تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 21 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 210

نام تاپيک: کابل Hdmi و مشکلات انتقال تصویر به Tv از لپ تاپ

آخر فروم باز RAMINET's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض کابل Hdmi و مشکلات انتقال تصویر به Tv از لپ تاپ

از دوستان عزیز تهرانی خواهشمندم قیمت این کابل رو که برای اتصال لب تاب به tv میباشد و ظاهرا در تهران گیر میاد اینجا ذکر کنند من دتبال این کابل هستم اما نمیدونم قیمتش چنده؟
    ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

کابلش یکم گرونه ... من یه ماه پیش برای یکی از دوستان سفارش دادم میخواست لپ تاپ سونی FZ 180 رو به تلویزیون Sony Bravia HD ready وصل کنه ...

تایوانی بود ... حدود 35 هزار تومان با کنترلر ... البته جنس و اتصالاتش عالی بود

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossputer7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرید شارژ همراه اول www.newcharge.ir

پيش فرض

بنظرم اگه باسهی بازی یا فیلم دیدن میخوای که حتما همین طوره از خروجی فکر کم اسمش svu یا suv استفاده کن که یه فیش نسبتا دایره ایه که پشت لبتاب یا گوشه هاشه که عکس تلوزیون زده من که هم باش با --- اکسترنال فیلم نگاه میکردم و بازی خیلی خوب بود اما باش نمیشه تکست و نوشته ها رو به خوبی مانیتور دید. قیمتشم زیر 4 تومنه چون چیزی نداره من خودم دست ساز ساختمش اما بعدا روی گرافیک کارت جدیدم هم یکی بود.

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کابلش یکم گرونه ... من یه ماه پیش برای یکی از دوستان سفارش دادم میخواست لپ تاپ سونی FZ 180 رو به تلویزیون Sony Bravia HD ready وصل کنه ...

تایوانی بود ... حدود 35 هزار تومان با کنترلر ... البته جنس و اتصالاتش عالی بود
    این که خیلی زیاده!!!!!!!!!! یکی میگفت 8 تومن خریده!! ببینم فرق اون 8 تومنی با 35 تومنی در چیه؟خیلی تاثیر داره که برم یه 35 تومنی بخرم؟ اصلا همشون یه جور هستن یا برای هر لب تاب فرق میکنه و اندازش مهمه؟؟!!

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بنظرم اگه باسهی بازی یا فیلم دیدن میخوای که حتما همین طوره از خروجی فکر کم اسمش svu یا suv استفاده کن که یه فیش نسبتا دایره ایه که پشت لبتاب یا گوشه هاشه که عکس تلوزیون زده من که هم باش با --- اکسترنال فیلم نگاه میکردم و بازی خیلی خوب بود اما باش نمیشه تکست و نوشته ها رو به خوبی مانیتور دید. قیمتشم زیر 4 تومنه چون چیزی نداره من خودم دست ساز ساختمش اما بعدا روی گرافیک کارت جدیدم هم یکی بود.
    اقا لب تاب من یه video connector و hdm i connector داره و اون چیزی که شما میگی(دایره ای شکل) رو نداره!!!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    کابل hd که مال سینمای خانگی هست رو میشه به لپ تاپ زد و اون سرشو به تلویزیون؟
    چطوری؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

آره کابلش مثل usb استاندارد هست... بعد توی خروجی مانیتور ( nvidia control panel ) میتونی مشخص کنی که خروجی چی باشه ... مثلا خروجی HDMI

این که خیلی زیاده!!!!!!!!!! یکی میگفت 8 تومن خریده!! ببینم فرق اون 8 تومنی با 35 تومنی در چیه؟خیلی تاثیر داره که برم یه 35 تومنی بخرم؟ اصلا همشون یه جور هستن یا برای هر لب تاب فرق میکنه و اندازش مهمه؟؟!!
    نه بابا مهم نیست ... کابل کابله دیگه ... اون فابریک سونی بود بعد یه کلی ابزار و کانکتور و تبدیل و کنترلر هم داشت و یه نرم افزار جالب اضافه برای کنترلرش !

همون 8 تومنی رو بخر که چینیه

البته اگر تلویزیون HD ready نیست ولی ورودی DVD داره میتونی تبدیل بندازی مثل این که به DVI-Interface تبدیل میکنه

HDMI to DVI-D Cable

اینم نمونه کابل رابط HD

8. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض s-vedio

راحترو ارزونتر همون s-vedio هست که گفتم که فیشش هم روی تمام لبتاباس و هم روی گراف کارتا حالا با خودته که کدومش بکارت میاد فکر کنم این s-vdio اگه عادلانه بدش به 2500 تومن هم نرسه اخه یه تیکه سیمه 2 متریه.

Last edited by hossputer7; 23-03-2008 at 22:21.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

HDMI در مقایسه با S-video ؟

مثلا بگیم CRT با LCD !!!

11. 2 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

اره اما کیفیتش مثل vcd هه باسهی اونایی که تلوزیونشون lcd نیست گزینهی خوبیه اخه ادم یه فیلمی و فوق ترقی یه بازی بزنه اما اگه کیفیت برات مهمه hd

صفحه 1 از 21 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •