

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

3تا سوال در مورد مفنامیک اسید داشتم:
    چرا داروی خارجی به صورت قرصه و ایرانی به صورت کپسول؟
    عوارضش چیه؟
    آیا خوردن دوتا مفنامیک اسید در ماه چه میتونه ضرر داشته باشه؟
    شکل دارویی یک دارو بستگی به ترکیبات و سلیقه و تکنولوژی سازنده دارد شاید بیشتر سلیقه ای باشد .
    عمده عوارض این دارو مانند بقیه NSAID ها عوارض گوارش آن مانند التهاب و زخم معده می باشد .
    این تعداد در ماه عارضه خاصی نباید داشته باشه .

12. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Alireza-Khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید !

میخواستم بپرسم که برای درمان کیست مصرف داروی مارولون که عوارض زیادی داره توصیه میشه ! کیست ، کوچیک هست و لطفا بگید چطوری میشه کیست رو درمان کرد ؟ دارو یا روش خاصی مد نظر دارید ؟ اگه کیست درمان نشه چه عوابقی داره ؟ اگه اطلاعات ریز و تکمیلی هم لازم داشته باشید بگید تا خدمتتون قرار بدم ! ممنون از شما ! منتظرم ! یا حق !

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید !

میخواستم بپرسم که برای درمان کیست مصرف داروی مارولون که عوارض زیادی داره توصیه میشه ! کیست ، کوچیک هست و لطفا بگید چطوری میشه کیست رو درمان کرد ؟ دارو یا روش خاصی مد نظر دارید ؟ اگه کیست درمان نشه چه عوابقی داره ؟ اگه اطلاعات ریز و تکمیلی هم لازم داشته باشید بگید تا خدمتتون قرار بدم ! ممنون از شما ! منتظرم ! یا حق !
    تجویز دارو و نیاز به آن بستگی به شدت علائم و نظر پزشک معالج شما داره . البته اگر پزشک تجویز کرده دیگر فکر عوارض دارو نباشید و مطمئنا اثرات مثبت دارو بسیار بیشتر از عوارض آن می باشد .
    البته کلا داروهایی مانند مارولون عوارض مهم چندانی ندارند .

15. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

راستی سیتالوپرام بهتره یا فلوتکسین ؟ موارد تجوبزشون چه فرقی میکنه ؟

میخام ریتالین بخرم از یکی . اسپانیای 5 تومن امریکایی 10 تومن چطوره ؟ خیلی گرون میدم . من مشکل کمبود توجه و تمرکز - بیش فعالی دارم چیکار بکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •