تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 93 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 925

نام تاپيک: کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش های برنامه Ahead Nero

پروفشنال venlo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط MB_Danger
    روی عکس ها که فعلا توی CD با پسوند DAT رایت شدن رایت کلیک کن و از منوی ظاهر شده نشانه گر موس رو ببر روی گزینه ی Open With تا زیر منوی آن باز شود ...
    روی گزینه ی ... Choose Program کلیک کن تا کادری با نام Open With ظاهر شود ...
    سپس از لیست برنامه ها به دنبال گزینه ای با نام Window Picture and Fax Viewer بگردید ، وقتی پیداش کردید اونو انتخاب کنید و بر روی کلید OK کلیک نمایید .
    موفق باشید .
    هر برنامه ای که بتونی بااش عکس ببینی مثلا ACDsee ,...
    open with kon

حـــــرفـه ای MB_Danger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

11

نقل قول نوشته شده توسط siiina23
    ببين دوست عزيز مشكل اينه كه اصلا nero نميتونه فايلها رو browse كنه. يعني اينكه فقط ميشه سه تا گزينه سمت چپ پنجره addيعنيmycopmuter,desktop,mydocument رو انتخاب كني. و بعد از انتخاب هم محتواي هيچ كدوم از اين محلها ديده نميشه. به طوري كه يك لحظه فايلها ميان و بعد از پايين به بالا ناپديد ميشن.!!! نتيجه اين ميشه كه مثلا تو mycomputer هيچ درايوي نيست كه انتخاب كني.!!!
    لطفا كمك كنيد. منتظرم.
    توصیه می کنم مجددا این نرم افزار رو Uninstall کنی و بری توی رجیستری به این آدرس :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE

و کلید Ahead رو کامل پاک کنی و مجددا Nero رو نصب کنی .
    هر چند بعید می دونم مشکلت حل شه ولی به امتحانش می ارزه !

اگه مشکلت حل شد که خدا رو شکر اگه نشد می تونی از عمل Drag and Drop ( کشیدن و رها کردن ) استفاده کنید .
    به این شکل که فایل ها رو بکشید توی Nero و رها کنید ...
    من توصیه می کنم که از خود Nero Burning ROM استفاده کنید نه از نسخه Express ش .
    اون خیلی حرفه ای تره و امکانات بیشتری داره ...
    وقتی Nero Express رو اجرا می کنی پایینش یه کلید وجود داره با نام Nero که اگه روی اون کلیک کنی سویچ می کنه توی Nero Burning ROM
    موفق باشید ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ممنونم MB danger عزيز.
    با درگ/دراپ مشكل حل شد. چرا به ذهن خودم نرسيد؟؟؟!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه fingulii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام من هم دقيقا همين كارو كردم يعني open whith كردم اما چيزي نشون داده نشد....بعد هم اين كه اون عكسها توي پوشه ي SEGMENT سيو شدن

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsan_monster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزيز فكر كنم بايد بيخيال عكس ها شي جون احتمال زياد بد رايت شدن.
    موفق باشي.

تاريخ عضويت
    Jul 2006

11

نقل قول نوشته شده توسط fingulii
    سلام من هم دقيقا همين كارو كردم يعني open whith كردم اما چيزي نشون داده نشد....بعد هم اين كه اون عكسها توي پوشه ي SEGMENT سيو شدن
    اگه می خوای VCD Player اون تصاویر رو نشون بده این کار رو انجام بده :
    CD رو بذار توی VCD Player و از روی کنترل VCD Player دکمه ی PBC رو فشار بده ...
    به احتمال زیاد اون تصاویر نشون داده بشن !
    اگه می خوای توی کامپیوتر نشون داده بشن ، یه راه دیگه به ذهنم می رسه و اون استفاده از برنامه ی Power DVD هست !
    حتما این برنامه رو امتحان کن و به ما اطلاع بده ...

تاريخ عضويت
    Jul 2006

11

نقل قول نوشته شده توسط siiina23
    ممنونم MB danger عزيز
    خب خدا رو شکر ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه fingulii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

آقا من power DVD رو امتحان کردم ....جواب داد...یعنی عکس رو بصورت فیلم در آورد و سریع حدود 1 ثانیه نشون داد...و بعد قطع میشه....حالا امیدوار شدم اما یه کار باید کنیم که این سریع رد نشه عکسا....نظر بدید لطفا

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    www.qomiha.com

پيش فرض

نشان دادن عكس ها در ويسيدي منوط به اين است كه دستگاه پلیر شما فرمت عكس را ساپورت كنه

من كه خيلي امتحان كردم نشد بعدش ديگه كلا بيخيال شدم و روي آوردم به برنامه هاي تبديل عكس به فيلم

كه بهتريشون pro show gold است

و اینم بگم که وقتی شما عکس را در نرو بروز میکنید اتوماتیک عکس را در پوشه ی پیکچر زخیره میکنه

همچنین اینم بگم که نرو باید از ورجن شش به بالا باشه

احتمالا نشان دادن عکس ها با فرمت دت به خاطر این است که شما قبل از رایت سیدی

اين گزينه را فعال نكرديد

FILE - COMPILATION PROPERTIES- STORE SOURCE PICTURE IN

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

با سلام امروز مي خواهم يكي ديگر از قدرتهاي Nero را رو كنم به نام Compose Audio Trackو Nero SoundTrax كه با اين برنامه شما مي توانيد آهنگ سازي كنيد.

من روي گزينه ها مي روم جلو

1- با اين كار قسمت Advance فعال مي شود و برنامه هاي جانبي Nero را مي توانيد ببينيد
    2- شما به قسمت Audio مي رويد موس را روي آيكن نگه داريد اين قسمت فعال مي شود
    3- اسكرول است و برنامه هاي جانبي هر قسمت از نرو را مي توانيد ببينيد آنرا كمي تكان بدهيد تا به شماره 4 برسيم
    4- بروي شماره 4 كليك كرده تا برنامه باز بشود

خوب برنامه اجرا شد اين برنامه امكاناتي براي آهنگ سازي دارد نه در حد حرفه اي ولي در حد آماتور خوبه البته اين هم اضافه كنم چون توي ايران قانون كپي رايت استفاده نمي شود شايد اين برنامه اهميت نداشته باشد در ايران ولي كسي كه در كشورهاي فرض اروپايي پول مي دهد و يك بسته كامل نرو را مي خرد اين برنامه براش مفيد است
    خوب اين برنامه را تابلو كرديم بريم سر اصل مطلب گزينه OK يا Cancel را مي زنيم و وارد استديو Nero مي شويم

Nero SoundTrax
    اين برنامه از جاي ديگري هم اجرا مي شود كمي گزينه 3 را جا به جا كنيم در آخرين صفحه اش اين برنامه به طور مستقيم اجرا مي شود

5- اين گزينه را بايد هواستون باشه وقتي اين برنامه رو اجرا مي كنيد يك فايل صوتي هم با اين برنامه است و بايد Delete بكنيد همانطور كه نشان دادم آنرا بكشيد مي بينيدش و پاكش كنيد بايد دقت كنيد چون خيلي داخل است و قابل تشخيص نيست موس را ببريد كنارش مي بينيدش
    6- اين گزينه بالا سمت چپ هست موقع اجرا كردن فايل صوتي به شما نشان مي دهد كه آهنگ شما استريو هست يا نه منظور اينكه از دو باند بطور مساوي صدا مي دهد بيرون يا نه البته اگر از يك طرف صدا بيشتر بود مي شود با افكتهايي كه داره درستش كرد كه جلوتر بهش مي رسيم و همچنين نشان دادن كيفيت در موقع تنظيم كردن افكتها بدردمون مي خوره
    7- اين گزينه هم مي گويد صدا چگونه به ما مي رسد شما مي توانيد اون كانون كه با رنگ سبز است را تغيير بدهيد با موس
    8- اين گزينه به شما اينامكان را مي دهد كه كيفيت صدا را ببريد بالا
    9- نشان دادن كيفيت
    10- جعبه افكتها

حالا مي رويم سراغ چگونگي انتخاب فايل صوتي در اين برنامه
    11- گزينه Insert را مي زنيم و منويي باز مي شود
    12- گزينه Audio File را انتخاب مي كنيم و مثل تمام برنامه هاي ديگه توي كامپيوتر مي گرديم و فايل مورد نظر خود را انتخاب مي كنيم
    13- اين گزينه به ما نشان مي دهد كه الان در حال اجرا كردن كدام قسمت صوتي ما است
    14- توجه داشته باشد كه وقتي فايل صوتي را انتخاب كرديم اين گزينه را بزنيم تا شماره 13 بيايد اول فايل صوتي ما بعد Play را بزنيم

حالا مي رويم به كارگاه
    15- روي شماره 15 كليك مي كنيم تا كارگاه باز شود
    16- روي اين گزينه كليك مي كنيم سه تا گزينه فعال مي شود و در هر كدام چندين افكت قرار دارد
    17- به دلخواه يكي را انتخاب مي كنيد
    - اين گزينه اي كه من انتخاب كردم بدردتون مي خوره براي افزايش كيفيت بصورت استاندارد مي باشد وقتي اين گزينه رو باز كرديد من اين كارو انجام مي دهم از سمت چپ گزينه اولي كه Bass سيستم هست را چند درجه مي برم بالا تا حدي كه راضي بشم و سه تا گزينه آخري كه مربوط به صداهاي ريز مي شود مخصوصآ آخريش را چند درجه مي برم بالا
    نكته: در هنگام تنظيمات افكت شما مي توانيد فايلتان را در حالت Play بگذاريد و بعد تغييرات را انجام بدهد اينجوري بهتره جون همان موقع باعت تغييرات مي شويد.

بعد از اينكه يكي از افكتهارو انتخاب كرديد
    توي پرانتز اين افكت Stereo به شما اين امكان را مي دهد كه صدا را استريو كنيد يعني اگر صدا يك بانده بود شمارههاي 19 را يكي كنيد بهنسبت كيفيت چون بعضي موقعها اگر همش بالا باشد امكان خراب شدن كيفيت است

18- اين شماره به شما اسم افكت رو نشانمي دهد و همچنين افكتي كه الان داريد كار مي كنيد را با رنگ سبز نشان مي دهد
    20- با راست كليك كردن روي افكتها شما مي توانيد افكت مورد نظر را از بين ببريد

خوب حالا كار ما تمام شده است و چگونه به فايلي قابل اجرا در بياوريم

22- اين شماره را با موس روش كليك كنيد File
    23- اين شماره را بزنيد و براي ذخيره شدن فايلي كه تنظيم كرده ايد

كجا با چه پسوند با چه كيفيتي ذخيره كنيم

24- روي شماره 24 كليك كرده و هر جايي از كامپيوتر به دلخواه مي توانيد ذخيره كنيد ، انتخاب كرده
    25- در اينجا شما بايد يك اسم براي فايلتون انتخاب كنيد
    26- روي شماره 26 كليك كرده Save as type و براي شما چندين پسوند مختلف گذاشته است و شما به دلخواه يكي را انتخاب مي كنيد من گزينه هاي MP3 و WMA را پيشنهاد مي كنم
    27- روي اين شماره كليك كرنيد و تنظيمات مربوطه براي تنظيم كيفيت پسوندي كه انتخاب كرده ايد تنظيم كنيد
    28- روي اين شماره كليك كنيد تا فايلتان ذخيره بشود
    بعد از شماره 28 كه زديد چند لحظه صبر كنيد تا فايلتان تبديل بشود تا 100%
    حالا فايل آماده است مي توانيد استفاده كنيد
    پايان
    اميدوارم خوشتون آمده باشه
    PDF هم ساختم تميز تر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •