تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 122 اولاول ... 34349505152535455565763103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 1215

نام تاپيک: »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

Quetek File Scavenger v3.0.1

اين هم يك برنامه بازيابي فايلهايي كه به هر شكل از روي سيستم پاك شده اند.قابل استفاده در ويندوزهاي XP و 2000 و 2003 و NT ميباشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر به سايت سازنده برنامه به آدرس زير مراجعه نماييد:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دانلود با حجم 1.2MB:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه saeeded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان ....
    برنامه اي رو ميشناسيد كه پسورد هارد رو پاك كنه ؟ من با فرمان pwd يه برنامه كه تحت داس بود كاربردشو داشتم آزمايش ميكردم كه بعدا فهميدم كارش چيه ... بعد از اولين راه اندازي كامپيوتر مثل پسوورد بايوس يه پسوورد ميخواد ..... ديگه از هاردم قطع اميد كردم گذاشتمش رو تاقچه ..
    نميدونم شما با اين مشكل تابحال برخورد كردين يا برنامه اي ميشناسين كه بشه اين هاردو دوباره احياش كرد؟
    راستي اون برنامه هم تو سي دي Hiren بودش .... من هر وقت با اين CD بازي ميكنم كار دست خودم ميدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

دقيقا من هم با همين نرم افزار هاردم رو خراب كردم بازار ايران هم بردم به يكي دو نفر دادم نتونستند درستش كنند شايد اصلا حاليشون نبود چون مي گفت سيلندرش خراب شده ولي من خودم مي دونم كه سالم هست با همون نرم افزار هم هر كاري كردم ديگه درست نشد

آخر فروم باز siavashjal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    be kasi rabti nadare

پيش فرض

با سلام

من از چندین نرم افزار بازیابی از جمله getdataback,undelete,media recovery,recover my files استفاده کردم ولی متاسفانه هیچ کدام از این ها فایل های ویدیویی را برنگرداندند اون فایل هایی هم که برگردانده شده قابل اجرا نیستند

اولا کدوم نرم افزار بازیابی رو اختصاصا برای برگرداندن فایل های ویدیویی توصیه می کنید؟

ثانیا فایل های برگردانده شده مشکل دار(که با winamp و mediaplayer هم باز نشدند ) را با چه برنامه ای می شود مشاهده کرد.پسون فایل ها wma, dat و ... می باشد.

آخر فروم باز siavashjal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    be kasi rabti nadare

پيش فرض

سلام بچه ها

نمی دونم چرا فایل های ویدیویی که این نرم افزار های بازیابی بر می گردونن مشکل دار هستند و من به وسیله winamp یا mediaplayer نمی تونم اونا را ببینم

1-آیا برای برگرداندن فایل های ویدیویی نرم افزار خاصی هست؟
    2- فایل های مشکل دار را با کدم برنامه ها می شه دید؟
    در ضمن من از getdataback و recovermyfiles استفاده کردم.

با تشکر.

Banned alaodin1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام بچه ها

نمی دونم چرا فایل های ویدیویی که این نرم افزار های بازیابی بر می گردونن مشکل دار هستند و من به وسیله winamp یا mediaplayer نمی تونم اونا را ببینم

1-آیا برای برگرداندن فایل های ویدیویی نرم افزار خاصی هست؟
    2- فایل های مشکل دار را با کدم برنامه ها می شه دید؟
    در ضمن من از getdataback و recovermyfiles استفاده کردم.

با تشکر.
    دوست عزیز
    فایلهای فیلم ومدیا چون خیلی حجیم هستند احتمال معیوب بودنشان وجود دارد ولی به احتمال قوی چون اطلاعات جدید روی درایو خود ریخته اید و .... این مشکل بیشتر پیش می آید .
    من به شما توصیه میکنم صفحه به صفحه تاپیک را بخوانید .
    من خودم برای دیدن فایلهای معیوب از نرم افزار nero showtime که همراه نرم افزار nero نصب میشود استفاده میکنم ولی اگر شما در گوگل سرچ کنید شاید نرم افزارهای بهتری برای دیدن فایلهای معیوب مدیا پیدا کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

--------------

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان ....
    برنامه اي رو ميشناسيد كه پسورد هارد رو پاك كنه ؟ من با فرمان pwd يه برنامه كه تحت داس بود كاربردشو داشتم آزمايش ميكردم كه بعدا فهميدم كارش چيه ... بعد از اولين راه اندازي كامپيوتر مثل پسوورد بايوس يه پسوورد ميخواد ..... ديگه از هاردم قطع اميد كردم گذاشتمش رو تاقچه ..
    نميدونم شما با اين مشكل تابحال برخورد كردين يا برنامه اي ميشناسين كه بشه اين هاردو دوباره احياش كرد؟
    راستي اون برنامه هم تو سي دي Hiren بودش .... من هر وقت با اين CD بازي ميكنم كار دست خودم ميدم
    من خودم چند بار استفاده کردم با هاردهای مختلف تا حالا اتفاقی هم نیافتاده
    جهت حذف پسورد Adminstrator

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

8 جون مادراتون زود کممممممممممک کنید

اقا دمتون گرم اطلاعاتتون رو در اختیار دیگران میذارید.
    راستش یکی از درایواهمو اشتباهی فورمت کردم و دیگه روی اون درایو هیچی نریختم حالا با نرم افزار recovery my file که بازیابی می کنم در داخل خود نرم افزار )preview( مثلا عکسها رو کامل نشون میده حتی تمام اطلاعات رو هم میده ولی به محض اینکه ذخیره می کنم همه فایلها خراب هستن حتی توی نرم افزار هم خراب میشه.
    فقط از اساتید تقاضا دارم هرچه سریعتر کمک کنند.
    باز هم از همه دوستان ممنونم.
    احمد باوفا

Banned alaodin1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

اقا دمتون گرم اطلاعاتتون رو در اختیار دیگران میذارید.
    راستش یکی از درایواهمو اشتباهی فورمت کردم و دیگه روی اون درایو هیچی نریختم حالا با نرم افزار recovery my file که بازیابی می کنم در داخل خود نرم افزار )preview( مثلا عکسها رو کامل نشون میده حتی تمام اطلاعات رو هم میده ولی به محض اینکه ذخیره می کنم همه فایلها خراب هستن حتی توی نرم افزار هم خراب میشه.
    فقط از اساتید تقاضا دارم هرچه سریعتر کمک کنند.
    باز هم از همه دوستان ممنونم.
    احمد باوفا
    دوست عزیز برای بازیابی عکس به شما recovery my photos بهترین گزینه است برای بازیابی فایل همR-studio و getdata توصیه میکنم
    به این نکته هم توجه داشته باش که در زمان بازیابی تمامی نرم افزارهایی که در کنار ساعت در taskbar می باشد ببند و انتی ویروس را غیرفعال کن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •