تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: .::چطوری از ویندوز ویستا Business روی لپ تاپ بک آپ بگیرم؟::.

داره خودمونی میشه Hamed_jon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

6 .::چطوری از ویندوز ویستا Business روی لپ تاپ بک آپ بگیرم؟::.

سلام بچه ها
    من تازه 1 هفت است لپ تاپ گرفتم
    هنوز سی دی توش نزاشتم که ویروسی نشه.
    حالا موندم چطوری از کل ویندوز+نرم افزاراش بک آپ بگیرم؟؟؟
    باید از درایو ویندوز بگیرم؟؟؟از ویندوز؟
    با خوده ویندو؟؟؟چطوری؟؟؟
    اگر نه با چی بگیرم؟؟؟ یه نرم افزار خوب معرفی کنید....

فوریه ممنون میشم.

حـــــرفـه ای hadi665's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مازندران !

پيش فرض

گمونم باید بری دوتا dvd بگیری و تو program file یه جا برای بکاب گرفتن داره ،
    شما مدل و مارک لبتاپتونو بگید شاید متفاوت باشه روش هاش

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

بهترین برنامه norton ghost ورژن 12 هست ... اگر یک درایو C داری از کل اون روی هر چند تا DVD که میخوای بک آپ بگیر ... اینطوری کل هارد و برنامه ها و تنظیماتی که الان داری رو همیشه در کمتر از 10 دقیقه بر میگردونی ...

اما اون برنامه که به قول رفیقمون توی program files هست ... اسمش vaio recovery و فقط و فقط ویستا و بخشی از برنامه های خودش رو بر میگردونه ... پس بهتره از کل سیستم با نورتون گاست نسخه 12 بک آپ بگیری ... البته بهتره هر دوی اونها رو داشته باشی هم vaio recovery 2 DVD و همچنین بک آپ کامل از سیستم با نرم افزارهایی که نصب کردی

سی دی اش رو میتونی با 1000 تومن از بازار بخری ... برای اینکه با پارتیشن هات سازگار باشه نسخه 10 به بالا پیشنهاد میشه ... برو این لینک :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by REGISTERED USER; 22-03-2008 at 10:21.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossputer7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرید شارژ همراه اول www.newcharge.ir

پيش فرض

ghost کارش مهشره البته توی dell 6400 یکمی کند عمل میکنه اما 5 دقیقه ای یه چیزی حدو 5 گیگ رو برمیگردونه.

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    من میخواستم با نورتون ورژن 11 از درایو C بکاب بگیرم..همه درایوام NTFS هستن واسه همین برنامه رو ریختم رو CD و در حالت Safe Mode With command Prompt بوت کردم (چون ظاهراً DOS فرمت NTFS رو ساپورت نمیکنه) و نسخه Ghost32 که برای ویندوز هست رو اجرا کردم ..همه مراحل بخوبی انجام شد اما زمانی که میخواست شروع کنه ارور داد ! دقیقا یادم نیست چی بود فقط میدونم با درایو مبدا مشکل داشت .
    مدل لپتاپ من : Sony NR385E

تو PC ، برنامه رو تو یکی از درایوام داشتم و با CD ویندوز 98 بوت میکردم و تو محیط داس ویندوز 98 میرفتم به آدرس برنامه و از همون درایو اجرا میکردم و تو همون درایو هم بکاب رو ذخیره میکردم . ورژن 12 این برنامه NTFS رو ساپورت میکنه که مجبور نشیم از CD بوت کنیم ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

این توضیحات اروره :
    A Source volume could not be locked as it is in use by another process.do you wish to attempt to force a dismount on the volume ?
    All Open Handless to this volume would then be invalid

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام
    من میخواستم با نورتون ورژن 11 از درایو C بکاب بگیرم..همه درایوام NTFS هستن واسه همین برنامه رو ریختم رو CD و در حالت Safe Mode With command Prompt بوت کردم (چون ظاهراً DOS فرمت NTFS رو ساپورت نمیکنه) و نسخه Ghost32 که برای ویندوز هست رو اجرا کردم ..همه مراحل بخوبی انجام شد اما زمانی که میخواست شروع کنه ارور داد ! دقیقا یادم نیست چی بود فقط میدونم با درایو مبدا مشکل داشت .
    مدل لپتاپ من : Sony NR385E

تو PC ، برنامه رو تو یکی از درایوام داشتم و با CD ویندوز 98 بوت میکردم و تو محیط داس ویندوز 98 میرفتم به آدرس برنامه و از همون درایو اجرا میکردم و تو همون درایو هم بکاب رو ذخیره میکردم . ورژن 12 این برنامه NTFS رو ساپورت میکنه که مجبور نشیم از CD بوت کنیم ؟
    میتونی ghost های ورژن قبلی هم از طریق دیسک بوتش برگردونی ... گزینه داره به نام leagency ghost image که ورژن های قبلی رو هم میخونه

بعضی وقت ها MBR ها ایجاد مشکل میکنه

شما باید از جدیدترین ورژن استفاده کنی ... ورژن 12 و بعد یک recovery point بسازی و کارت رو انجام بدی

اما اگر نتونستی نرم افزار Acronis True image 11 جایگزین خوبیه

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

میتونی ghost های ورژن قبلی هم از طریق دیسک بوتش برگردونی ... گزینه داره به نام leagency ghost image که ورژن های قبلی رو هم میخونه

بعضی وقت ها MBR ها ایجاد مشکل میکنه

شما باید از جدیدترین ورژن استفاده کنی ... ورژن 12 و بعد یک recovery point بسازی و کارت رو انجام بدی

اما اگر نتونستی نرم افزار Acronis True image 11 جایگزین خوبیه
    ممنون..تست میکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •