تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 21 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 210

نام تاپيک: کابل Hdmi و مشکلات انتقال تصویر به Tv از لپ تاپ

آخر فروم باز RAMINET's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

عزیزان از همه ممنونم بابت اطلاعات خوبتون اما اولا من لب تابم اون svideo رو نداره!!!!!! در ثانی خدمت دوست عزیزم register عرض کنم tv ما 32 lcd است که روی tv نوشته hdmi یعنی ساپورت میکنه؟؟!!
    من یه کابل hdmi بگیرم کافیه یا باید تبدیلی چیزی بگیرم؟!!!!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    منم همین سوالو دارم من تلویزیون hd دارم یه سر کابل که به تلویزون وصله اون سر که باید ب لپ تاپ بزنم به کجاش میخوره؟
    بعد خود به خود میاد یا باید تتظیم کنم؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    L0r3stan

پيش فرض

هر لپ تاپي كه پورت hdmi نداره.........................فقط چند تايي دارن .........مدلشون خاطرم نيست

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

پورت HDMI رو که توی عکس بهتون نشون دادم ... حالا میمونه نحوه تنظیماتش :

1- اگر کابل HD که در اختیار دارید هر دو سرش HD هست و تبدیلات استخوانی رنگی نداره که باید مستقیم یک سرش به پورت HD که بغل لپ تاپتان هست وصل بشه و یک سر دیگه اش به تلویزیون LCD که HD ready باشه و همون پورت رو مشابه لپ تاپ داشته باشه ... خود بخود تصویر مانیتور روی تلویزیون میاد ( دربعضی از لپ تاپ ها باید یک کلید F همراه کلید فانکشن فشار دهید که در زیر میزارم مثلا HP ها دکمه F4 ) البته باید تنظیم کنید که الان تلویزیون چه تصویری رو از چه وروردی نشون بده .. پورتش هم این شکلی هست که لپ تاپ های HD ساپورت دارند :

2- اگر لپ تاپ پورت HD داره ولی تلویزیون نداره ولی ورودی component های DVD که 5 فیش استخونی هستند رو داره باید از کابلی استفاده کنید که یه سرش پورت HD و طرف دیگر برای اتصال تلویزیون ورودی DVD باشه ... توی این لینک آموزش کاملی هست:

How to connect your PC to your HDTV

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3- اگر میخواهید با S-video انتقال دهید :

If you have an S-video jack then you will need an S-video cable which you can get at your local electronics store. You will also need a cable for audio. This cable will connect from the headphone jack in your laptop to the 2 RCA stereo jacks (red and white) on your TV or stereo system

If you only have a VGA connector and don't have an HDTV then your best choice is to buy a newer video card with an S-Video connector. There are other third party solutions out there but the quality is very poor and we do not recommend it.

The VGA port is the connector that's connected to your PC monitor (the TV like device that came with your computer). This connector is usually only usable for VGA Monitors or HDTV setups. If you have an HDTV this will give you the best image possible. If you have an RCA Composite connector on the back of your computer, then you can use that. You may also need to power down your computer and reboot to be able to get the signal. You need an RCA Composite cable that will be long enough to reach from your computer to your PC. Connect the cable to the back of the computer to the back of your TV SET.

S-Video is superior to that of RCA Composite and will give you a clearer picture. If you have a fairly new TV you should have this connector in the back. You will need to buy an S-VIDEO cable, which you can buy just about anywhere you buy home video products. Connect the cable to your S-Video on the back of your computer and then connect it on the back of your TV

Now use the key sequence to get picture on TV

Acer: Fn + F3

Dell: Fn + F8

Fujitsu: Fn + F5

Gateway: Fn + F3

HP: Fn + F5

IBM: Fn + F7, Fn + F8, Fn + F1, Fn + F3

NEC: Fn + F3

Panasonic: Fn + F2

Samsung: Fn + F4, Fn + F5 or Fn + F6

Sharp: Fn + F5

Sony: Fn + F7
    Toshiba: Fn + F5 or Fn + F7

در هر حال شما باید تست کنید خودتان ... چون هر تلویزیون و لپ تاپی مشابه هم نیستند و با هم سیستم و رزولوشن هاشون فرق میکنه

موفق باشید

5. 2 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

هر لپ تاپي كه پورت hdmi نداره.........................فقط چند تايي دارن .........مدلشون خاطرم نيست
    بله ... هر لپ تاپی هم نداره ... اول چک کنید ببینید پورت HD کنار لپ تاپ شما هست یا خیر .... بعد اقدام کنید

اگر HD ندارید میتونید از روش سوم که تبدیل S-video هست استفاده کنید کیفیت خوبی داره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

الان 1520 پورت hd نداره دیگه نمیشه هیچ جور کیفیت hd ازش گرفت؟
    بعد فیش svideo از کجا بگیریم؟ قیمتش چنده؟
    من تو جعبه کارت گرافیکم یه فیش کوچولو بود واسه اتصال pc به tv با اون میشه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

بعد فیش svideo از کجا بگیریم؟ قیمتش چنده؟
    دو تومن ! همه جا هم دارند

من تو جعبه کارت گرافیکم یه فیش کوچولو بود واسه اتصال pc به tv با اون میشه؟
    عکس SVIDEO رو گزاشتم ... شاید اون استخونیه

آخر فروم باز RAMINET's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

register عزیز دستت بابت اطلاعات خوبت درد نکنه ما همه از تو ممنونیم نازننین...
    راستی من هم لب تابم پورت مخصوص hdmi داره(همون که شبیه usb هست) و هم tv در کنارش همون پورت رو داره
    یعنی یه کابل hdmi که 2 سرش usb باشه بگیرم کافیه؟
    دیگه فکر نکنم نیازی به تبدیل و... باشه
    درسته؟
    خیلی ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

آره ... کابل ساده اش رو بگیر کافیه

پروفشنال ashkan1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

3- اگر میخواهید با S-video انتقال دهید :

جالبه ممنون
    فقط ، این تفاوت 4 تایی و 7 تاییه چیه؟
    من میخوام بدونم ، این s-video صدا رو نمیبره؟
    من الان بخوام برم سیم بگیرم ، یه سیمیه که یه پورت s-video و یه فیش صدا همراه هم در یک طرفه و در طرف دیگه هم اون سه فیش معروف (زرد و سفید و قرمز) هست. درسته ؟
    حالا اگه تلویزیون هم فیش s-video رو میخورد چطور؟ صدا هم میاد ؟

از طرف دیگه ، تنظیم خاصی رو نوت بوک لازمه تا بره روی تلویزیون یا مستقیم میره ؟
    همون fn+f8 رو بزنم ؟
    Last edited by ashkan1360; 06-06-2008 at 23:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •