تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 122 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1215

نام تاپيک: »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

کلیه مباحث در مورد نرم افزارهای بازيابي فايلهاي پاك شده در این تاپیک قابل پیگیری می باشد
    Last edited by Ship Storm; 19-11-2010 at 18:54.

2. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

با سلام

اولا كه اگه فايل هاي حساس رو پاك كني كه به مشكل بر مي خوري

دوما براي اين كه ديگه اون فايلي كه پاك كردي قابل بازيابي نباشه بايد قسمت سيستم ريستوري رو غير فعال كني
    اين جوري اون فايلي رو كه پاك مي كني ديگه قابل بازيابي نيست.

4. این کاربر از Amir_P30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

با سلام و احترام
    هنگامي كه فايلي را در ويندوز حذف مي كنيد و حتي از سطل آشغال هم پاك مي كنيد تنها اطلاعات ساختار درختي آن فايل از هارد پاك مي شود و اصولا به همين دليل است كه نرم افزار هاي بازيابي فايل هاي حذف شده مي توانند فايل هاي حذف شده را برگردانند چه System Restor فعال باشد و چه نباشد . بنابراین تصور می کنم که پاسخ شما غلط باشد
    با تشکر
    افشین

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

خوب برنامه هايي هم هستن كه در كنار غير فعال كردن سيستم ريستوري بايد از شون استفاده كني
    توي سايت هم چند تا شون معرفي شدن :mrgreen:

مدیر بازنشسته pcockz80's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری انجمنهای p30world

پيش فرض

یه راه حل ساده دیگه هم اینه که بعد از پاک کردن فایل مورد نظر یه فایل الکی به همون اسم تو همون folder درست کنی و بعد اونو پاک کنی .حالا اگه کسی این فایل رو recover کنه دستش به چیزی نمی رسه

8. این کاربر از pcockz80 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

درسته ولي خوب يه سري برنامه هستن كه ميتونن فايل رو طوري از بين ببرن كه بازيابي نشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران و فرانسه

پيش فرض حذف و بازيابي اطلاعات

سلام دوست عزيز
    بنده آن روشي را كه دوست عزيزمان اعلام كردند كه اگر يك فايل الكي در همان جايي كه آن فايل پاك شده درست كني ديگر برنامه هاي ديگر قابليت بازيافت را ندارند بايد عرض كنم كه بنده برنامه اي نوشته ام كه به كاربر اين امكان را نيز بدهد كه اگر يك فايل در يك مسير چندين بار نيز Overwrite شد بار هم بتواند بازيافت شود و تمامي اطلاعات اوليه را به شما بدهد. حالا شما هزار باز هم كه overwrite كرده باشي برنامه بنده هر هزار بار را به شما مي دهد.

توضيحات بيشتر برنامه ام را در انجمن حتما مي گويم.

با تشكر

موفق باشي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران و فرانسه

سلام دوباره

در مورد بازيابي اطلاعات بدون استفاده از هيچ گونه ابزار بايد بگويم. من براي شركت مايكروسافت يك مجموعه سيستم امنيتي 20 ابزاره طراحي كرده ام كه براي ويندوز لانگهورن اراپه مي شود. اما اين سيستم هم اكنون براي ويندوز ايكس پي نيز طراحي شده است كه بزودي داده مي شود.

يكي از ابزارهاي موجود در اين بسته سيستم بازيافت اطلاعات فايل سيستم هاي تمامي سيستم عامل هاي مي باشد كه تكنولوژي آن براي اولين بار ساخته شده است. يعني شما با استفاده از يك رابط كاربري در ويندوز كه در كنترل پنل است مي توانيد تمامي فايل سيستم هاي سيستم عامل هاي ديگر را نيز بازيافت كنيد.

و ديگر ابزارهاي امنيتي ديگر كه در آن وجود دارد.

البته اين سيستم فقط براي كاربراني كه سرويس پك 2 را نصب كرده اند قابل اجرا مي باشد.

طراحي و مديريت ساخت اين سيستم با من بوده است.

اميدوارم كه بعنوان يك ايراني توانسته باشم به نمايندگي از تمامي شما عزيزان و دوستان هم وطن در سيستم عامل ويندوز سهم بزرگي را داشته باشم.

اين سيستم بزودي عرضه خواهد شد.

با تشكر

موفق باشيد

12. این کاربر از sma_eslami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر بازنشسته pcockz80's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری انجمنهای p30world

پيش فرض

قرار بود بدون برنامه باشه وگرنه منم یه برنامه دارم که می تونه اطلاعات شما رو بعد از پاک کردن هزار بار بیت به بیت از نو بنویسه و پاک کنه !!! والان نسخه جدیدش رو وزارت دفاع آمریکا داره استفاده می کنه .
    منم فقط خواستم یه روش معمولی و آسون گفته باشم وگرنه خودم یه روش منحصر بفرد برای خودم دارم که بدلایلی از گفتنش معذورم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران و فرانسه

باز هم سلام

دوست عزيز يادم خدمت شما بگم كه در اين بسته نرم افزاري در رديف بازيافت اطلاعاتش مي توان نرم افزاري را يافت كه به شما امكان پاك نمودن اطلاعات را در ويندوز مي دهد . به گونه اي كه هرگز ديگر بازيافت نيز نخواهد شد و همان چيزي است كه شما مي خواهيد.

بنده بروي اين سيستم بدليل اينكه نياز بسيار را پوشش مي دهد طراحي كرده ام. به اميد خدا بزودي اراپه خواهد شد.

حجم آن نيز بسيار پايين است.

با من در ارتباط باش

موفق باشيد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •