تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 91 از 93 اولاول ... 418187888990919293 آخرآخر
نمايش نتايج 901 به 910 از 925

نام تاپيک: کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش های برنامه Ahead Nero

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام من میخوام فرمت هاییی مثل avi &mkv رو به dvd تبدیل کنم ورایتش کنم این کارو بلدم ولی وقتی (نرو) تبدیل ورایت میکنه در نسخه های جند زبانه .فقط با یک زبان رایت میشه که زبان اصلیه .باید چیکار کنم که همه ی زبان ها هم رایت بشه؟؟اصلا اگر نسخه صدای دوبله فارسی یا زیر نویس رو دارم چه جوری در هنگام رایت کردن با نرو اضافه کنم؟؟؟مثل dvdهای اورجینال که optionهایی برای انتخاب زیرنویس وزبان های دیگر داره؟؟؟خیلی ممنون میشم کسی به من اموزش بده

پروفشنال dany_3p4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

یعنی میخوای با سرعت کمتر از 10 سی دی رایت کنی؟!
    اینجا یه چیزایی گفته شده البته به انگلیسی!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و

جواب گرفتی اینجا بگو چی شد.

بین علما اختلاف هست! عده ای می گن از خود سی دی رایتر هست و عده ای می گن از خود سی دی خام!

نظر من هم به گزینه دوم نزدیک هست یک بار هم یک سی دی گرفتم که روش نوشته بود سرعت رایتش از 1 ایکس تا 52 ایکس هست! اما در عمل مثله بقیه ی سی دی ها بود! بنظرم بی خود نوشته بود و سی دی تقلبی بود!

دیگه برای تست ها بعدی فرصت نشد! اما اگر کسی خواست حالا چه فایل تصویری و چه صوتی رایت کنه طوری که همه یا بیشتر دستگاه ها بتونن بخوننش و مشکلی نداشته باشن، اولین گزینه بنظر من سی دی یا دی وی دی با کیفیت تهیه کنن نه از اینا که بقالی ها توی کيسه فريزر می زارن بهت تحویل می دن!!! و سرعت رایت را روی کمترین حد ممکن قرار بدن

آخر فروم باز TimeWarp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

نرو 10 رو نصب کردم که هزار و یک برنامه ی جانبی باهاش نصب شده اما جالبه در nero express هیچ گزینه ای برای رایت vcd نداره . راه حلی برای رفع این مشکل نیست ؟

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نرو 10 رو نصب کردم که هزار و یک برنامه ی جانبی باهاش نصب شده اما جالبه در nero express هیچ گزینه ای برای رایت vcd نداره . راه حلی برای رفع این مشکل نیست ؟
    قابلیت تیدیل VCD از ورژنهای جدید نرو برداشته شده

5. این کاربر از ask_bl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز TimeWarp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

قابلیت تیدیل VCD از ورژنهای جدید نرو برداشته شده
    خوب برای زدن vcd باید از چه نرم افزاری استفاده کنیم ؟ نرو 9 یادمه داشت . از کجا می تونم فقط بخش nero express + nero burning 9 رو با یه کرک مناسب دانلود کنم. تو گوگل چیز به درد خوری نیافتم.

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خوب برای زدن vcd باید از چه نرم افزاری استفاده کنیم ؟ نرو 9 یادمه داشت . از کجا می تونم فقط بخش nero express + nero burning 9 رو با یه کرک مناسب دانلود کنم. تو گوگل چیز به درد خوری نیافتم.
    Nero 9.4.12.708 Lite

8. این کاربر از ask_bl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با سلام
    بچه ها من به یک مشکل بزرگ برخوردم و واقعا موندم چیکار کنم
    من هرچی با برنامه نرو سی دی رایت می کنم تو سیستم خودم فایل هارو نشون می ده اما سی دی رو وقتی تو سیستم های دیگه باز می کنیم خالی نشون می ده
    رایتر و دی وی دی رام سیستم رو هم عوض کردم نشد،نوع سی دی رو عوض کردم نشد، برنامه نرو رو از رو سی دی اورجینال نصب کردم باز نشد، جالبه رو هر چی سیستم امتحان می کنم با این مشکل برخورد می کنم
    حتی ویندوز رو عوض کردم،دیگه نمی دونم مشکل از کجاس، کارمونم یه جوری هست که خدمات کامپیوتری هست و هر روز شاید چندبار نیاز به رایت سی دی باشه
    منتظر راهنمایی هاتون هستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    من با نرو 12 mp3 دیسک رایت می کنم اما تو ماشین پخش نمیشه . تو پخش های مختلف هم تست کردم ولی جواب نداده
    مشکل ار چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    Last edited by yesilsulduz; 22-07-2013 at 17:30.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MZ_Love17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اينترنت!!!

پيش فرض

سلام
    از دوستان اینجا کسی برای رایت مالتی مدیا با نرم افزار Nero کار کرده؟
    چندتا سوال در مورد همین نرم افزار داشتم.
    مهمترین سوالم این هست که وقتی یک فایل ویدوئی رو توسط نرم افزار nero برای دستگاههای پخش دی وی دی (DVDPlayer) رایت می کنیم، خودش فایل ویدئویی رو تغییر فرمت می ده.
    حالا سوالم اینکه اگه یک فایل ویدئویی حجمش بیش از 4.7 گیگ شد (حجم مجاز رایت).
    نرو این رو چطوری رایت می کنه؟
    خودش فایل رو به دو تیکه می کنه و ادامه رو توی دی وی دی دوم رایت می کنه یا باید خودمون فایل رو تقسیم بندی کنیم؟
    ممنون می شم دوستانی که با نرم افزار نرو کار کردن و این مورد رو می دونن راهنمایی کنن.
    پیشاپیش از لطف دوستانی که در تاپیک شرکت می کنن، تشکر می کنم.

پ.ن: سوالات بعدی رو بعدا می پرسم.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.دوستان من یه سوالی دارم که احتمالا قبلا هم پرسیده شده که با عرض شرمندگی من دیگه وقت خوندنشو نداشتم.میخواستم ببینم که نرو میکرو یا nero burning یا نرو اکسپرس...اخه من رفتم از اینترنت دانلود کنم که انواع و اقسام اسم داشت لطفا دقیق بگین چون من هیچی نمیدونم از این نسخه ها.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •