تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 20 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 196

نام تاپيک: آلبوم 5 مگاپیکسلها

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

علی جون منتظرم.
    سامسونگ جان جی800 فلاشش ضعیفتره مثل اینکه.اما هم میتونه عیب باشه و هم میتونه مفید باشه.
    مثلا اگه فاصله از 2متر بیشتر باشه خب معلومه که کا850 و ان82 بهتره اما اگه فاصله نزدیکتر باشه حدود یک متر به نظرم جی800 بهتره چون نور زیاد باعث میشه که بعضی جزئیات خوب دیده نشه.ناگفته نماند که توی گوشی مثل کا850 مثلا هر چقدر نزدیکتر بشی یا محیط تاریکتر باشه میزان قدرت فلاش تنظیم میشه.در مورد ان82 متاسفانه اطلاعی ندارم.
    یه سوال دیگه هم داشتم و اون این بود که به نظر تو جی600 عکسهاش بهتره یا جی800؟این جوابم رو در قالب یک عکس جواب بده تا پست بیهوده نباشه.و اینکه جی600 توی آلمان چه قیمت داره جی800 چه قیمتی داره؟
    کری جان عکسی که گرفتی نفهمیدم آیا رنگ واقعی درختها اینجوریه یا گوشی رو خوب تنظیم نکردی چون اگه مثل کا800 باشه باید خوب تنظیم کنی جزئیات کمتری هم نشون داده.

یه نکته بعضی ها شاید فکر کنند که چرا نظر سنجی نذاشتم.من برای این کارم دلیل دارم به خاطر اینکه از این نظرسنجی ها قبلا هم بوده حتی زمانی که کا850 با نسخه بتا بدترین نتیجه را گرفت خیلی ها اومدن به کا850 رای دادن و اول شد.و نتیجه نظرسنجی به نظرم خوب در نمیاد بهتره که هر کسی بیاد ببینه و خودش تصمیم بگیره که کدام بهتره.
    در مورده ان 82 هم بايد بگم همين خصوصيت رو داره چه بسا قوي تر.

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

همکار جون قبلا هم از این تاپیکها بوده و هیچ مشکلی هم نیستش
    به نظرم هیچ مشکلی نداره خب این عکسها مالی گوشی هستش و فقط برای مقایسه هستش و نه چیزه دیگه.
    لینک گذاشتن اصلا حال نمیده گفتم که بهتره 800*600عکس بذاریم و اگه سایز بزرگتر بود لینک گذاشته بشه.
    دوست عزیز قصد من دخالت نیست ولی هدف ایجاد این تاپیک چیه؟جز اینه که میخواین کیفیت عکس هایی که با 5 مگاپیکسلی گرفته شده رو به نمایش بزارین برای مقایسه؟ خوب اگه اینطوره چرا رزولیشن عکسها رو پایین بیارین که چیزی از 5 مگاپیکسلی نمی مونه. و اصلا نمیشه تشخیص داد این عکس از چه گوشی با چه رزولیشنی بیرون اومده. پس بهتر نیست بدون تغییر اندازه تصویر، اونو به همون صورت که از دوربین بیرون میاد بزارین(البته لینکش رو میگم)
    شما میتونین علاوه بر لینک عکس، یک پیش نمایش هم از عکس مورد نظر رو با رزولیشن خیلی پایین بزارین(مثلا 320*240)

بازم میل خودتونه
    موفق باشین

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

دوست عزیز قصد من دخالت نیست ولی هدف ایجاد این تاپیک چیه؟جز اینه که میخواین کیفیت عکس هایی که با 5 مگاپیکسلی گرفته شده رو به نمایش بزارین برای مقایسه؟ خوب اگه اینطوره چرا رزولیشن عکسها رو پایین بیارین که چیزی از 5 مگاپیکسلی نمی مونه. و اصلا نمیشه تشخیص داد این عکس از چه گوشی با چه رزولیشنی بیرون اومده. پس بهتر نیست بدون تغییر اندازه تصویر، اونو به همون صورت که از دوربین بیرون میاد بزارین(البته لینکش رو میگم)
    شما میتونین علاوه بر لینک عکس، یک پیش نمایش هم از عکس مورد نظر رو با رزولیشن خیلی پایین بزارین(مثلا 320*240)

بازم میل خودتونه
    موفق باشین
    خب منم گفتم که هر کی خواست سایز اصلی رو فقط لینکش رو بذاره و حداکثر با رزولیشن800*600 بذاره که صفحه خراب نشه حالا کوچیکتر کرد اشکالی نداره.
    در مورد اینکه شما گفتید معلوم نیست با چه گوشی گرفته میشه .با رفتن به propertise عکس اونجا میتونید ببینید که با چه گوشی گرفته شده.

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

سلام بچه ها
    تاپیک عالی داره پیش میره
    فقط همش ک850 هست
    ن82 دارها یا ن95 دارها بجنبید دیگه !!!
    ممنون کاظم جان بابت تاپیکت
    حیف که من ک850 یا ... ندارم
    وگرنه عکس میذاشتم هلوووووو!!!
    ک800 رو که یادت هست !!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

عکس هایی که گذاشتم پاک کردن و اخطار دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز actooor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    tehran-uae

پيش فرض

ان95 8گیگ...

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

به نظر من دوستان یک عکس ریسایز شده کوچک ( مثل Actoor ) بذارن و لینک با سایز اصلی رو هم بذارن هر کی خواست بره دانلود کنه صفحه رو هم به هم نمیریزه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

قدرت شاتر خوبه...
    ولی عکس ها ی دیگه یکم غیر طبیعی و تاره...
    البته در رابطه با رنگ ها تا زمانی با یک دوربین دیجیتال از همون محیط عکس انداخت نمیشه در رابطه با طبیعی بودن یا غیر طبیعی بودن عکس ها نظر داد در رابطه با تار بودن هم همین طور
    در ضمن بدجوری منتظر عکس های ان95 که به قول شما از کا850 بهتره هستیم همین طور ان82 و ان95 8گیگ
    Last edited by corey; 23-03-2008 at 19:19.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اینم عکس تو روز بارونی

حـــــرفـه ای Legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

سلام
    اينم N82 :

شاد باشيد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •