تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 44

نام تاپيک: ری استارت شدن و ناتوانی مهندسان ایرانی و مایکروسافت در حل این مشکل

داره خودمونی میشه miladmc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Tehran

13

ریست کردن می تونه تمامی دلیل هایی که بچه ها ذکر کردن رو داشته یاشه...
    سیستم من هم مشکل ریست دارم که مال من از برق هست و با یه Ups بر طرف می شه ! اما وقتی اشکال از برق باشه بعد از ریست شما نباید پیغامی دریافت کنید!
    وقتی برق نوسان داشته باشه به دلیل تخلیه فوری اطلاعات رم و قرار گرفتم بایوس در وضعیت اضطراری فرصتی برای ثبت کدهای خطا نیست...حتی در بعضی موارد ویندوز بدون اسکن بالا می یاد !

ما شما پیغام داره! و همان طور که ماکروسافت اعلام کرده واقعا راه حل قطعی وجود نداره !
    شما ویستا نصب کن ببین باز هم ریست داری ؟
    تو بروشر ویندوز ویستا خوندم که از Xp خیلی مقاوم تر در برار حملاتی که منجر به ریست می شود هست
    حتما امتحان کن ! الکی دست یه قطعات نزن ! حتی یه قطعه سالم هم می تونه در یک لحظه کوچیک سیگنال غیر طبیعی بفرسته و باعث ریست بشه ! شناسایی این مورد کار من و شما نیست

داره خودمونی میشه x_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام
    معمولا ویروس هم میتونه باعث این عامل بشه
    اما از اونجایی که تمام قطعات و عوض کردی قضیه ویروس منتفیه
    نمیدوم فن سی پی رو هم عوض کردی یا نه
    همونطور که اساتید محترم این فروم هم میدونن یکی از دلایل راه اندازی مجدد سیستم به طور خودکار
    گرمای بیش از حد سی پی یو هستش به نظر پیش پا افتاده میاد ولی خب این احتمال هم هست
    این نرم افزار چند کیلوبایتی WhyReboot-1.0.1.537 رو هم امتحان کن
    از اسمش مشخصه که چه کاری انجام میده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت tweety3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام.
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم!!البته مشکل من 4،3 ماه بعد از اینکه Adsl گرفتم شروع شد و بعید می دونم ریستارت شدن اصلا ربطی به مودم یا نرم افزارهای دانلود داشته باشه!
    آخه سیستم من در حین نصب ویندوزم یه بار رستارت شد!! البته من 3 بار ویندوز عوض کردم و فقط یه بار اینجوری شد...
    تازه می خواستم شروع به تعویض قطعاتم کنم که فعلا دست نگه داشتم!
    Last edited by tweety3; 09-04-2008 at 11:53.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام دوستان

فکر کنم مشکل ریست شدن دیگه گریبان گیر همه شده

دوست عزیزی که فرمودن کارت کپچر رو بردار خدمتشون عرض کنم که الان یک ماهی هست که من کارت کپچر رو باز کردم و استفاده نمی کنم حالا فعلا که خیلی ضرر کردم و نمیتونم پاور رو عوض کنم دیگه پولی نمونده ولی این کار رو هم می کنم اما نه حالا

در مورد ویندوز ویستا هم خودم تو فکرش هستم ولی به xp خیلی عادت کردم
    چون میگن نرم افزار ها روی ویستا خوب کار نمی کنه و باید نرم افزار های مخصوص به خودش رو نصب کنی از این رو من از ویستا زیاد خوشم نمیاد

پروفشنال AEZ_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    یزد - زارچ - خونمون!

پيش فرض

سلام سیستمت رو یه هفته ای بده یکی از فا میلا تون که با برق خونشون برات تست کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام سیستمت رو یه هفته ای بده یکی از فا میلا تون که با برق خونشون برات تست کنه
    این کاری که شما گفتید رو به صورت بر عکس انجام دادم یعنی سیستم یکی از فامیل ها رو چند روزی آوردم خونمون تست کردم درست کار می رد و ریست نشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام.
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم!!البته مشکل من 4،3 ماه بعد از اینکه Adsl گرفتم شروع شد و بعید می دونم ریستارت شدن اصلا ربطی به مودم یا نرم افزارهای دانلود داشته باشه!
    آخه سیستم من در حین نصب ویندوزم یه بار رستارت شد!! البته من 3 بار ویندوز عوض کردم و فقط یه بار اینجوری شد...
    تازه می خواستم شروع به تعویض قطعاتم کنم که فعلا دست نگه داشتم!
    سلام دوست من با شما همدردی می کنم خیلی مشکل بدی یه که ندونی از چیه بد تر از این وقتی یه که داری کار مهمی انجام میدی یدفه ای ریست میشه و همه چیز میپره

یه سوال ازتون داشتم می خواستم بدونم مودم ADSL شما چه مارکی هست و ایا به USB وصله یا به کارت شبکه ؟

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوست من با شما همدردی می کنم خیلی مشکل بدی یه که ندونی از چیه بد تر از این وقتی یه که داری کار مهمی انجام میدی یدفه ای ریست میشه و همه چیز میپره

یه سوال ازتون داشتم می خواستم بدونم مودم ADSL شما چه مارکی هست و ایا به USB وصله یا به کارت شبکه ؟
    مودم من PLANET ADE 3410A هستش و به کارت شبکه وصله.
    باور کنید همین الان که داشتم این پست رو می زدم 2 بار رستارت شد!!
    کاش لاقل یه زمان بندی داشت!!!
    Last edited by tweety3; 14-04-2008 at 11:56.

اگه نباشه جاش خالی می مونه 950w's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

توصیه می کنم یه محافظ برق که قیمتش 3000تومان ناقابله هم تهیه کنین چون ایجوری از نوسان برق اتاق شخصیت هم مطمئن می شی
    البته من هم با همین مشکل روبرو بودم که با تعویض پاور حل شد ودر مورد پاور گرین هم باید بگم که به نظر من آنچنان هم آش دهن سوزی نیست و من ای سی بل و فراسو رو بیشتر ترجیح می دم و ناگفته نمونه که خودم در حال حاظر از پاور گیگا استفاده میکنم که با دیدن مدار داخلیش اون رو به بقیه برندها و حتی بقیه مدلهای گیگا این مدل بخصوص رو ترجیح دادم
    Last edited by 950w; 15-04-2008 at 22:29.

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

توصیه می کنم یه محافظ برق که قیمتش 3000تومان ناقابله هم تهیه کنین چون ایجوری از نوسان برق اتاق شخصیت هم مطمئن می شی
    البته من هم با همین مشکل روبرو بودم که با تعویض پاور حل شد ودر مورد پاور گرین هم باید بگم که به نظر من آنچنان هم آش دهن سوزی نیست و من ای سی بل و فراسو رو بیشتر ترجیح می دم و ناگفته نمونه که خودم در حال حاظر از پاور گیگا استفاده میکنم که با دیدن مدار داخلیش اون رو به بقیه برندها و حتی بقیه مدلهای گیگا این مدل بخصوص رو ترجیح دادم
    البته سیستم من محافظ برق داره !!
    ولی تعویض پاور رو هنوز امتحان نکردم.
    البته من 2 روز پیش فلاپی و سی دی رام رو از سیستم باز کردم و تنظیمات BIOS رو هم defult کردم.از اون موقع تا الان که رستارت نشده...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •